Podforum Region

Da li administracija treba da kreira podforum Region ili ti EXYU

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Schutz

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.293
Vidim sa su neki forumaši već to predložili.

Većina tema je posvećena zemljama regiona ili o ratovima koji su se vodili na prostoru EX-YU. Pogotovo imamo gomilu tema o Bosni i Hercegovini i statusu Republike Srpske. A o temama o Crnoj Gori da i ne govorim.

Pogledajte kako je to urađeno na http://forum.hr/ http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=159
Postoji forum politika koji ima podforum EX-YU

Dakle, neophodno je i ovde učiniti slično, da se formira podforum sa nazivom Region, ili EX-YU, gde bismo diskutovali o političkoj situaciji u zemljama regiona, o bivšoj SFRJ i o ratovima od 1991 - 1995.

Tako bismo imali i više forumaša iz Bosne i Hrvatske, što je super za vlasnike Krstarice. Što više članova, veća je šansa da neko klikne na reklamni baner.

Možete napraviti probni takav podforum, pa ako vidite da ne štima, možete ga ugasitil.
 
Poslednja izmena:
Ne, bilo bi krvi do kolena...:confused:

Grešiš.
Pogledaj malo poruke, videćeš da ovde ima mnogo više krvi nego na forum.hr Ex-Yu podforumu, jer je moderacija za taj podforum strožija, tako da se ti militantni likovi ne pojavljuju.
Moderacija bi sve to rešila.

Ali opet kažem, treba pokušati, pa ako ne štima onda ga ugasiti.
 
Grešiš.
Pogledaj malo poruke, videćeš da ovde ima mnogo više krvi nego na forum.hr Ex-Yu podforumu, jer je moderacija za taj podforum strožija, tako da se ti militantni likovi ne pojavljuju.
Moderacija bi sve to rešila.

Ali opet kažem, treba pokušati, pa ako ne štima onda ga ugasiti.

Pa, na Politici je moderacija jaka, na njemu je 3 moderatora, svakodnevno su sva 3 supermoda i tab i jomini, pa moš da plivaš čamcem po krvi...:neutral:
 
Od ranije sam zagovornik podele na zemlje regiona odnosno ex-yu(CG, BiH, Hrvatska, Makedonija, Slovenija), spoljno političke teme(USA, Rusija, EU, NATO...) i unutrašnju politiku(sve domaće političke teme, tu bih još predložio i neku lepljivu tipa: strančarenje).
Jeste poslednji put odbijeno sa velikom većinom, ali nije zgoreg da se još jednom porazmisli o tome.
Isključivo zbog preglednosti foruma.
 
uklonicu anketu jer ankete ne daju prave rezultate posto neko moze klonovima da isfabrikuje rezultate.

iskljucivo izjasnjavanje na temi uz obrzlozenje zasto je za nesto ili nije.

Takodje ne bih samo ogranicio na ovaj pdf. mozda postoji ideja o jos nekim pdf-mima.
 
uklonicu anketu jer ankete ne daju prave rezultate posto neko moze klonovima da isfabrikuje rezultate.

iskljucivo izjasnjavanje na temi uz obrzlozenje zasto je za nesto ili nije.
:)
Ok.

Takodje ne bih samo ogranicio na ovaj pdf. mozda postoji ideja o jos nekim pdf-mima.

Mislim da bi onda forum Politika izgubio smisla. Bolje je ovako (politika u Srbiji) = Politika
(Politika u Regionu) = Region

Možda bismo mogli i podforum Svet.
 
Što se tiče politike mislim da je ovo forum za politiku. Ukoliko bi se na takvom podforumu počelo diskutovati o politici, onda bi političari potpuno preuzeli taj podforum i onda bi imali dva podforuma politika. To nam ne treba.

Podržavam stvaranje podforuma Region ili ExYU, ali da bude isključivo apolitičan.
 
Već sam napisao u predlozima jer nisam video ovu temu.
Podržavam.
Mislim da bi forum dobio na preglednosti, da bi diskusije bile kvalitetnije (dobro, u ovo nisam siguran:mrgreen:), verovatno bi došlo do povećanja broja članova iz regiona, ali i domaćih jer se zaista postavlja puno šarolikih tema, možda se neki i teško snalaze...
 
Što se tiče politike mislim da je ovo forum za politiku. Ukoliko bi se na takvom podforumu počelo diskutovati o politici, onda bi političari potpuno preuzeli taj podforum i onda bi imali dva podforuma politika. To nam ne treba.

Podržavam stvaranje podforuma Region ili ExYU, ali da bude isključivo apolitičan.

upravo tako - glupo je imati dva politicka podforuma.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top