Chuck

Tzar

Elita
Poruka
19.682
Chuck komedija-parodija na spijunske serije i filmove.

http://www.imdb.com/title/tt0934814/

Radnja serije prati Chucka kojem bivsi prijatelj i kolega sa fakulteta (a sada spijun posalje sve tajne CIA-e). CIA i nacionalna bezbednost dodeljuju Chucku po jednog agenta koji ce paziti na njega. Ovaj trio resava razne slucajeve bitne za nacionalnu sigurnost upadajuci pri tom u razne zgode i nezgode.

27_chuck_lgl.jpg


Vremenon Chuck postaje dobar prijatelj sa jednim od agenata John Casey-jem (Adam Baldwin), dok se naravno zaljubljuje (a ko ne bi) u agenticu Saru Walker (Yvonne Strahovski).

chuck37.jpg


Tu su naravno i ostali likovi. Chuckov prijatelj Morgan, sestra Ellie i njen decko, prijatelji i suparnici sa posla...

chuck_l.jpg
 
Evo ga i Morgan sa Anom.

chuck-picture.jpg


Ovo je cela ekipa bez Johna. Sara, Chuck, Morgan, Ellie i njen decko..

http://4.***************/_AkrZ09GYiws/SCi9lLndDhI/AAAAAAAADZs/YEmm7cosZiM/s400/chuck106.jpg

Ovo je Lou - Sarina suparnica...

17302811-17302815-large.jpg
 
Dosao sam do polovine druge sezone. Serija postaje sve bolja. Mozda su prve 3-4 epizode prve sezone malo sporije, ali posle je svaka epizoda bolja od prethodne.

chuck.jpg


Kad sam vec ovde da predstavim jos neke likove.

Ovog puta negativci - Chuckov bivsi prijatelj, a Sarin bivsi decko i agent CIA - Bryce Larkin

chuck_bryce.jpg


I Jill - glavna zloca u drugoj sezoni.

large_chuck-gravitron.jpg
80169_jordana-brewster-as-jill-roberts-on-chuck.jpg


U drugoj sezoni ima dosta poznatih gostiju Chevy Chase, Scott Bacula, Morgan Fairchild...
 
Odgledao sam drugu sezonu do kraja. Prica se nastavlja i dalje. Snimace i trecu sezonu. :D

Lepa uloga Skota Bakule kao Elinog i Chuckovog oca. Chevy Chase je bio dobar kao negativac.

Pre nekoliko dana sam gledao u bioskopu Fast & Furious i dva sata sam razmishljao ko je glumica koja glumi sestru Vin Diesela. Poznata mi je, a ne mogu da setim odakle. Kad ono Jordana Brewster - Jill iz Chucka. :D
 
Odgledao sam sve 3 epizode. z:)

Serija je iz neke lake komedije presla na malo suroviji nivo. U seriji niko nije poginuo 2 sezone, a sad u svakoj epizodi gine neko od poznatih likova.

Drugi utisak je da su se bas ispruzili u trecoj sezoni - Vinnie Jones u 2., Armand Assante u 3. i Kristin Kreuk iz Smallville-a u 5. epizodi...
 
Meni se serija strasno svidela... Aktivno je gledam, da odgledam sve epizode, pre 4. sezone koja pocinje u septembru (20. cini mi se)...

Uglavnom, cudno da nema vise komentara...

Pozvao bih sve koji gledaju ovu seriju da se pridruze komentarisanju :)
 
Pocela je cetvrta sezona. :D

Odlicna prva epizoda. Linda Hamilton i Dolph Lundgren kao gosti. U sledecim epizodama Armand Assante, Lou Ferrigno, Tia Texada, Karolina Kurkova, Steve Austin, Batista, Eric Roberts, Timothy Dalton i mnogi drugi.

Dakle, ni u ovoj sezoni se nece stedeti. :)

Yvonne Strahovski izgleda bolje nego ikad. :heart::D
 

Back
Top