Osudili Press na 300.000 dinara kaznu zato sto su slikali Cedin dvorac?

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.362
SKANDALOZNA PRESUDA OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU
SKANDALOZNO: SUD ODUZIMA SLIKE VILE U KOJOJ ŽIVI ČEDA!

Sudija Marina Klarić-Živković oglobila glavnog urednika Pressa Dragana J. Vučićevića sa 300.000 dinara zbog objavljivanja fotografija vile u kojoj živi Čedomir Jovanović. Naredila da sve fotografije predamo lideru LDP-a!?!


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=64773&sectionId=37

----------------------

ovo je stvarno skandal i sumrak sudstva u srbiji

svi znamo koliko je vec objavljeno na zapadu slika njihovih poltiicara, glumaca, muzicara, sportista i to mnoge slikane u paparaco fazonu - i niko nikad zbog toga nije osudjen jer javnost ima pravo da zna sta rade i gde zive javne licnosti - a svaki politicar je javna licnost.

sad ispada da je ceda jovanovic, covek koji bi trebao da bude uhapsen zbog narucivanja ubistva sredoja sljukica sljuke, zasticen u srbiji ko beli medved???

Posle ove presude komotno mozemo da zatvorimo sve novine

Sloboda stampe u Srbiji vise ne postoji
 
SKANDALOZNA PRESUDA OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU
SKANDALOZNO: SUD ODUZIMA SLIKE VILE U KOJOJ ŽIVI ČEDA!

Sudija Marina Klarić-Živković oglobila glavnog urednika Pressa Dragana J. Vučićevića sa 300.000 dinara zbog objavljivanja fotografija vile u kojoj živi Čedomir Jovanović. Naredila da sve fotografije predamo lideru LDP-a!?!


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=64773&sectionId=37

----------------------

ovo je stvarno skandal i sumrak sudstva u srbiji

svi znamo koliko je vec objavljeno na zapadu slika njihovih poltiicara, glumaca, muzicara, sportista i to mnoge slikane u paparaco fazonu - i niko nikad zbog toga nije osudjen jer javnost ima pravo da zna sta rade i gde zive javne licnosti - a svaki politicar je javna licnost.

sad ispada da je ceda jovanovic, covek koji bi trebao da bude uhapsen zbog narucivanja ubistva sredoja sljukica sljuke, zasticen u srbiji ko beli medved???

Posle ove presude komotno mozemo da zatvorimo sve novine

Sloboda stampe u Srbiji vise ne postoji

Slažem se s tobom...
Ipak, mislim da je do ovoga došlo zato što Čeda ima neprijatelje, pa je možda sud uzeo u obzir da ga te fotografije dovode u opasnost, te da ih ne treba plasirati u javnost.

Ipak, verovatnije je da je korupcija u pitanju...
 
Slažem se s tobom...
Ipak, mislim da je do ovoga došlo zato što Čeda ima neprijatelje, pa je možda sud uzeo u obzir da ga te fotografije dovode u opasnost, te da ih ne treba plasirati u javnost.

Ipak, verovatnije je da je korupcija u pitanju...

Pa ako ima neprijatelje onda treba da se obrati pravosudnim organima, da kaze koji su, zbog cega je doslo do konflikta, da trazi zastitu........
Kakvo je to pravilo , iliti presuda, po kojoj je neko kriv zbog slikanja jedne fasade?
Zalosno(nije vise ni smesno).
 
SKANDALOZNA PRESUDA OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU
SKANDALOZNO: SUD ODUZIMA SLIKE VILE U KOJOJ ŽIVI ČEDA!

Sudija Marina Klarić-Živković oglobila glavnog urednika Pressa Dragana J. Vučićevića sa 300.000 dinara zbog objavljivanja fotografija vile u kojoj živi Čedomir Jovanović. Naredila da sve fotografije predamo lideru LDP-a!?!


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=64773&sectionId=37

----------------------

ovo je stvarno skandal i sumrak sudstva u srbiji

svi znamo koliko je vec objavljeno na zapadu slika njihovih poltiicara, glumaca, muzicara, sportista i to mnoge slikane u paparaco fazonu - i niko nikad zbog toga nije osudjen jer javnost ima pravo da zna sta rade i gde zive javne licnosti - a svaki politicar je javna licnost.

sad ispada da je ceda jovanovic, covek koji bi trebao da bude uhapsen zbog narucivanja ubistva sredoja sljukica sljuke, zasticen u srbiji ko beli medved???

Posle ove presude komotno mozemo da zatvorimo sve novine

Sloboda stampe u Srbiji vise ne postoji
nemas pojma ,sto ce reci lupas gluposti :D
ajde da ti pojasnim neke stvari elem pre par godina sam imao priliku da bas o toj temi razgovaram sa jednim od urednika najtiraznijeg britanskog tabloida SUN, i bas sam ga to pitao kako oni na tako niskom tabloidnom nivou opstaju u uredjenoj zemlji kakva je UK ?
I covek mi je lepo reko mi objavljujemo sve i svasta , privatne slike poznatih licnosti sto estrade i politike ,objavljujemo razne price i proverene i neproverene cak objavljujemo i lazi i traceve za koje obicno nemamo dokaze ... ali poenta je u tome da mi placamo najskuplji advokatski tim u UK , a posto nas stalno tuze mi izdajamo meseno desetine miliona funti za ostete ,izgubljene sporove ili obicne sudske troskove ,al i pored svega toga mi ukalkulisemo i te troskove i opet nam se isplati da izdajemo novine .
Dakle moze na zapadu svako da pise sve i svasta ,o bilo kojoj javnoj licnosti ,ali se ne buni ako zbog toga mora da plati globu koja mu sleduje zbog krsenja pojedinih zakona ,dok ovi usahose za yebenih 300 iljada dinara , ono treba ugase novine od sramote :roll:
 
nemas pojma ,sto ce reci lupas gluposti :D
ajde da ti pojasnim neke stvari elem pre par godina sam imao priliku da bas o toj temi razgovaram sa jednim od urednika najtiraznijeg britanskog tabloida SUN, i bas sam ga to pitao kako oni na tako niskom tabloidnom nivou opstaju u uredjenoj zemlji kakva je UK ?
I covek mi je lepo reko mi objavljujemo sve i svasta , privatne slike poznatih licnosti sto estrade i politike ,objavljujemo razne price i proverene i neproverene cak objavljujemo i lazi i traceve za koje obicno nemamo dokaze ... ali poenta je u tome da mi placamo najskuplji advokatski tim u UK , a posto nas stalno tuze mi izdajamo meseno desetine miliona funti za ostete ,izgubljene sporove ili obicne sudske troskove ,al i pored svega toga mi ukalkulisemo i te troskove i opet nam se isplati da izdajemo novine .
Dakle moze na zapadu svako da pise sve i svasta ,o bilo kojoj javnoj licnosti ,ali se ne buni ako zbog toga mora da plati globu koja mu sleduje zbog krsenja pojedinih zakona ,dok ovi usahose za yebenih 300 iljada dinara , ono treba ugase novine od sramote :roll:

Pres nije napisao ni uradio NSTA od ovoga.
U najgorem slucaju je postavio pitanja koja danas postavlja svaki gradjanin Srbije, u vezi nacina finansiranja Cedomira Jovanovica.
Tako da to sto TI pricas nema veze sa temom.
 
kako nije? procitaj ono posle "sve i svasta" sto si uvecao

Sve i svasta?
Nesto mi bas nije jasno da neko moze da bude kaznjen zato sto slika neciju kucu.
Mogu da razumem ako postoji posebna odluka o tome, jasna zabrana kao ona sto je postojala oko kasarni nekadasnje JNA.
Ovako?
To je smesno.
S:Tabloidi NE PLACAJU zato sto objavljuju SVE I SVASTA.
Nego placaju ako su presli granicu, bilo istine, bilo nekih drugih stvari koje su na neki nacin povredile ugled ili nanele stetu onome o kome se pise.
Na koji nacin je nekome moglo da nanese stetu objavljivanje slike kuce gde zivi?
Posebno ako je taj neko poslanik kojeg je narod birao, i koji ga prestavlja.
Dogodilo se neko krivixno delo zbog toga?Ili je mozda pres pozvao na to?Ili inicirao?
Nemoj bti smesan.
 
Sve i svasta?
Nesto mi bas nije jasno da neko moze da bude kaznjen zato sto slika neciju kucu.
Mogu da razumem ako postoji posebna odluka o tome, jasna zabrana kao ona sto je postojala oko kasarni nekadasnje JNA.
Ovako?
To je smesno.
S:Tabloidi NE PLACAJU zato sto objavljuju SVE I SVASTA.
Nego placaju ako su presli granicu, bilo istine, bilo nekih drugih stvari koje su na neki nacin povredile ugled ili nanele stetu onome o kome se pise.
Na koji nacin je nekome moglo da nanese stetu objavljivanje slike kuce gde zivi?
Posebno ako je taj neko poslanik kojeg je narod birao, i koji ga prestavlja.
Dogodilo se neko krivixno delo zbog toga?Ili je mozda pres pozvao na to?Ili inicirao?
Nemoj bti smesan.

ma ne branim C. Jovanovica kao personu ,al koliko vidim ovde on i nije bio strana u postupku tako da se tu ne radi o javnoj licnosti i poslaniku :think:
 
branis cedu jovanovica al bundy i to vrlo neuspesno

slikanje bilo cije kuce i auta a pogotovo nekoga ko je javna licnost nigde nije krivicno delo sem u totalitarno uredjenim drzavama

Press nije nistao slagao i izmislio , i kaznjeni su zbog objavljivanja slika a ne zbog toga sto su nesto izmislili....

Ljudi su jednostavno slikali cedin Dvorac i Audi Q7 i postavili logicno pitanje odakle mu novac za sve to sobzirom da je poslanicka plata suvise mala da moze to da pokrije.
 
Ako haške sudije uzimaju pare pred licem celog Sveta šta tek rade ovi naši...

Ali, moras priznati da je ovo sudjenje u prilog Cede Nedodirljivog - ekspresno!
Ima predmeta koji se vuku deceniju (najmanje) ali, kad Ceda tuzi, em se zna ishod, em se to cini brzopotezno, kao da mu, ne daj Boze, zivot od toga zavisi.

Sramota!

Bas me interesuje da li ce se oglasiti kakvo novinarsko udruzenje da stane u zastitu svog kolege, naravno da tu ne racunam B92:confused:
 
Samo neka naplacuju tim toalet papir novinama.... sa onakvim urednikom.... trebali su jos da im naplate...

I da daju Cedi Sirotom?!
Ne sme se snimati vila gde stanuje covek koji nikad i nigde nije radio, koji zivi kao Krez, a prava "poslastica" je sto je tuzbu podnelo i njegovo maloletno dete.

Ne znam otkad se to moze, mozda je izasao neki novi zakon, ali znam da mnoga mala deca u Srbiji - nemaju ni za osnovno sto im pripada, zato Cedina imaju i sto im ne pripada:roll:
 
ceda-jovanovic-v.jpg


Princ Cedomir Jovanovic, Dvorac se ne sme slikati da i Krstarica ne plati kaznu:confused:
 
I da daju Cedi Sirotom?!
Ne sme se snimati vila gde stanuje covek koji nikad i nigde nije radio, koji zivi kao Krez, a prava "poslastica" je sto je tuzbu podnelo i njegovo maloletno dete.

Ne znam otkad se to moze, mozda je izasao neki novi zakon, ali znam da mnoga mala deca u Srbiji - nemaju ni za osnovno sto im pripada, zato Cedina imaju i sto im ne pripada:roll:

Uopste nije bitno, dal je zebromir u pitanju ili neko drugi...

Poenta je da te novine treba oglobiti...
 

Back
Top