poklon...

sta uraditi?


  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
sta mislite vi, izvedete devojku u neki trzni centar, na primer, i kupite flasu vode od 2L uz koju dolazi jos jedna koja je gratis... isto od 2L... jel biste dali ovu sto je gratis devojci a vi uzeli placenu ili biste njoj dali placenu a vi uzeli onu sto je gratis?
 
sta mislite vi, izvedete devojku u neki trzni centar, na primer, i kupite flasu vode od 2L uz koju dolazi jos jedna koja je gratis... isto od 2L... jel biste dali ovu sto je gratis devojci a vi uzeli placenu ili biste njoj dali placenu a vi uzeli onu sto je gratis?

Suze mi krenuše na oči... to se zove dilema :hahaha:.
Ako bi mi dao ovu što je gratis ja bih se uvredila, to bi značilo da mu nije stalo do mene :rotf:
 
sta mislite vi, izvedete devojku u neki trzni centar, na primer, i kupite flasu vode od 2L uz koju dolazi jos jedna koja je gratis... isto od 2L... jel biste dali ovu sto je gratis devojci a vi uzeli placenu ili biste njoj dali placenu a vi uzeli onu sto je gratis?

ja bih dala onu gratis, jer gratis je uvek milije srcu od placenog, te bih time jace pokazala ljubav prema doticnoj osobi
 
sta mislite vi, izvedete devojku u neki trzni centar, na primer, i kupite flasu vode od 2L uz koju dolazi jos jedna koja je gratis... isto od 2L... jel biste dali ovu sto je gratis devojci a vi uzeli placenu ili biste njoj dali placenu a vi uzeli onu sto je gratis?

Dao bih joj obe... :ok: Ne volim flasiranu vodu, pijem iskljucivo vodu sa fontane... :lol:
 
Missim ako je rosa ono neka ih nosi oma ionako je preprečišćeno bljutava, nego odmah potom bih odjurila u kladionicu ili kupila neki bingo, mora biti da mi je super srećan dan kad dobijam gratis :rumenko: makar i rosu, šta znam...
 
pa bolje je da joj das gratis jer joj dajes nesto sto si ti dobio i samim tim ima veliku vrednost i posebnu draz, pa ne dobija se svaki dan litar vode gratis, pardon 2 litra vode
 
sta mislite vi, izvedete devojku u neki trzni centar, na primer, i kupite flasu vode od 2L uz koju dolazi jos jedna koja je gratis... isto od 2L... jel biste dali ovu sto je gratis devojci a vi uzeli placenu ili biste njoj dali placenu a vi uzeli onu sto je gratis?

Izvini, ali ti uvek postavljas neke glupe teme. To je stvarno nevzano, jer ako si vec platio tu jednu uzmi i drugu. Sasvim je svejedno koju ces da uzmes.
Jedan moj decko je bio uzasna skrtica. Stisnuo se kao stipsa. Izadjemo negde, a on samo po jedno pice. U zlataru, a on samo gleda najjeftinije srebro. Ja sam morala da prekinem to njegovo detinjasto ponasanje, pa sam mu rekla: "Cekaj, malo, je l' ti mislis da ja izlazim u dom penzionera sa tobom i da mi poklanjas ulicne djindjuve? Ako mislis da sam ja zenska tog kalibra, onda se otkaci od mene i nadji neku na tvom nivou." Raskinuli smo, odmah sutradan. I to me je zvao iz govrnice sa kartice na fiksni. Posle sam ga videla da se ozenio sa nekom kontejnerkom, koja nosi helanke i roze majicu. Bas su jedno za drugo.
 

Back
Top