Leva noga

Feelgooood

Iskusan
Poruka
5.306
Desilo vam se sigurno da ste ujutru ustali, što kažu stari "na levu nogu"...
Loše spavali, ustajete iscrpljeni i nervozni, sve smeta i sve vam je mrsko...

Šta radite da bude bolje?

Jutros ustanem, pa mi se čini, do podne ću mrzeti sebe a od podne ceo svet, pojma nemam zašto :lol:
Čak i ono što mi je simpatično, kada sam loše volje, izgleda iritantno i katastrofalno :lol:

Podelite svoje metode, znam da je svaka individualna ali, možda poneka upali ;) :lol:
 
Nemam metodu - samo obavestim ukucane da mi je "jedan od onih dana" i onda na miru drndam sama sa sobom.

U slucaju da se ukucani ogluse, desi se i da dobiju po nosu

Ako moram na posao, zatvorim vrata od kancelarije i trudim se da ne komuniciram. Ako ipak moram, komunikacije traje jako kratko, jezik mi se bas "opogani"
 
kada se to desi (a ne desava se cesto) vrlo sam autodestruktivna: pusim duplo vise, jedem grozno nezdravu hranu i trosim pare na gluposti... a sve u cekanju da taj dan prodje. kada to sebi mogu da priustim, takav dan provedem u krevetu, gledajuci svoju kolekciju krvavih filmica :)
 
Desilo vam se sigurno da ste ujutru ustali, što kažu stari "na levu nogu"...
Loše spavali, ustajete iscrpljeni i nervozni, sve smeta i sve vam je mrsko...

Šta radite da bude bolje?

Jutros ustanem, pa mi se čini, do podne ću mrzeti sebe a od podne ceo svet, pojma nemam zašto :lol:
Čak i ono što mi je simpatično, kada sam loše volje, izgleda iritantno i katastrofalno :lol:

Podelite svoje metode, znam da je svaka individualna ali, možda poneka upali ;) :lol:

...javish se Chika Muerteu...o'ma ti dan bude lepshi...:lol:
 
Kaда ми се то деси...онда себи гледам да угодим...значи радим оно што волим...е евентуално само оно што баш морам...а не волим...
Значи попијем кафицу..натенане..поједем неку чоколаду, кажу да подстиче тај хормон среће...играм игрицу...и понешто што ми се баш тог момента ради...слушам музику коју волим и тако....углавном угађам себи...зовем само позитивне људе које би евентуално могли да ме насмеју...и тако прође ме...ретко сам баш цео дан таква.
 
Desilo vam se sigurno da ste ujutru ustali, što kažu stari "na levu nogu"...
Loše spavali, ustajete iscrpljeni i nervozni, sve smeta i sve vam je mrsko...

Šta radite da bude bolje?

Jutros ustanem, pa mi se čini, do podne ću mrzeti sebe a od podne ceo svet, pojma nemam zašto :lol:
Čak i ono što mi je simpatično, kada sam loše volje, izgleda iritantno i katastrofalno :lol:

Podelite svoje metode, znam da je svaka individualna ali, možda poneka upali ;) :lol:

...javish se Chika Muerteu...o'ma ti dan bude lepshi...:lol:

Javim se cika Mueretu , napičim ga za sta je kriv i za sta nije, povadim sve grehe iz proslosti , spustim mu slusalicu i bojkotujem ga par dana.

Sto samo ja da budem nadrkana , lepše je kad se to podeli sa nekim :mrgreen:
 

Back
Top