Koji su bolji - nezni ili agresivni?

*Mihal*

Domaćin
Poruka
4.181
Uvek sam se cudio zenskom svetu povodom ovog pitanja,
citaju ljubavne romane, gledaju spanske serije, na sve moguce nacine tvrde da traze ljubav neznu i blagu,
no cim se pojavi neki agresivac pojure za njim glavom bez obzira, i jos ce posle nekom svom 'prijatelju' koji je svoje srce i neznost na svom dlanu nudio, da naricu kako im je sa tim agresivcem tesko i neprijatno.

Zna li mozda neko da razjasni ovu misteriju?
:think:

???
 
Poslednja izmena:
Uvek sam se cudio zenskom svetu povodom ovog pitanja,
citaju ljubavne romane, gledaju spanske serije, na sve moguce nacine tvrde da traze ljubav neznu i blagu,
no cim se pojavi neki agresivac pojure za njim glavom bez obzira, i jos ce posle nekom svom 'prijatelju' koji je svoje srce i neznost na svom dlanu nudio, da naricu kako im je sa tim agresivcem tesko i neprijatno.

Zna li mozda neko da razjasni ovu misteriju?
:think:

???
Ne citam ljubavne romane-vec bazirane na psihologiji.
Ne gledam spanske serije jer je to djubre to nije serija to nisu pravi glumci,to nije kvalitet,to nije prikaz realnog zivota i situacija.
Ne trazim ljubav sada trenutno ali svi volimo da smo pazeni i mazeni
Istina je da sam kao klinka jurila za takvima-mangupima, jer mi zelimo da imamo zastitnika pored sebe,da se osecamo jace pored njih...jer smo slabe mi zene,ali kako sam sada zrelija ,jaca mnogo jaca razmisljam muskom glavom jer sam odrasla uz oca i ne trazim jake u smislu da gaze sve pred sobom.Momak mora biti psihicki jak da zna sta hoce u zivotu da kada se pojavi bude zapazen-ako me razumes,znaci da zraci energijom da bude emotivan i pazljiv i da ima postovanja prvesntveno.Ne volim mekusce .Suze jesu za muskarca ali kada voli i kada place zbog ljubavi kada izgubi nekog i kada je povredjen jako,znaci ne cesto...
Devojke vole agresivne momke jer su zeljne avanture i provoda a nisu svesne da bi ih taj mamlaz mozda i tukao...tako da...to je problem.Dobrice nisu toliko interesantne za mnoge devojke koje zude za provodom.Ima nas svakakvih.Sto trebas znati je da mi sve,ma kakve da smo zudimo za neznoscu...uvek a ponarocito za podrskom-oslonac.Svakako budi svoj i nemoj da te taj problem nervira...ti mangupi na kraju ostanu sami ili zavrse...negde tamo.Imam iskustva oko toga tako da...to je istina,a devojke se uvek na kraju vrate dobrim momcima-uvek.Samo glupace ostanu ceo zivot pored tih mangupa.
i jos da dodam....izmedju muskaraca i zena uvek postoji igra vijanja svesna nesvesna.Kada zudis za nekim zelis tu osobu i pokazujes jojto....ona bezi od tebe,jer joj nisi interesantan i obrnuto....Znaci kada dobijas sve na tacni...ni to ti nije dovoljni a kada dajes sve na tacni ne ocekuj ni da ces pola toga dobiti zauzvrat.Jedino kada si u dugoj vezi-tada je drugacija situacija.Nadam se da sam pomogla:)
 
Daco, predpostavljam da si na zene mislio kad si spomenuo one strucnjake...? :)

Mihail, svako ima u sebi i jednu i drugu stranu...i svako je potrebno i jedno u drugo, ali u odredjenoj dozi...Licno, volim neznost, ali ne i preveliku njanjavost jer ni sama nisam u tom fazonu...Sa druge strane, potrebno mi je da osetim da imam uz sebe muskarca koji ce mi biti ne fizicka, vec moralna podrska...finansijska mi ne treba...to mogu i sama....
Lepo upakovane sve osobine i od svega po malo mogu osobu da nacine veoma interesantom i voljenom...
Ti momci sa vruceg asfalta...? Ja sam mislila da je to izumrla vrsta ...:)...Ili su samo promenili stajling...? Nemam pojma...mozda ove mlade forumasice imaju vise iskustva sa njima....
 
kaži ti takvim lepoticama mihailo "nek ti piše pesme onaj ko te....ljubi".. ( :
ne smeš da dozvoliš nikada da te zloupotrebljavaju, a zauzvrat ne nude ništa ni u nagoveštaju.
ne može to tako, traži odmah svoj deo..

Veruj mi, komsinice znaju biti pravi majstori u tome,
zato tacku na pljacku,
pokazes 'cenovnik' - pa ko voli nek izvoli ;)

Evo ti malo da se opustis-emocije.....
The Inner Child

Super muzikica, volim klasiku i harmonicne orkestralne kompozicije
 
Poslednja izmena:
Mihail, svako ima u sebi i jednu i drugu stranu...i svako je potrebno i jedno u drugo, ali u odredjenoj dozi...Licno, volim neznost, ali ne i preveliku njanjavost jer ni sama nisam u tom fazonu...Sa druge strane, potrebno mi je da osetim da imam uz sebe muskarca koji ce mi biti ne fizicka, vec moralna podrska...finansijska mi ne treba...to mogu i sama....
Lepo upakovane sve osobine i od svega po malo mogu osobu da nacine veoma interesantom i voljenom...
Ti momci sa vruceg asfalta...? Ja sam mislila da je to izumrla vrsta ...:)...Ili su samo promenili stajling...? Nemam pojma...mozda ove mlade forumasice imaju vise iskustva sa njima....

Znam da tu treba da ima neki balans, no uravnotezena licnost ce uvek biti u gubitku pored siledzije kad su cure u pitanju, nije mene ni briga sto je tako dok ne dodje do situaciji kad neku ozbiljno zavolim, a ona samo gleda na mene umilnim ocima a noge same je nose prema tom nasilniku :neutral:
 
Uvek sam se cudio zenskom svetu povodom ovog pitanja,
citaju ljubavne romane, gledaju spanske serije, na sve moguce nacine tvrde da traze ljubav neznu i blagu,
no cim se pojavi neki agresivac pojure za njim glavom bez obzira, i jos ce posle nekom svom 'prijatelju' koji je svoje srce i neznost na svom dlanu nudio, da naricu kako im je sa tim agresivcem tesko i neprijatno.

Zna li mozda neko da razjasni ovu misteriju?
:think:

???

Opasni muškarci - To je danas veoma redak slučaj.Ali daleko od toga da ih i danas nema.Ovde su ipak pomešane neke činjenice,jer opasni i agresivni muškarci nisu isto.

Razlika je u tome što opasni muškarci u stvari i jesu takvi,ali to ne ispoljavaju dok za to (ne daj bože) ne dodje pravi trenutak,dok oni agresivni imitiraju opasne face,a u stvari to nisu.
Opasnih muškaraca,verovali ili ne,u Srbiji ima jako malo da na prste svi mogu da se prebroje.

Danas svaki muškarac može biti agresivan.Dovoljno je da vozi auto od 20,30,50 ... hiljada evra,po mogućnosti sa zatamnjenim prozorima,kupi kožnu jaknu,ošiša se na keca,nosi tamne naočare i danju i noću.
Uvek mora sve da bude po njegovom,reči druge strane za njega su nebitne ... i kad mu njegova lepša polovina kaže nešto što on ne bi želeo da čuje,on je odmah svojim dubokim glasom (koji je naravno,veštački) baci u depresiju.A neretko joj se dešavaju i mnogo gore stvari.

"Zašto devojke vole agresivne momke"

Ovaj odgovor se nadovezuje na prethodni i glasi kratko i jasno : Zato što su u zabludi.
Devojke su željne provoda,uživanja,avantura,skupih poklona i na kraju krajeva,nekoga uz koga će u svakom trenutku biti sigurne.
Opasni momci nikada ne biraju lake ženske,sponzoruše i klinke koje luduju za "mačo tipovima",jer takvi ljudi,iako su uticajni (čitaj opasni),nikada tu svoju moć neće ispoljiti,ako za to nije situacija,a pogotovo ne na ženama.Oni obično traže moćne žene,dok laku robu ostavljaju "agresivcima" koji će ih zbog sopstvene iskompleksiranosti maltretirati svaki dan.

Prave moćnike je jako teško ukrotiti od strane žena,jer oni u ma kolikoj da su situaciji da svojim partnerkama priušte beskompromisan luksuz (a jesu u situaciji svakako),nikada to neće uraditi,jer uglavnom biraju sebi sličnu ženu - moćnu i uspešnu (naravno,ne toliko moćnu kao što je on sam).
Takvi ljudi su spremni da ceo život provedu sami,ako nisu u situaciji da pronadju pravi plen.

Dok oni agresivni,svake noći spavaju sa novim "plenom",kupuju im raznorazne skupocene poklone i vozikaju ih u skupim limuzinama ... A žene misle da su oni zapravo moćnici ...
 
Uvek sam se cudio zenskom svetu povodom ovog pitanja,
citaju ljubavne romane, gledaju spanske serije, na sve moguce nacine tvrde da traze ljubav neznu i blagu,
no cim se pojavi neki agresivac pojure za njim glavom bez obzira, i jos ce posle nekom svom 'prijatelju' koji je svoje srce i neznost na svom dlanu nudio, da naricu kako im je sa tim agresivcem tesko i neprijatno.

Zna li mozda neko da razjasni ovu misteriju?
:think:

???
Како не разумеш?:D
Па засите се кроз све те љубавне романе и шпанске серије па би после нешто мало тврђе, грубље...

Зато ја не читам љубавне романе и не гледам шпанске серије и не ложим се на агресивце.:zaljubljena:
 

Back
Top