Nedoumica
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 87

Tema: Nedoumica

Početnik
    Učlanjen
    06.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nedoumica

Imam jednu malu nedoumicu. U vezi sam sa deckom 2 meseca, ali imamo jedan za mene veliki problem.
    Naime, pre njega sam bila u 2 ozbiljne veze i obe su duze trajale. Oba ta muskarca su bila starija od mene i na neki nacin sam navikla na vezu tog tipa. Jedan je bio 9, drugi 11 godina. Nismo mnogo izlazili u grad, vidjali smo se kod mene ili kod njih, mirne, opustene veze. Posecivali smo pozorista, restorane, oni su bili kulturni, fini, imali manire.
    Moj sadasnji decko je moje godiste i ima 26 godina, ali ja osecam da to nije to.
    Previse je nekako nezreo. Nema ni dz od dzentlmena, nije 'islifovan' kao ovi. Pozoriste mu je dosadno, privlaci ga nocni zivot, a ja imam osecaj da sam to odavno prerasla i izgustirala. Fali mi taj osecaj da muskarac u vezi drzi konce u rukama, ovaj je sav nekako pogubljen. Svidja mi se, ali mi je iritantan svakog dana sve vise. Da li sam ja previse zahtevna ili.. ?

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Podrazumevano Re: Nedoumica

Nisi zahtevna ako nemate sex
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Crnka83 Pogledaj poruku
    Imam jednu malu nedoumicu. U vezi sam sa deckom 2 meseca, ali imamo jedan za mene veliki problem.
    Naime, pre njega sam bila u 2 ozbiljne veze i obe su duze trajale. Oba ta muskarca su bila starija od mene i na neki nacin sam navikla na vezu tog tipa. Jedan je bio 9, drugi 11 godina. Nismo mnogo izlazili u grad, vidjali smo se kod mene ili kod njih, mirne, opustene veze. Posecivali smo pozorista, restorane, oni su bili kulturni, fini, imali manire.
    Moj sadasnji decko je moje godiste i ima 26 godina, ali ja osecam da to nije to.
    Previse je nekako nezreo. Nema ni dz od dzentlmena, nije 'islifovan' kao ovi. Pozoriste mu je dosadno, privlaci ga nocni zivot, a ja imam osecaj da sam to odavno prerasla i izgustirala. Fali mi taj osecaj da muskarac u vezi drzi konce u rukama, ovaj je sav nekako pogubljen. Svidja mi se, ali mi je iritantan svakog dana sve vise. Da li sam ja previse zahtevna ili.. ?
    navika je čudo...
    ...nađeš ono što ti prija i gotovo...

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

nisi zahtevna, naviklla si na drugaciju vrstu muskarca i veze. ne mozes porediti muskarce do i preko 30te godine (koliko su imali prethodni, koliko shvatam), jer se i oni negde tu, kao i zene, uostalom, dramaticno menjaju. taj 26godisnjak se ponasa shodno svojim godinama i sklonostima, ako ti to ne odgovara, trebas da potrazis nekog drugog...naravno, mozda je u pitanju i tip muskarca, nece te svaki sa 35 voditi u pozoriste ili u restoran, to je vise stvar licnih afiniteta...tu treba da trazis i nadjes nekog slicnog sebi...

Zainteresovan član Purple Heart (avatar)
    Učlanjen
    25.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

Pa ne znam, ti očigledno više voliš zrelije muškarce.
    OK, svako prema svom ukusu i željama.
    Samo mislim da ne bi trebala da ga upoređuješ sa predhodnim vezama.
    Ipak je svaka nova veza jedna nova priča.
    Daj mu fore još malo. Pa vidi da li je vredan tvog vremena u opšte.

...''Even if it ain't all it seems - I got a pocket full of dreams''...

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Potpuno kapiram problematiku.
    Ceo zivot se zabavljam sa tim 30+ profilom muskaraca Doduse restorani i pozoriste nemaju veze sa godinama po meni.. Neko sa 55 ne voli pozoriste i to je to.
    Ne mozes da ocekujes od 'klinca' pa\nju zrelog muskarca. Zato nikad nisam bila sa nekim ko je manje od 8 godina stariji od mene jer znam da mi to neko ko je 'klinac' ne moze pruziti..

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio GoddessVenus Pogledaj poruku
    Potpuno kapiram problematiku.
    Ceo zivot se zabavljam sa tim 30+ profilom muskaraca Doduse restorani i pozoriste nemaju veze sa godinama po meni.. Neko sa 55 ne voli pozoriste i to je to.
    Ne mozes da ocekujes od 'klinca' pa\nju zrelog muskarca. Zato nikad nisam bila sa nekim ko je manje od 8 godina stariji od mene jer znam da mi to neko ko je 'klinac' ne moze pruziti..
    da ne kaem respect...

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Tnx, DeeLite
    @tema: Ne mozes ni da ocekujes ozbiljnost od muskarca u 26
    ja tim mladjanim ne daj ni br tel bas da mi se ovo ne bi desilo..

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Obećava *m@rko (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Ne znam da li si zahtjevna , ali ovdje se ne radi o tome svakako!
    Ako nemate ista interesovanja, onda vaša veza i nema neku šansu... (a to je ovdje problem, razl. interesovanja)

P.S.
    a ne bih ni ja povezivao restorane i pozorište sa zrelošću...

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

@Crnka: hehe... lepo si to rekla "išlifovani", to ide s' godinama
    Everythings Ruined

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Krivom kur.. i dlaka smeta.
    Navikni se na svog decka i probaj da postujes ono sto ti on nudi.
    Ukoliko nisi za to sposobna trazi starije sponzore, samo budi svesna da (nadam se da gresim) tako postajes obicna jeftina sponzorusa sto se u nasem narodu naziva...
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

nisi ti navikla na odredjenu vrstu muškaraca
    nego su takvi muškarci oduvek bili za tebe ..
    ja ti predlažem da odbegneš.

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vracaracc Pogledaj poruku
    Krivom kur.. i dlaka smeta.
    Navikni se na svog decka i probaj da postujes ono sto ti on nudi.
    Ukoliko nisi za to sposobna trazi starije sponzore, samo budi svesna da (nadam se da gresim) tako postajes obicna jeftina sponzorusa sto se u nasem narodu naziva...
    sponzorke ne traze da idu u pozoriste
    one traze Dolce i Gabanu, ali velikim, velikim slovima...
    lepo rece devojka da su bile mirne veze, vidjali se uglavnom kod kuce...to tebi lici na sponzorku?????
    zahvali decko sto pravu sponzorku nigde sreo nisi.....

Poznat Sally_Solomon (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

Nesto mi se prevrne u stomaku kad vidim temu novog clana...hmm da li ce biti da je to zbog pacenika sto "ismevaju drustvo svojim konciznim ali inteligentnim sranjima..bla bla" ili sta god..ali evo odgovoricu ipak u slucaju da jeste novi clan, i da tema jeste ozbiljna.
    Ako posle 2 meseca osecas da to nije to, onda to defitivno nije to. Ako ti je iritantan, onda takodje to nije to. Posle 2 meseca veze bi trebalo da si u fazi zaljubljenosti, da ti je divno sa njim, a ne da si se vec smorila.
    Freedom is just another word for nothing left to lose

Ističe se Fibo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Jel tebi treba ćale ili čkode?
    Live long and prosper!

Domaćin lavina (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Nije problem u godinama, nego u tipu muskaraca...

Sto se mene tice, nije bitno dal' su stariji ili mladji...bitno da su neozbiljni...

Buduća legenda Lúnasa (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1012

Citat Original postavio GoddessVenus Pogledaj poruku
    @tema: Ne mozes ni da ocekujes ozbiljnost od muskarca u 26
    ja tim mladjanim ne daj ni br tel bas da mi se ovo ne bi desilo..
    E sad..
    Ovo je nešto potpuno bzvz.. izvini, stvarno smatram da si inteligentna devojka, ali ne možeš generalizovati.. verovatno većina momaka od 26 godina još uvek ima izvesnu dozu neozbiljnosti u sebi, ali da ne može da se očekuje ozbiljnost od njih?! Meni je potpuno neshvatljivo.. Najozbiljniji momak sa kojim sam bila je imao 21 godinu kad sam ja imala 18..
    A neko se ne uozbilji ni sa 45...

A što se tiče same teme i pozorišta i izlazaka i svega, takođe smatram da godine nemaju veze sa tim.. jer ja ceo život idem u pozorišta i bioskope, a nemam ni tričavih 30.
    Come down off the cross, we can use the wood

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Citat Original postavio lavina Pogledaj poruku
    Nije problem u godinama, nego u tipu muskaraca...

Sto se mene tice, nije bitno dal' su stariji ili mladji...bitno da su neozbiljni...
    Ova ti je dobra..posto nezrele klinke tripuju da svako ko je toliko stariji ima vise iskustva
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Ističe se Fibo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Svi smo mi neozbiljni, ovako, onako, kako se uzme... a uzima se...
    Live long and prosper!

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Citat Original postavio Fibo Pogledaj poruku
    Jel tebi treba ćale ili čkode?
    Škoda Oktavia... nova, po mogućstvu
    Everythings Ruined

Elita Moderna Pevacica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Potpuno te razumem. Ja sam uglavnom bila sa starijim muskarcima i kada sam se smuvala sa nekim klincem od 32 godine, nisam znala sta da radim. Jos je ziveo kod roditelja, nije imao svoja kola, imao je neki bezveze posao, nisam ni znala cime se bavi, ali nije mu se izlazilo na "skupa mesta". Ja sam mu rekla da on nadje neku devojku, koja ce se uklopiti u njegove mogucnosti, a ja sam se smuvala sa nekim drugim. Jos su me i mladji muvali, ali veruj mi, ci vidim da je neko malo nestabilan kao osoba, odmah bezim od njega.

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Citat Original postavio felix the cat Pogledaj poruku
    E sad..
    Ovo je nešto potpuno bzvz.. izvini, stvarno smatram da si inteligentna devojka, ali ne možeš generalizovati.. verovatno većina momaka od 26 godina još uvek ima izvesnu dozu neozbiljnosti u sebi, ali da ne može da se očekuje ozbiljnost od njih?! Meni je potpuno neshvatljivo.. Najozbiljniji momak sa kojim sam bila je imao 21 godinu kad sam ja imala 18..
    A neko se ne uozbilji ni sa 45...

A što se tiče same teme i pozorišta i izlazaka i svega, takođe smatram da godine nemaju veze sa tim.. jer ja ceo život idem u pozorišta i bioskope, a nemam ni tričavih 30.

Mozda sam previse generalizovala, slazem se
    Ali moras priznati da je veca verovatnoca da ce neko u 35 biti u fazonu mirne luke ko sto trazi topika?
    Sama kaze da su je te druge ispunjavale, a ova ne

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

..........pusti dijete da se zeza imace on vremena za restorane ,sad treba da odradi taj ludi zivot.........

Iskusan
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    354

Pa probaj da se sa klasike ubacis u disko ritam... mozda ti se i svidi
    Kad zaćutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobedio. To znači da više nisi vredan mog vremena. Bukowski

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Moderna Pevacica Pogledaj poruku
    Potpuno te razumem. Ja sam uglavnom bila sa starijim muskarcima i kada sam se smuvala sa nekim klincem od 32 godine, nisam znala sta da radim. Jos je ziveo kod roditelja, nije imao svoja kola, imao je neki bezveze posao, nisam ni znala cime se bavi, ali nije mu se izlazilo na "skupa mesta". Ja sam mu rekla da on nadje neku devojku, koja ce se uklopiti u njegove mogucnosti, a ja sam se smuvala sa nekim drugim. Jos su me i mladji muvali, ali veruj mi, ci vidim da je neko malo nestabilan kao osoba, odmah bezim od njega.
    ..........ja ti sve vjerujem samo mi reci dje ti je onaj za nekretnine imam jedan poslic ,mozda se dogovorimo , ne znam koji teren pokriva........

Slične teme

1. ...nedoumica...
    Autor Зоки u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 11.10.2008., 01:24
  2. nedoumica
    Autor nani_ni u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 12.04.2008., 23:17
  3. nedoumica
    Autor **case-problem**SONY u forumu Politika
    Odgovora: 32