BESKORISNOST

PAWLLE

Poznat
Poruka
7.866
Beskorisnost , korumpiranost, kohabiterstvo u ovoj drzavi je prosto nenormalno. Obican jednostavan zivot je prosto nemoguc , a ova drzava nista ne radi na bilo kakvom planu da se ista sredi i vrati u normalne tokove , samo zna da poskupljuje, vladaju sibicarski zakoni od najvisih krugova tzv E(lite) =sranje , pa do bilo kog obicnog coveka koji moze da vas uceni i manipulise vasim vremenom i zivcima :evil:VREME JA ZA PROMENE
 
Beskorisnost , korumpiranost, kohabiterstvo u ovoj drzavi je prosto nenormalno. Obican jednostavan zivot je prosto nemoguc , a ova drzava nista ne radi na bilo kakvom planu da se ista sredi i vrati u normalne tokove , samo zna da poskupljuje, vladaju sibicarski zakoni od najvisih krugova tzv E(lite) =sranje , pa do bilo kog obicnog coveka koji moze da vas uceni i manipulise vasim vremenom i zivcima :evil:VREME JA ZA PROMENE

Ако чекаш да дође нека власт која ће све да среди и подеси потаман,нећеш дочекати.То се никада неће десити.
Немој да чекаш и очекујеш од власти(државе и државне мафије),него ради на себи и својој породици да би се осамосталио како не би зависио од мафије,јер никада ништа добро нећеш доживети од њих.

Што се тиче промена,тачно је да су неопходне,али оне пре свега треба да отпочну на индивидуалном нивоу(духовном,прво).Кад би се људи образовали(за промену) и оспособљавали да буду самостални и независни,то би се врло брзо одразило и на државном нивоу,односно државом би управљали баш такви људи-независни и самостални,а не највећа говна,неспособњаковићи и слуге које постоје у овој накарадној држави.
 
Poslednja izmena:
Zemlja nam je shebana do...Zato i mrzim kad neko odavde sa žarom kritikuje ''zapadni poredak''...Prvo sredi oko sebe,umij se,očisti se,sredi dvorište,pa onda udri po drugom:cool:
 
Nije nego tamo postoje problemi koje mi nemamo a MI imamo probleme koje ONI nemaju...Takođe potpuno drugačija filozofija življenja tamo i ovde postoji...
 
:worth::worth:
sad moze lock !!:mrgreen:

Chekaj, bre, brate, mozda je momku struka vadjenje istochno-evropskih banana drzavica iz go*ana. :mrgreen: Josh ako ima i diplomu... Dobio je posao. :hahaha:

Zemlja nam je shebana do...Zato i mrzim kad neko odavde sa žarom kritikuje ''zapadni poredak''...Prvo sredi oko sebe,umij se,očisti se,sredi dvorište,pa onda udri po drugom:cool:

Ma, bitno je opljunuti po mrskoj nam EU. :evil: Sad', shto se nishta drugo ne ume, i shto bi nas sve zakopali za dva dana... To je manje bitno. :mrgreen:
 
Nije nego tamo postoje problemi koje mi nemamo a MI imamo probleme koje ONI nemaju...Takođe potpuno drugačija filozofija življenja tamo i ovde postoji...

Управо је то оно што је још увек добро у Србији.Зато сам и рекао да смо блажа варијанта накарадног и деструктивног поретка који је наметнут народима широм Европе и САД-а.
 
Ma,bre,gledam kolko su nam prljava dvorišta...Igrom slučaja živim u kući i u celom mom kraju su kuće...To bre,prljavi smo,prljavi:roll:Ili posade ljudi cveće i po 5-6 godina ga na zalivaju...A vide ga svaki puit kad izađu iz kuće...Ima još 100 primera...
 
Ma,bre,gledam kolko su nam prljava dvorišta...Igrom slučaja živim u kući i u celom mom kraju su kuće...To bre,prljavi smo,prljavi:roll:Ili posade ljudi cveće i po 5-6 godina ga na zalivaju...A vide ga svaki puit kad izađu iz kuće...Ima još 100 primera...

Код нас људи забораве да залију цвеће,а на западу људи забораве да одгајају децу,па израсту мали наркомани,педофили,
педери,курвари,убице,
духовне руине и развалине...

Као што сам рекао,још увек је боље овде(јер овде човек више вреди,а човек је највећа вредност),мада све ове гадости на велика врата улазе у Србију,јер тежимо таквом систему идиотских и деструктивних "вредности".
 
pa ovako ,od kada sam dobio otkaz pre 17godina radim na sebi i svojoj samostalnosti, nisam seko prste i strajkovao , nisam nikoga blokirao , izmirujem porez na vreme,
vijam svoje pare,trosim onoliko koliko mi ostane kad sve podmirim drzavi i mojim dobavljacima. Jedno znam da kad bi vodio drzavu mnogi bi bili u apsu, neki u Lazi, a ostali bi morali da zavrnu rukave ..........
 
Код на људи забораве да залију цвеће,а на западу људи забораве да одгајају децу,па израсту мали наркомани,педофили,
педери,курвари
Ma pazi,moja generacija malo starija,bre nismo znali šta je JOINT do prvog srednje,kamoli LSD,heroin...Ovi klinci danas gledam ih u parku,sve baraba do barabe,u 7 osnovne on duva i diluje...Makar da su neke face,bilo je toga kod mene,nego pijani šabani...Tako,da Srbi su otišli sa moralom,a ta komunistička spika da se zapadna dekadencija zaustavlja na granicama više ne pije vodu...
 
Ma,bre,gledam kolko su nam prljava dvorišta...Igrom slučaja živim u kući i u celom mom kraju su kuće...To bre,prljavi smo,prljavi:roll:Ili posade ljudi cveće i po 5-6 godina ga na zalivaju...A vide ga svaki puit kad izađu iz kuće...Ima još 100 primera...

pa sta da ti kazem moje sam komsije opisao na temi" komsije", to je jedan sljam :thumbdown:
 
Jedno znam da kad bi vodio drzavu mnogi bi bili u apsu, neki u Lazi, a ostali bi morali da zavrnu rukave ..........

Dobar si ,optimista pravi. Ubili bi te dok si reko Kenediđinđić.
 
Poslednja izmena:
Хаха...
Мислите да је вама тешко...
Дођите у Републику Српску.
Све речено примијените на локалном нивоу.
Па додајте ЗАЈЕДНИЧКУ власт два ентитета.
Значи,масу Срба који се гребу за дневнице у Сарајеву.
И притом забораве ко их је и ЗАШТО послао тамо.
Ја има други став:не дај, Боже, да ја добијем власт...
**беш Стаљина,шта бих ја био(али према онима који заслужују).
Не постоји идеална држава,осим код Томаса Мора(Утопија).
Али да смо већ добро заражени западном декаденцијом,јесмо...
Шта год ми лично мислили о Западу,политичари нас тамо воде.
Као што неко написа,окренимо се себи исвојим фамилијама.
Ионако нас нико ништа не пита, НИТИ ЋЕ.
Био на власти Марко,Јанко или Перо(Хасан,Јозо или Даниел)...
 
Ma ,bre brinem se za moj sokak,Zemun,Srem...Šta me briga za tu ''republiku'':roll:To se tiče spoljne politike...To jest ticalo bi se kad ljudi iz te vaše ''republike'' ne bi bili aktivno uključeni u politički,ekonomski život Srbadije,dok obrnuti proces ne postoji:roll:
 
Шта бре не постоји?
Шта раде фабрике Хемофарма и других фирми овдје?
Јесам ли их ЈА отворио?
Шта раде политичари из БГД свака три дана овдје?
Шта раде Ц маркет и остали бизнисмени овдје?
Информиши се мало,брате.
Ако мислиш да патња Срба овдје неће имати утицаја
(говорим о политици) на вас,и обрнуто,вараш се...
 
pa ovako ,od kada sam dobio otkaz pre 17godina radim na sebi i svojoj samostalnosti, nisam seko prste i strajkovao , nisam nikoga blokirao , izmirujem porez na vreme,
vijam svoje pare,trosim onoliko koliko mi ostane kad sve podmirim drzavi i mojim dobavljacima
. Jedno znam da kad bi vodio drzavu mnogi bi bili u apsu, neki u Lazi, a ostali bi morali da zavrnu rukave ..........

Svaka chast ako je tako. :ok: A jel' se razumesh u politiku? :lol:
 
Хаха...
Мислите да је вама тешко...
Дођите у Републику Српску.
Све речено примијените на локалном нивоу.
Па додајте ЗАЈЕДНИЧКУ власт два ентитета.
Значи,масу Срба који се гребу за дневнице у Сарајеву.
И притом забораве ко их је и ЗАШТО послао тамо.
Ја има други став:не дај, Боже, да ја добијем власт...
**беш Стаљина,шта бих ја био(али према онима који заслужују).
Не постоји идеална држава,осим код Томаса Мора(Утопија).
Али да смо већ добро заражени западном декаденцијом,јесмо...
Шта год ми лично мислили о Западу,политичари нас тамо воде.
Као што неко написа,окренимо се себи исвојим фамилијама.
Ионако нас нико ништа не пита, НИТИ ЋЕ.
Био на власти Марко,Јанко или Перо(Хасан,Јозо или Даниел)...


Cekaj samo .... bice i Hasan i Jozo .
 
Ma,bre,gledam kolko su nam prljava dvorišta...Igrom slučaja živim u kući i u celom mom kraju su kuće...To bre,prljavi smo,prljavi:roll:Ili posade ljudi cveće i po 5-6 godina ga na zalivaju...A vide ga svaki puit kad izađu iz kuće...Ima još 100 primera...
ovo je sustina :ok: ajde ja razumem i da nas satro svi mrze ,i da su politicari lopovi i da je ekonomska kriza , al sto stoka nece da ocisti ispred kuce i da uradi ono najsitnije i najednostavnije makar i to cvece da zalije ili da pokosi travu , ne daj Boze i sneg da ocisti i da ne trese djubre kroz prozor i ne zapisava svaki haustor i da ne krade saobracajne table i putokaze da pokriva svinjce sa istima , to je vec porazavajuce a za to im nije kriva ni ekonomska kriza ,ni vlast,ni opozicija
to je dobro rekao Djindjic onim radnicima u nekoj fabrici u Uzicu valjda u fazonu "ajde dobro sto nemate posla ,ili para za nove masine ,.al sto bar ovaj sat na zidu ne popravite kada vec drkate qurac besposleni u tim halama po ceo dan "
 

Back
Top