Косово постало нова чланица ММФ

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Kosovo postalo novom članicom MMF-a

Kosovo, koje je nezavisnost proglasilo u veljači 2008., postalo je članicom Međunarodnoga monetarnog fonda.

Za članstvo je bilo potrebno osigurati najmanje dvotrećinsku većinu zemalja članica Fonda, piše Wall Street Journal. Kosovo je moralo pristupiti MMF-u kako bi moglo pristupiti i Svjetskoj banci.
http://www.poslovni.hr/115437.aspx

Одлично се сећам тадићијевих и јеремићевих изјава по овом питању. Тврдили су српском народу да нема шансе да Косово постане члан ММФ, а знали су сами да је питање месеца а не године.
 
"Srbija će se uvek protiviti nezavisnosti Kosova, ponovio je Tadić", и отпутовао за Њујорк да би присуствовао дизању заставе независне републике Косово у УН...

Напомена: дизање заставе се још увек није догодило, за разлику од више пута поновљене флоскуле којом се радо служи врли нам преЦедник.
 
http://www.poslovni.hr/115437.aspx

Одлично се сећам тадићијевих и јеремићевих изјава по овом питању. Тврдили су српском народу да нема шансе да Косово постане члан ММФ, а знали су сами да је питање месеца а не године.

naravno, to je nepovratan proces...
 
ja samo chekam na botino izvinjenje shiptarskom narodu za patnju koje je pretrpeo za vreme Slobe
ipak je on chovek koji ima plan

Како је само ронио сузе за побијеним зверима у Сребреници. Па дс и демонократска хистерија како је ужас што су алијине звери убијени од шкорпиона. Снимак су вртели данима како су "јадни" србождери убијени.
 
Како је само ронио сузе за побијеним зверима у Сребреници. Па дс и демонократска хистерија како је ужас што су алијине звери убијени -од шкорпиона. Снимак су вртели данима како су "јадни" србождери убијени.

ne podmeci lazi i paralazi,
DS i predsednik se trude da makar u svetu izgleda kao da Srbija zali za masakrom nad muslimanima, a uistinu, boli njih tuki za sve to!:(
 
Pa shta sad, Srbija nece vishe da vraca dugove za njih!

Ljudi, pomirite se sa nezavisnoshcu Kosova, sve dok na neki nachin, ne dodje pod suverenitet Srbije.

Znachi u sluchaju da nestanu Shipci sa Kosova misteriozno kao Maje u Americi, pa da odmah potom uleti srpska vojska i zauzme teritoriju...

Slazem se. bitno je da Kosovo nema pristup UN,a to je mesto gde se stiche nezavisnost. U pravnom smislu svaka vojna akcija Srbije je apsolutno legitimna. Da bi se za to stekli uslovi najpre moramo ojacati svoj medjunarodni i ekonomski polozaj. Dakle strpljenja.
 
Pa shta sad, Srbija nece vishe da vraca dugove za njih!

Ljudi, pomirite se sa nezavisnoshcu Kosova, sve dok na neki nachin, ne dodje pod suverenitet Srbije.

Znachi u sluchaju da nestanu Shipci sa Kosova misteriozno kao Maje u Americi, pa da odmah potom uleti srpska vojska i zauzme teritoriju...

Ма да, ботини верни безкичмени гмизавци ће србима да дају савете. То ти је исто као кад би месићеве усташе србима говорили шта је најбоље урадити.
 
Pa shta sad, Srbija nece vishe da vraca dugove za njih!

Ljudi, pomirite se sa nezavisnoshcu Kosova, sve dok na neki nachin, ne dodje pod suverenitet Srbije.

Znachi u sluchaju da nestanu Shipci sa Kosova misteriozno kao Maje u Americi, pa da odmah potom uleti srpska vojska i zauzme teritoriju...

Ево га још један човек који има конкретан план, претпостављам следбеник врлог нам преЦедника. :lol:

А видим да има и конкретне визије... :lol:
 
ne podmeci lazi i paralazi,
DS i predsednik se trude da makar u svetu izgleda kao da Srbija zali za masakrom nad muslimanima, a uistinu, boli njih tuki za sve to!:(

Ма да. Толико их боли туки да су цео војни врх испљували и послали србождерима у хашке казамате, а војску уништили. Увалили Србију у огромне дугове, препуну дроге и корупције а малтене целу индустрију распродали српским непријатељима.
 
i da dodam, kad se naprave roboti -vojnici da ratuju mesto ljudi,
ne bih zeleo mojoj deci i unucima da ginu u ratovima za teritorije koje je neki ludak Sloba predao Shipcima...

Ej care tu se ne slazemo! Shta je ludak Sloba uradio, uradio je! To je nasha teritorija i mi cemo je vratiti kada se steknu uslovi za to. Ratovace profesionalni vojnici. Ja ne znam shta ti zaista ocekujesh od drzave? Ti bi samo da uzimash i uzivash prava,a za uzvrat da ne dash nishta? Kada ti je zemlja u opasnosti, kada ti je deo teritorije okupiran onda ti je DUZNOST da je branish svim mogucim sredstvima! I to nije neshto sto smo mi izmislili, tako se ponasaju sve drzave koje iole drze do svog dostojanstva.
 
i da dodam, kad se naprave roboti -vojnici da ratuju mesto ljudi,
ne bih zeleo mojoj deci i unucima da ginu u ratovima za teritorije koje je neki ludak Sloba predao Shipcima...

милошевић није предао, потписано је да је Косово део Србије и да може 1000 српских војника да се врате на Косово. А што безкичмени демонократски гмизавци неће да ратују за ослобађање српске земље, то је друга ствар.
 
Ма да, ботини верни безкичмени гмизавци ће србима да дају савете. То ти је исто као кад би месићеве усташе србима говорили шта је најбоље урадити.

Bota kao i glasachi DSa i Bote su SRBI, nisu Srbi samo glasachi SRS-a kako ti ovde zelish da predstavish - ne znam kome....
prema tome shutthefuckup
 
Ej care tu se ne slazemo! Shta je ludak Sloba uradio, uradio je! To je nasha teritorija i mi cemo je vratiti kada se steknu uslovi za to. Ratovace profesionalni vojnici. Ja ne znam shta ti zaista ocekujesh od drzave? Ti bi samo da uzimash i uzivash prava,a za uzvrat da ne dash nishta? Kada ti je zemlja u opasnosti, kada ti je deo teritorije okupiran onda ti je DUZNOST da je branish svim mogucim sredstvima! I to nije neshto sto smo mi izmislili, tako se ponasaju sve drzave koje iole drze do svog dostojanstva.

buahahah, koja prava imam/imao sam od Srbije, konstantu nestabilnost, sankcije, blokade, najvece hiperinflacije, mafiju koja vlada, zatvorene granice, africhke plate, nesposobne politichare koji izgubishe silne ratove i zemlje 90ih...

Nema vishe ratova i ratovanja, pogotovu za teritorije koje su izgubljene.

I Madjari mogu sutra da se sete da povrate Vojvodinu, jerbo je ona vekovima bila njihova teritorija,,,,
 

Back
Top