PIHTIJE

Truman

Elita
Poruka
22.709
Ima li ovde ljubitelja ovog plemenitog specijaliteta? Nazalost, nemam priliku cesto ih jesti pa ako neko zna gde se mogu kupiti bio bih zahvalan. Ako ima dovoljno ljubitelja mozemo da osnujemo i Klub ;)
 
Oni koji ih vole i jedu, hvale ih onoliko. Mene je izgled uvek odbijao, ali ne bih vise odbila da makar malo probam istu, tek da vidim da li stvarno nesto propustam ili ne.

Ne znam da li se negde moze kupiti, ali treba proveriti.
 
Ja volim iskljuchivo pihtije od BOBA! A jedan moj prijatelj mnogo voli pihtije. Voli ih toliko, da ih i posle povracanja od prejedanja opet jede! Pihtije su chudo!

Kada ste prvi put probali pihtije?????
 
kakve bre pihtije od boba? nikad cuo nisam za te. Ovako pihtije jedem. Nisam lud za njima,ali kad se dobro spreme,mogu da posluze i kao salata uz pecenje. Umeju da daju apetit.

A inace,ima da se kupi u prodavnicama smesa za pravljenje zelatina. ti samo treba da naseckas i isitnis malo belog luka,naseckas malo krtine(po mogucstvu govedje) dodas jos neki zacin po tvom izboru i prelijes zelatinom. Stavis da odstoji na hladnom, sto bi rekli,da se uhvate pihtije. A pos toga. navali narode.
Tepsija za mene.:super:
 

Back
Top