Tasmajdan i Banjica- bazeni
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Tasmajdan i Banjica- bazeni

Veoma poznat snaja88 (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    166

Cool Tasmajdan i Banjica- bazeni

Cao!

Juce sam pokusala da kontaktiram Tas na direkcija@tasmajdan.co.yu u vezi zatvorenog bazena ali mi se imejl vratio. Od ovog leta zalim da krenem na bazen i naucim plivanj(znam svi kazu da je kasno, al kasno je samo kad odustanemo). Za moj zdr. problem (vrstu mmisicne distrofije) plivanje bi bilo savrseno, da ne pominjem koliko bih uzivala u tome jer uvek pokusavam da se, koliko mogu, bavim sportom/sportovima.

Volela bih da me kontaktira neko ko ima iskustva sa Tasom, narocito zatvorenim bazenom. Ok, znam duzinu (2,2 najplice- kako deca uce da plivaju!?) ali zelim neke 'licne' informacije i iskustva (kakvo je zaista grejanje, moze li se z. bazen koristiti i u jesen/ zimu il je prehladno, da li je neko imao neku infekciju od bazenske vode, kad je najmanja guzva (u toku dana), itd.....)

Takodje, ne mogu da nadjem websajt Banjice, da li ga imaju?

Znate li jos neki doabr kompleks sa zatvorenim bazenom ako je moguce sto blize centru (ja sam na vozdovcu al ionako ce me neko voziti) i u celom Beogradu?

Hvala puno na informacijama, puno ce mi pomoci
    Transport i Selidbe Ristic (Srbija i inostranstvo) - 064/658-46-99 ili 065/657-27-27

Domaćin _Look_Of_Expectancy_ (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Re: Tasmajdan i Banjica- bazeni

Za plivanje nikad nije kasno da se nauci. Naravno, sporije ide nego kod dece ali je sasvim moguce

Nisam plivala nikad na Tasu ali na Banjici jesam (a to ti je i blize), tu imas dublji i plici bazen, u plicem se naravno uci plivanje a posle mozes da uzivas u dubokom Mislim da oni nemaju mail, ali nadji broj na 988 pa ih direktno pitaj sve sto te interesuje.
    We can not do great things-only small things with great love

Elita Dakyorlando (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    482

Ja sam bio na par otvorenih bazena u BG i Tašmajdan mi je definitivno najomiljeniji... Super atmosfera, voda nije mnogo hladna, i, što je veoma važno, čista je a i sam bazen je čist, znači nema đubreta na sve strane kao na nekim drugim bazenima... Jedino što mu fali je malo veći izbor pića i sladoleda, a ne bi bilo loše da uvedu i neki roštilj ili nešto slično...

Što se zatvorenog bazena tiče, i on je sasvim OK, kao i grejanje, znači možeš da ga koristiš bez obzira na godišnje doba, a i škola plivanja im je dobra (ja sam tu jedno vreme učio da plivam kao mali). Infekciju nikad nisam imao, ni bilo šta slično.
    Niko ne može tako da mi upropasti život kao što ja mogu sam sebi.

Veoma poznat snaja88 (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    166

Hvala vam puno na informacijama!
    Transport i Selidbe Ristic (Srbija i inostranstvo) - 064/658-46-99 ili 065/657-27-27

Slične teme

1. BAZENI
    Autor storm cloud u forumu Srbija
    Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 14.06.2008., 19:45

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •