Aj mi recite sad iskreno......

^DraGaNa^

Aktivan član
Poruka
1.607
1.Kada vam se neka devojka udvara i udvara i udvara na fini nacin-nije vam interesantna,a kada vas neka gura od sebe-na svaki nacin pokusavate da je osvojite.Zasto?Ili kada osvojite devojku-nije vam vise interesantna toliko kao kad je bila "neosvojiva"
Zasto ne date sansu devojci koja mozda moze da vam pruzi dosta toga,koja se trudi oko vas?Pa ta devojka je bas zaljubljena u vas-logicno i mogla bi da vam pruzi bas lepe trenutke.Volite igre vijanja ili sta?I kada ta igra vijanja prestaje sa godinama i da li prestaje uopste?
2.Volite svoju devojku,zenu nebitno....pruza vam sve,ali je vi ipak prevarite.Koji je glavni razlog za to?Da li vam je to u krvi ili sta je u pitanju?Kada je prevarite,imate ljubavnicu...sta vam ta druga zena uopste i znaci ,da li i prema njoj gajite ista osecanja?Da li osecate grizu savest zbog prevare?
3.Da li mislite da mozete da volite dve zene u isto vreme?
 
1.Kada vam se neka devojka udvara i udvara i udvara na fini nacin-nije vam interesantna,a kada vas neka gura od sebe-na svaki nacin pokusavate da je osvojite.Zasto?Ili kada osvojite devojku-nije vam vise interesantna toliko kao kad je bila "neosvojiva"
Zasto ne date sansu devojci koja mozda moze da vam pruzi dosta toga,koja se trudi oko vas?Pa ta devojka je bas zaljubljena u vas-logicno i mogla bi da vam pruzi bas lepe trenutke.Volite igre vijanja ili sta?I kada ta igra vijanja prestaje sa godinama i da li prestaje uopste?
2.Volite svoju devojku,zenu nebitno....pruza vam sve,ali je vi ipak prevarite.Koji je glavni razlog za to?Da li vam je to u krvi ili sta je u pitanju?Kada je prevarite,imate ljubavnicu...sta vam ta druga zena uopste i znaci ,da li i prema njoj gajite ista osecanja?Da li osecate grizu savest zbog prevare?
3.Da li mislite da mozete da volite dve zene u isto vreme?

1. Devojka koja mi se nabacuje ne moze nikada da se poredi sa onom koju ja jurim... jer se retko desava da mi se nabacuje ona koja se meni istovremeno svidja...
Kada osvojim devojku naravno da mi vise nije toliko interesantna jer imam osecaj da su se neke varnice ugasile... znas i sama da je lepota svega u otkrivanju... a vremenom kako upoznajes osobu tako se sve redje desavaju nove i zanimljivije stvari sa njom i vezano za nju...

2. Po meni razlog za prevaru osobe koju volim je nedostatak ljubavi ili nerazumevanja u nekom vremenskom periodu, pa se lakse desi da zivotinjske potrebe dodju na povrsinu... dakle... kod nas muskaraca je pojam ljubav i pojam sex malko razgranicenji nego kod zena... Griza savesti - kod nekog postoji kod nekoga ne... sve zavisi od osobe

3. Mozemo da volimo 2 ili 3 zene u isto vreme ali na razlicite nacine... jednu kao npr. deo nas koji pokusavamo da probudimo a znamo da negde postoji... drugu zenu kao majku svoje dece, trecu kao savrsenu ljubavnicu... Ali po meni jako treba razgraniciti potrebu za sexom i ljubav
 
Hvala vam na odgovorima....zarkonio je nekako dao najozbiljnije odgovore.
Khm.......a ako vam se nabacuje neka devojka na fin nacin,a lepa je,cak i dobra u dusi...kao andjeo?.......Da li bi vam bilo cudno da je i lepa a i dobra pritom i da je pametna????Plus...vi imate devojku koju bas volite.....?Sta cete tada uraditi?
 
1.Kada vam se neka devojka udvara i udvara i udvara na fini nacin-nije vam interesantna,a kada vas neka gura od sebe-na svaki nacin pokusavate da je osvojite.Zasto?Ili kada osvojite devojku-nije vam vise interesantna toliko kao kad je bila "neosvojiva"
Zasto ne date sansu devojci koja mozda moze da vam pruzi dosta toga,koja se trudi oko vas?Pa ta devojka je bas zaljubljena u vas-logicno i mogla bi da vam pruzi bas lepe trenutke.Volite igre vijanja ili sta?I kada ta igra vijanja prestaje sa godinama i da li prestaje uopste?
2.Volite svoju devojku,zenu nebitno....pruza vam sve,ali je vi ipak prevarite.Koji je glavni razlog za to?Da li vam je to u krvi ili sta je u pitanju?Kada je prevarite,imate ljubavnicu...sta vam ta druga zena uopste i znaci ,da li i prema njoj gajite ista osecanja?Da li osecate grizu savest zbog prevare?
3.Da li mislite da mozete da volite dve zene u isto vreme?

1) Nikad do sad nisam naišao na dovoljno ludu da se meni udvara.
2) Malo za promenu, ne možeš ni jagnje sa ražnja uvek da jedeš, posle nekog vremena i kačamak bi rado pojeo.
3) Što samo dve? Imamo mi muškarci velika srca u koja može i više žena istovremeno da stane.
4) Sledeći put otvori posebnu temu za svako pitanje.
 
Khm.......a ako vam se nabacuje neka devojka na fin nacin,a lepa je,cak i dobra u dusi...kao andjeo?.......Da li bi vam bilo cudno da je i lepa a i dobra pritom i da je pametna????Plus...vi imate devojku koju bas volite.....?Sta cete tada uraditi?

Ja na takve još nisam naišao,moram da priznam.Mislim to da poseduje sve pomenute osobine zajedno.

Ali,ako je ipak upoznam ... pa ništa ... Proširiću kolekciju. :D
 
Dobro....hvala ti na odgovoru.....Zato sto se nalazim u takvoj situaciji....Mnogi me zele,a ja zellim jednog....ali ne da mi se da mu pridjem.Nisasm navikla da prilazim,ne znam dakle onda ni kako da se udvaram,a da ga ne uplasim...ne oteram....To mi se jos nije desilo da toliko zelim nekog-pa mi se bas nece.Tako je to u "ljubavi"
 
Hvala vam na odgovorima....zarkonio je nekako dao najozbiljnije odgovore.
Khm.......a ako vam se nabacuje neka devojka na fin nacin,a lepa je,cak i dobra u dusi...kao andjeo?.......Da li bi vam bilo cudno da je i lepa a i dobra pritom i da je pametna????Plus...vi imate devojku koju bas volite.....?Sta cete tada uraditi?

1. "dobra u dusi...kao andjeo"
Mene ovakve uglavnom ne privlace... mnogi muskarci vise vole zivahne, opustene, pricljive, zavodljive, otresite, devojke od akcije koje se mnogo i cesto smeju i posebno one sto znaju da budu djubre, da odgovore na pretnju i izazov... Samo to sto ih se plase je druga tema...

2. biti dobar u dusi i kao andjeo po meni kod mnogih ( u zavisnosti kako se pomenuti opis uklapa u ostatak licnosti ) nije prednost i nije neki kvalitet coveka... takve licnosti se cesto previse utapaju u svoju okolinu

3. sreco .... svako za sebe misli da je pametan...

4. ako imam devojku koju volim verovatno bi odbio devojku koja mi se nabacuje... ili bi mozda razmislio o o eventualnom sexu sa njom... nista vise...

5. moj savet... ako ti je zaista mnogo stalo do tog decka koji ima devojku ucinices ono sto i treba da ucinis... da mu dokazes da si osoba vredna njegove paznje, vremena, druzenja, veze i da si bolja od njegove trenutne devojke... postoji milion nacina da to ucinis, bar koliko i izgovora da sve batalis... sve je na tebi...
U akciju! :cool:
 
Oki doki....mada ne volim da rasturam veze.......:)
Hvala ti na odgovorima,vec imam plan sta cu:)
Samo mi je kako da se izrazim trebao muski support.

1. tako te volim... za sve uvek treba imati plan... i bolje je uvek imati plan, makar on bio i los, neko biti zatecen u svakoj situaciji....

2. ne treba tvoj plan da posmatras kao rasturanje veze, vec kao otvaranje ociju decku koji mozda veceras stuca jadan :D jer ga posredno spominjemo iako mu ne znam ime :cool:

3. javi kako je proslo... a i mogla bi da nam otkrijes plan

4. ne brini, nece on procitati plan i skontati da je on tema krstarica foruma :D
 
1.Kada vam se neka devojka udvara i udvara i udvara na fini nacin-nije vam interesantna,a kada vas neka gura od sebe-na svaki nacin pokusavate da je osvojite.Zasto?Ili kada osvojite devojku-nije vam vise interesantna toliko kao kad je bila "neosvojiva"
Zasto ne date sansu devojci koja mozda moze da vam pruzi dosta toga,koja se trudi oko vas?Pa ta devojka je bas zaljubljena u vas-logicno i mogla bi da vam pruzi bas lepe trenutke.Volite igre vijanja ili sta?I kada ta igra vijanja prestaje sa godinama i da li prestaje uopste?
2.Volite svoju devojku,zenu nebitno....pruza vam sve,ali je vi ipak prevarite.Koji je glavni razlog za to?Da li vam je to u krvi ili sta je u pitanju?Kada je prevarite,imate ljubavnicu...sta vam ta druga zena uopste i znaci ,da li i prema njoj gajite ista osecanja?Da li osecate grizu savest zbog prevare?
3.Da li mislite da mozete da volite dve zene u isto vreme?

1.zato shto je gabor ta koja se udvara
2.ne ja
3.mozda na razlichite nachine
 
1.Kada vam se neka devojka udvara i udvara i udvara na fini nacin-nije vam interesantna,a kada vas neka gura od sebe-na svaki nacin pokusavate da je osvojite.Zasto?Ili kada osvojite devojku-nije vam vise interesantna toliko kao kad je bila "neosvojiva"
Zasto ne date sansu devojci koja mozda moze da vam pruzi dosta toga,koja se trudi oko vas?Pa ta devojka je bas zaljubljena u vas-logicno i mogla bi da vam pruzi bas lepe trenutke.Volite igre vijanja ili sta?I kada ta igra vijanja prestaje sa godinama i da li prestaje uopste?
2.Volite svoju devojku,zenu nebitno....pruza vam sve,ali je vi ipak prevarite.Koji je glavni razlog za to?Da li vam je to u krvi ili sta je u pitanju?Kada je prevarite,imate ljubavnicu...sta vam ta druga zena uopste i znaci ,da li i prema njoj gajite ista osecanja?Da li osecate grizu savest zbog prevare?
3.Da li mislite da mozete da volite dve zene u isto vreme?

1. Interesantnije nam je nesto sto ne mozemo imati, ili nesto zasto se bas trebamo truditi, nego nesto sto samo dodje. Kako dodje, tako i ode. Nije tacno da nedajemo nikad sansu devojci, koja nam se udvara. Ja to jako cenim, kad vidim da se devojka trudi oko mene, jos ako mi se i svidja onda joj sigurno dajem sansu. Sto vise, pre bi dao sansu tako jednoj, nego nekoj za kojom ja moram da "trcim", to nije moj stil i kad vidim da me neka ignorise ili sl..pustim je. Previse je devojaka, koje hoce, da bi se zezao oko neke, koja je navikla da likovi trce za njoj....Ja licno volim vise, kad mi devojka, kaze tacno misljenje i sta zeli od mene... a ne kao neka "pa hocu, mogli bi ali......" ili "neznam jer...."
2. Cinjenica je, da ako se dvoje istinski vole, sigurno se nece prevariti. Ako volim devojku/zenu i pase mi na sve nacine, znaci posebna je...onda nije nikako dovoljno, da sretnem neku zgodnu curu, sa kojom bi otrcao u krevet i prevario devojku koju volim. Ja uopste ne razmisljam o prevari dok sam sa devojkom koju volim, jer upravo ta devojka mi daje sve sto mi treba. Ljudi koji varaju, su neizivljeni, nisu prosli ni videli nista i ne znaju da vole, jednostavno nisu spremni za ozbiljnu vezu. Nek mi neko navede razlog, zasto bi prevario osobu koju stvarno volim, koja mi daje svu ljubav, paznju i podrsku koju trebam. Da bi doslo do prevare, potrebno je nekoliko faktora, tj...da popusti ljubav i poverenje prema odredjenoj osobi koju bi prevario, pre toga prevara ne dolazi u obzir. Premda ne vidim, zasto nebi mogli razici se, pre nego pocnemo varati jedno drugo, bar je to fer donekle?
3. Ja ne mogu voliti dve osobe istovremeno. Imao bi toliku griznju savesti, da to nebih mogao izdrzati, psihicki. A na kraju se sve sazna, pa i to...i na kraju nemam ni jednu ni drugu. Zasto komplikovati, kad moze i jednostavno? Bog je Adamu isto stvorio jednu zenu, a ne 2;)
 
1.Kada vam se neka devojka udvara i udvara i udvara na fini nacin-nije vam interesantna,a kada vas neka gura od sebe-na svaki nacin pokusavate da je osvojite.Zasto?Ili kada osvojite devojku-nije vam vise interesantna toliko kao kad je bila "neosvojiva"
Zasto ne date sansu devojci koja mozda moze da vam pruzi dosta toga,koja se trudi oko vas?Pa ta devojka je bas zaljubljena u vas-logicno i mogla bi da vam pruzi bas lepe trenutke.Volite igre vijanja ili sta?I kada ta igra vijanja prestaje sa godinama i da li prestaje uopste?
Odlicna zapazanja..samo ja ne jurim ove koje deluju nezainteresovano i ne osvajam posto-poto radi recke..ne dajem lazne nade onima koje mi se ne dopadaju..tako da je sav trud uzaludan
2.Volite svoju devojku,zenu nebitno....pruza vam sve,ali je vi ipak prevarite.Koji je glavni razlog za to?Da li vam je to u krvi ili sta je u pitanju?Kada je prevarite,imate ljubavnicu...sta vam ta druga zena uopste i znaci ,da li i prema njoj gajite ista osecanja?Da li osecate grizu savest zbog prevare?
Iskljucivo se vara zbog sexa..mozda veza postane navika..mozda se mi menjamo..mozda partner..imamo neke druge zelje vremenom..neka osecanja se gaje ako potraje ali nisu ista i nije bitno ko oseti grizu savesti ako vec dodje do prevare
3.Da li mislite da mozete da volite dve zene u isto vreme?
Zasto ne bi mogli..kao sto volimo vise prijatelja..rodbinu..
 
evo jednog zivotnog apsurda.....dokazano je da je veza bolja i kvalitetnija ukoliko se akteri ne vidjaju previse.....vecina ljudi tezi da sto vise bude sa svojim partnerom a to dovodi na kraju do zasicenja i dosade...e ko zna taj momenat da prevlada, ima sanse da ima kvalitetnu vezu koja traje....
 
1.Kada vam se neka devojka udvara i udvara i udvara na fini nacin-nije vam interesantna,a kada vas neka gura od sebe-na svaki nacin pokusavate da je osvojite.Zasto?Ili kada osvojite devojku-nije vam vise interesantna toliko kao kad je bila "neosvojiva"
Zasto ne date sansu devojci koja mozda moze da vam pruzi dosta toga,koja se trudi oko vas?Pa ta devojka je bas zaljubljena u vas-logicno i mogla bi da vam pruzi bas lepe trenutke.Volite igre vijanja ili sta?I kada ta igra vijanja prestaje sa godinama i da li prestaje uopste?
2.Volite svoju devojku,zenu nebitno....pruza vam sve,ali je vi ipak prevarite.Koji je glavni razlog za to?Da li vam je to u krvi ili sta je u pitanju?Kada je prevarite,imate ljubavnicu...sta vam ta druga zena uopste i znaci ,da li i prema njoj gajite ista osecanja?Da li osecate grizu savest zbog prevare?
3.Da li mislite da mozete da volite dve zene u isto vreme?


1. Muski svet isto tako voli i da igra kompjuterske igrice i osvaja virtuelni svet, i kad je sve osvojeno, igricu se brise i instalira se novu. No ljubav prema voljenoj nece mu dopustiti 'brisanje' svoje voljene. A ako nije voljena, neka potrazi drugog, svako ce naci pravu ljubav ako je iskreno trazi.
2. Glavni razlozi su neznanje(prazna glava) i zelja za necim novim, zelja za okusiti nesto novo i prijatno, ne znajuci da nesto novo moze biti i otrov ako neko postupa lakoumno.
3. Apsolutno da, no emotivnu celinu moguce je imati samo sa jednom. Ovo kazem za sebe, za druge neznam.

:)
 
1. tako te volim... za sve uvek treba imati plan... i bolje je uvek imati plan, makar on bio i los, neko biti zatecen u svakoj situaciji....

2. ne treba tvoj plan da posmatras kao rasturanje veze, vec kao otvaranje ociju decku koji mozda veceras stuca jadan :D jer ga posredno spominjemo iako mu ne znam ime :cool:

3. javi kako je proslo... a i mogla bi da nam otkrijes plan

4. ne brini, nece on procitati plan i skontati da je on tema krstarica foruma :D
E odustala sam od toga.....Ramislala sam...momak koji je spreman da zbog neke tamo lepotice ostavi devojku....nije za mene,pa i mene ce onda jednog dana tako isto....
Nista.,...idemo dalje-live goes on:)
 
1. Interesantnije nam je nesto sto ne mozemo imati, ili nesto zasto se bas trebamo truditi, nego nesto sto samo dodje. Kako dodje, tako i ode. Nije tacno da nedajemo nikad sansu devojci, koja nam se udvara. Ja to jako cenim, kad vidim da se devojka trudi oko mene, jos ako mi se i svidja onda joj sigurno dajem sansu. Sto vise, pre bi dao sansu tako jednoj, nego nekoj za kojom ja moram da "trcim", to nije moj stil i kad vidim da me neka ignorise ili sl..pustim je. Previse je devojaka, koje hoce, da bi se zezao oko neke, koja je navikla da likovi trce za njoj....Ja licno volim vise, kad mi devojka, kaze tacno misljenje i sta zeli od mene... a ne kao neka "pa hocu, mogli bi ali......" ili "neznam jer...."
2. Cinjenica je, da ako se dvoje istinski vole, sigurno se nece prevariti. Ako volim devojku/zenu i pase mi na sve nacine, znaci posebna je...onda nije nikako dovoljno, da sretnem neku zgodnu curu, sa kojom bi otrcao u krevet i prevario devojku koju volim. Ja uopste ne razmisljam o prevari dok sam sa devojkom koju volim, jer upravo ta devojka mi daje sve sto mi treba. Ljudi koji varaju, su neizivljeni, nisu prosli ni videli nista i ne znaju da vole, jednostavno nisu spremni za ozbiljnu vezu. Nek mi neko navede razlog, zasto bi prevario osobu koju stvarno volim, koja mi daje svu ljubav, paznju i podrsku koju trebam. Da bi doslo do prevare, potrebno je nekoliko faktora, tj...da popusti ljubav i poverenje prema odredjenoj osobi koju bi prevario, pre toga prevara ne dolazi u obzir. Premda ne vidim, zasto nebi mogli razici se, pre nego pocnemo varati jedno drugo, bar je to fer donekle?
3. Ja ne mogu voliti dve osobe istovremeno. Imao bi toliku griznju savesti, da to nebih mogao izdrzati, psihicki. A na kraju se sve sazna, pa i to...i na kraju nemam ni jednu ni drugu. Zasto komplikovati, kad moze i jednostavno? Bog je Adamu isto stvorio jednu zenu, a ne 2;)
Dopada mi se kako razmisljas:)
Kada bi tako i vecina muaskaraca...Pa vidi... vi varate jer zudite za avanturom....ako npr.dopustite da vam veza postane monotona,nemate neki "hobi"..onda trazite to nesto sto vam nedostaje negde drugde....ali retko toj drugoj i date srce.Vi volite vasu devojku ali imate sa strane drugu koja vam sluzi kao zabava i dopuna za to sto nemate sa svojom voljenom.
Ja smatram da se ne mogu voleti 2 osobe odjednom.Mnogi mesaju ljubav sa zaljubljenoscu.Lubav dolazi tek nakon zaljubljenosti ,a i ne mora da dodje....Da sada ne pisem o tome-pisala sam u temi "Sta je po vama ljubav"Covek retko kada voli ,vise puta je zaljubljen,a kada voli nekog onda ni ne pomislja na druge osobe....to mu ni ne pada na pamet,vec gradi tu vezu.
 
evo jednog zivotnog apsurda.....dokazano je da je veza bolja i kvalitetnija ukoliko se akteri ne vidjaju previse.....vecina ljudi tezi da sto vise bude sa svojim partnerom a to dovodi na kraju do zasicenja i dosade...e ko zna taj momenat da prevlada, ima sanse da ima kvalitetnu vezu koja traje....
Bravo o tome ja pricam.Nema ljubavi na prvi pogled vec zaljubljenosti koja moze da nastane na 1. pogled i dovede ka ljubavi.Zaljublenost je povezana sa strascu,opsesijom,fizickom privlacnoscu itd. , a ljubav nema veze sa tim.Ona nastaje kada se strasti gase,kada zaljubljenost prestaje...moze dakle nastati ali i ne mora,zavisi od to dvoje.Ljubav postoji onda kada smo sa tom osobom a ne znamo pravi razlog zasto smo sa njom,kada zivimo sa njom a mozemo i bez nje.Ljubav -ne znamo ni kada nastane.Znamo npr. kada zelimo sex,kada smo opsednuti necim ,nekim...itd....mi dakle osetimo to,ljubav ne.....Mislim osetimo je ,ali ne u tom obliku...Ljubav je uvek u nama,ona se ili probudi ili ne probudi.Tek kada izadjemo iz ljubavi-osetimo da smo voleli,tj.tek tada vidimo njen pravi oblik.Npr.ljubav prema zivotu,prema roditeljima,prema prirodi itd.Osetite to,tj.zamislite sve to pojedinacno i sta osecate u sebi,srcu?E sad zamislite neku sexy osobu ili osobu koja vas privlaci,sa kojom ste.Sta osetite tada?
Eto to je ljubav u prvom slucaju,a u drugom je zaljubljenost!
Sto se tice zasicenja.....da seksualnog zasicenja.Pa sve dosadi -kada je ritualno,nama lako dostupno...sve vremenom onda gubi svoj znacaj u nasim ocima,nego nesto sto nam je ne dosupno za cime zudimo...tada smo skloni da to i preuvelicavamo.Tako da veze na "daljinu"....u smislu vidimo se...pa nakon ned.dana,mesec dana tek -ponovo....to stvara zelju i uvek refresuje vezu,cini je mladom...,ali ni to ne valja....ne mozemo tu 2.osobu total da upoznamo i moze doci zbog ne vidjanja i do razlaza...
svakako mi devojke smo skole tome da cas hocemo cas necemo.....Cas volim cas ne....ne valja nam to!Muskarci retko kazu volim te,ali kad kazu onda je uistinu tako.Posto sam primetila da sam bila takva-hocu-necu.....promenila sam to...Sada kako i u zivotu tacno znam sta hocu tako i u vezi,samo sto...nema ali...nego samo sto...se muskarci uplase moga stava.Razmisljam muskom glavom ,a zenstvena sam...Tako me je otac vaspitao.
 
Poslednja izmena:
2. Cinjenica je, da ako se dvoje istinski vole, sigurno se nece prevariti. Ako volim devojku/zenu i pase mi na sve nacine, znaci posebna je...onda nije nikako dovoljno, da sretnem neku zgodnu curu, sa kojom bi otrcao u krevet i prevario devojku koju volim. Ja uopste ne razmisljam o prevari dok sam sa devojkom koju volim, jer upravo ta devojka mi daje sve sto mi treba. Ljudi koji varaju, su neizivljeni, nisu prosli ni videli nista i ne znaju da vole, jednostavno nisu spremni za ozbiljnu vezu. Nek mi neko navede razlog, zasto bi prevario osobu koju stvarno volim, koja mi daje svu ljubav, paznju i podrsku koju trebam. Da bi doslo do prevare, potrebno je nekoliko faktora, tj...da popusti ljubav i poverenje prema odredjenoj osobi koju bi prevario, pre toga prevara ne dolazi u obzir. Premda ne vidim, zasto nebi mogli razici se, pre nego pocnemo varati jedno drugo, bar je to fer donekle?
Где расту дечаци као што си ти?
Да уберем једног...за сваки случај.;):D
 

Back
Top