Oooooppsss

koca chemist

Domaćin
Poruka
3.216
Evo jedne hipoteticke situacije(sad odgledao film you me and Dupree)Zamislitite da se nalazite u situacije da radite one stvari sami sa sobom:cool: I u tom momentu nailazi neki clan vase porodice.....Kako biste odreagovali?A sad kontra zamislite da vi nailazite dok se vas bliznji samozadovoljava ispred TV-a?Da li vam se nekad desilo?Kako ste odreagovali?

Ja isreno ne bih znao sta bih uradio da mi se tako nesto desi!:D
 
reaguj samo na mushke
a037.gif
 
Evo jedne hipoteticke situacije(sad odgledao film you me and Dupree)Zamislitite da se nalazite u situacije da radite one stvari sami sa sobom:cool: I u tom momentu nailazi neki clan vase porodice.....Kako biste odreagovali?A sad kontra zamislite da vi nailazite dok se vas bliznji samozadovoljava ispred TV-a?Da li vam se nekad desilo?Kako ste odreagovali?

Ja isreno ne bih znao sta bih uradio da mi se tako nesto desi!:D

složio bi onu mrtvu ozbiljnu i zadubljenu facu šatro mu cedim bubuljice...znaš ono kao radiš nešto, pa se udubiš...
 
ja nem pojma kako bih reagovala,
nije mi se desilo.

al' sad sam skoro pričala nekome,
neka drugarica moje mlađe sestre
(mnoooogo lepa devojka)
negde naišla na neki, kao, super motor,
i slikala se na njemu.
na fotki, dakle, ona,
obučena u crne pantalone, crnu kožnu jaknu,
puštena joj kosa, i nosi neke velike naočare za sunce.
i mi ti tako sedimo kod nje u sobi,
ona nam pokazuje slike,
i upada njen rođeni brat s komentarom
"auuuuu, kakva pi**a!"
ja umrla od smeha.
nije skontao da mu je to mlađa sestra.
posle toga su se deset dana zaobilazili po kući. :mrgreen:

dobro, nije ovo baš na temu,
al' je skroz neprijatna situacija.
 
Evo jedne hipoteticke situacije(sad odgledao film you me and Dupree)Zamislitite da se nalazite u situacije da radite one stvari sami sa sobom:cool: I u tom momentu nailazi neki clan vase porodice.....Kako biste odreagovali?A sad kontra zamislite da vi nailazite dok se vas bliznji samozadovoljava ispred TV-a?Da li vam se nekad desilo?Kako ste odreagovali?

Ja isreno ne bih znao sta bih uradio da mi se tako nesto desi!:D

ebote koja tema :confused:

da ja nekoga vidim u toj situaciji samo bih se sklonila,o boze svasta, a sta bi trebalo da uradim??
 

Back
Top