KRIT ILI IOS!!!

  • Začetnik teme collegiumovci
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vo bas sada gledam vas sajt i razmisljamo da li da idemo sa vama u septembru.Kako ste se proveli u Spaniji?Jel na ta putovanja mogu da idu studenti sa svih fakulteta? Pozdrav
 
zanimljivo,
ja sa prijateljima upravo razmatram Krit za ovu godinu,zanima me da li preko vas mozemo ici i mi koji (vise)nismo studenti(vec nekoliko godina),ima li takve pojave uopste_

da li ce ponovo biti organizovana Spanija i kad
 
e...izvinjavam da je tako dugo potrajalo za odgovor...

Ustvari SVI mogu na studentska putovanja sa nama...samo da imaju uslov. A taj je...biti student ili redovno zaposlen jer samo na bazi toga dobijate vizu.
Inace Spaniju cemo raditi opet i za sledecu godinu za 1. maj i ocekujemo masu ljudi, sta znaci, da ce i provod biti maksimalno odlican.

Sad smo se bas vratili sa Iosa i bilo je strava. Bilo je oko 150 ljudi iz Srbije...i oko 200 slovenaca.
Sad kad idemo na Krit u septembru bice 1000 studenata iz Slovenije i tom izletu mi kazemo VRH sezone. Steta sto vecina studenata tada ima rokove ali nema sta...ako oces provod pre bi trebao da ucis:))

pogledajte malo na stranicu pa se izjasnite....nEMOJTE PROPUSTITI
 
EEEe Urkeeeeee, jesi li to ti ljubavi?

Samo da ti kazem jos jednom ( verovatno cu se jos ponavljati)....na Iosu je bilo SUPEEEEEERRRRRR!!!

Maja i ja smo se vec dogovarale, da podjemo i na Krit. Ajde vodi nas opet, ti si kralj vodica!

kisssss
 
EEEe Urkeeeeee, jesi li to ti ljubavi?

Samo da ti kazem jos jednom ( verovatno cu se jos ponavljati)....na Iosu je bilo SUPEEEEEERRRRRR!!!

Maja i ja smo se vec dogovarale, da podjemo i na Krit. Ajde vodi nas opet, ti si kralj vodica!

kisssss
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top