...SA DOBRIM AMORTIZERIMA....

dusa draga

Primećen član
Poruka
503
......zbilja ,neko spomenu vodjenje ljubavi u autu.....pa me interesuje vasa iskustva.......misim,kako vam se cini ,lijepo ,romanticno.......jedna moja drugarica je mozete zamislit ,palila svijece u autu i to ja joj pozmajila auto.....da li bi ste u jugicu ili mora biti nesto dobro......hajd sad
 
......zbilja ,neko spomenu vodjenje ljubavi u autu.....pa me interesuje vasa iskustva.......misim,kako vam se cini ,lijepo ,romanticno
Bitno je s' kim a ne gde :rtfm:

........jedna moja drugarica je mozete zamislit ,palila svijece u autu i to ja joj pozmajila auto

Ostale bi crne fleke na nebu automobila,a o ulepljenim sedistima od voska da i ne pricam:bye:
.....da li bi ste u jugicu ili mora biti nesto dobro......hajd sad

Pogledaj prvi citat :ok:
 
pa kako ne razumeš
palila je duhovne sveće, sveće - svetionike mape Uma
u cilju prokrvljenja svoje seksualne umešnosti
Bon Apetite
inače, ja nikad nisam ljubav vodila u kolima
jer nemam kola - a nemam ni brige jer ću da ih zamislim i dobiću ih
da budu tirkiz plava da boli glava i neke šljokice po njima onako odokativno pobacane
 
Ja nisam nikada vodila ljubav u automobilu, jer sam jos nevina, ali sam se cesto ljubila sa svojim momcima. Ponekda smo se malo i igrali, pa sam isprobala razlicite modele. Mogu da kazem da su Mercedes i Audi najprostraniji, Opel je najudobniji, Fiat ima prostora, Dacia je pozadi super (ali ne znam sta mi bi da se smuvam sa tim tipom), Lexus je najprijatniji (tu moze da se doda i Mercedes 600 SEL i Volvo), Peugeot 206 je dobar, ali onaj CC, kabriolet ne valja nista, Ford Focus je previse transparentan (mogu ljudi da vas vide), Ford Mondeo je dobar. Skoda Superb je dobra, Audi TT je skucen, Ferari je skucen, Mazda ima super elektroniku, tako da sedista se lako obaraju (to je posebno vazno za one koji su malo raskalasniji, pa imaju sex u automobilu), itd. Ako vam treba neki savet slobodno pitajte.
 
Ja nisam nikada vodila ljubav u automobilu, jer sam jos nevina, ali sam se cesto ljubila sa svojim momcima. Ponekda smo se malo i igrali, pa sam isprobala razlicite modele. Mogu da kazem da su Mercedes i Audi najprostraniji, Opel je najudobniji, Fiat ima prostora, Dacia je pozadi super (ali ne znam sta mi bi da se smuvam sa tim tipom), Lexus je najprijatniji (tu moze da se doda i Mercedes 600 SEL i Volvo), Peugeot 206 je dobar, ali onaj CC, kabriolet ne valja nista, Ford Focus je previse transparentan (mogu ljudi da vas vide), Ford Mondeo je dobar. Skoda Superb je dobra, Audi TT je skucen, Ferari je skucen, Mazda ima super elektroniku, tako da sedista se lako obaraju (to je posebno vazno za one koji su malo raskalasniji, pa imaju sex u automobilu), itd. Ako vam treba neki savet slobodno pitajte.

..........nemoj me zezat da ni jednog Jeepa nisi probala............
 

Back
Top