jeeeeeeee poludecu!!!!!!

anon1mus

Zainteresovan član
Poruka
217
Kupio sam barton 2600+(jes malo sutra barton) i tako lepo doso ja kuci kad sam ga stavio tamo gde treba ,ono trt!
CPU Type AMD Athlon XP, 2133 MHz (8 x 267) 2600+
CPU Alias Thoroughbred-B
CPU Stepping B0
L1 Code Cache 64 KB
L1 Data Cache 64 KB
L2 Cache 256 KB (On-Die, Full-Speed)

CPU Physical Info
Package Type 453 Pin PGA
Package Size 4.95 cm x 4.95 cm
Transistors 37.6 million
Process Technology 6Mi, 0.13 um, CMOS, Cu
Die Size 84 mm2
Core Voltage 1.50 - 1.65 V
I/O Voltage 1.6 V
Typical Power 44.0 - 64.0 W (depending on clock speed)
Maximum Power 48.5 - 74.3 W (depending on clock speed)

CPU Manufacturer
Company Name Advanced Micro Devices, Inc.
Product Information http://www.amd.com/us-en/Processors/ProductInformation/0,,30_118,00.html

CPU Utilization
CPU #1 0 %
 
U ala te neko osisao> Dobrodosao u srbiju!
Elem ovde te nece prevariti samo neko ko to ne sme (a takvi su u vecim firmama) i onaj ko ne moze. Trecu grupu u koju spadaju oni posteni cu zanemariti jer je veoma mala!
U zavisnosti od toga gde si kupio procesor i sta si tacno trazio postoji mogucnost da ti ga i zamne, no sudeci po njihovoj smelosti a ocigledno i resenosti da te prevare nemoj previse da se nadas jer sada moze biti tvoja rec protiv njihove a ocigledno je da tu ne vazi pravilo: "musterija je uvek u pravu"
 
jedan moj komsija kloknuo je 2200, i kad se bios podize na ekranu pise da je athlon 2600 i tako ga je i prodao, a ovaj koji ga je kupio sav srecan misli da je napravio pravu stvar. Tako je i u ovom slucaju. ****** skola se skupo placa.
 
prva razlika izmedju t-a i b-a je u velicini cpu die-a

barton

ex5.jpg


throughbred

ex1.jpg


i vidi se na prvi pogled... :)

znaci sledeci put malo gledaj slicice pre nego sto krenesh u shoping :)
 
svi prodavci su isti - samo pokusavaju da ti uzmu sto vise para za nesto sto ne vredi toliko. al razumem ih, kad ti dolaze seljaci trazeci "najbolji p4 u selo/ulicu/naselje" jednostavno te moli da ga oderes i das mu celerona kao pun p4 ili kao u tvom slucaju. ******, ako ti u garanciji stoji barton odi tamo s kucistem i iznabutaj ima ga majci :) ako ne...onda su malo pametniji prevaranti
 
sonne:
d1:
a ne verujem da ces imati problema pri zameni jer svaka ozbiljna firma bi trebalo da ima spisak svojih komponenti za prodaju po serijskim brojevima.... pre svega zbog poreza :roll:

i guess :roll:

Ti stvarno mislis da je ovo ozbiljna firma :roll: ???
pa yebi ga desava se.... ja sam recimo jednom prilikom dobio spaljen procesor i obzirom da sam kupovao gomilu komponenti nisam ga zagledao... prosla nova godina i bozis i vratim im na reklamaciju i posle malo mrstenja su reklamaciju prihvatili... a mogli su

u pitanju je bio mb-soft...
 
:lol: ha,ha,ha,dobro si me nasmejao!!!
Reci mi molim te sta si ti nameravao da kupis?
Iz koje trafike je procesor? :lol:
A sad ozbiljno:zar neznas da vise nemozes ili tesko je moguce naci AMD orginal,a ujedno AMD je presao vec odavno na proizvodnju decijih igracaka!!!
Gde si ti video i cuo da postoji dobar AMD-ov proizvod?(mislim na proizvode zadnjih godina).
 
DOK HOLIDEJ:
:lol: ha,ha,ha,dobro si me nasmejao!!!
Reci mi molim te sta si ti nameravao da kupis?
Iz koje trafike je procesor? :lol:
A sad ozbiljno:zar neznas da vise nemozes ili tesko je moguce naci AMD orginal,a ujedno AMD je presao vec odavno na proizvodnju decijih igracaka!!!
Gde si ti video i cuo da postoji dobar AMD-ov proizvod?(mislim na proizvode zadnjih godina).

Što, jel još kupuješ igračke, pa ti se nisu svidele?
 
Ako cemo sa provalama ode ovo na 300 strana. Evo jedna.
Neki lik se dogovorio s drugim da mu proda komp i dogovore se oni i kad da mu ovaj donese kuci (s tim da je ovaj sto kupuje malo odlagao).
I kad mu je doneo racunar prvo sto je srecni kupac rekao bilo je: "Ja sam ovih dana krecio da ne bude virusa" :D :D :D
 

Back
Top