Kako se osecate?

ja se osecam ko inventar :(
znate oni dosadnjakovici sto su stalno u kafani,kad god da svratite,kao da nemaju svoju kucu
pa i kad nisu tu nekako su tu,ostavili su dzemper na civiluku ili su nacrtali sise na zidu
i oni kao da ne sede za svojim stolom,uglavnom komentarisu sta se desava za drugim stolovima i pricaju sa svima u isto vreme,komentarisu,nekad se malo i zakace ali n kraju opet ok sa vecinom
uzas :(:(:(
 
ja se osecam ko inventar :(
znate oni dosadnjakovici sto su stalno u kafani,kad god da svratite,kao da nemaju svoju kucu
pa i kad nisu tu nekako su tu,ostavili su dzemper na civiluku ili su nacrtali sise na zidu
i oni kao da ne sede za svojim stolom,uglavnom komentarisu sta se desava za drugim stolovima i pricaju sa svima u isto vreme,komentarisu,nekad se malo i zakace ali n kraju opet ok sa vecinom
uzas :(:(:(


šta je tu užasno?
ovo što si opisala je ustvari vrlo simpatično:heart::D
 
ja se osecam ko inventar :(
znate oni dosadnjakovici sto su stalno u kafani,kad god da svratite,kao da nemaju svoju kucu
pa i kad nisu tu nekako su tu,ostavili su dzemper na civiluku ili su nacrtali sise na zidu
i oni kao da ne sede za svojim stolom,uglavnom komentarisu sta se desava za drugim stolovima i pricaju sa svima u isto vreme,komentarisu,nekad se malo i zakace ali n kraju opet ok sa vecinom
uzas :(:(:(

ništa to nije
mene već i ostali tako vide =) tj =(
 
ja se osecam ko inventar :(
znate oni dosadnjakovici sto su stalno u kafani,kad god da svratite,kao da nemaju svoju kucu
pa i kad nisu tu nekako su tu,ostavili su dzemper na civiluku ili su nacrtali sise na zidu
i oni kao da ne sede za svojim stolom,uglavnom komentarisu sta se desava za drugim stolovima i pricaju sa svima u isto vreme,komentarisu,nekad se malo i zakace ali n kraju opet ok sa vecinom
uzas :(:(:(

Ја тебе баш готивим.
Једна си од ретких, која има своје мишљење.
Не улизујеш се никоме.
Некако си баш на месту.

То ти је моје мишљење.
:bye:
 
jos jedna sra.nje tema :lol:
je l se osecate kao nenadyebivi forumski dzet set(autorska prava:julian),ili kao luzer,kao faca,kao neprimetni,kao dosadnjakovic ili kao forumska pametnica,kao yebac presretac,kao dvorska luda
kako vidite sebe ovde:D

kao.. sebe? :neutral:
nerviraju te ukalupljene uloge u koje se ocekuje da se upakujes kao u losem americkom filmu o koledzu
...ako uopste imaju dobrih tj
 
Nekada se ovde imalo šta i pročitati, postovati sa uživanjem...
nekako puni prsti slova ali ne besmisleno,da bi se ubilo vreme i nabili postovi..

Kao što si primetila, njesra tema ima koliko hoćeš... tu i tamo se pojavi po neka koja je
bila ali se na nju zaboravilo jer je prošlo dosta vremena...
Sa pojavom novih ljudi na forumu, pričaju se iste priče pod drugim imenom... prosto, dosadno..
a pošto i sama učestvujem u istima, jedino mogu da budem dosadna...
 
kad sam nervozna onda sma nervozna i na forumu, kad mi je dosadno onda sam dosadna... kad imam obaveza i zanimacija, nemam vremena za kafanu..bila forumaska ili ciganska!

obicno sam outdoors kad sam in the mood..pa mogu da zamislim koji utisak ovde ostavljam...
ebes ga...ali i to sam ja...
:)
 

Back
Top