Užice: Tito mi ti se kunemo
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Tema: Užice: Tito mi ti se kunemo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano Užice: Tito mi ti se kunemo

Srbija je dostigla i probila dno dna

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/ljudi-i-dogadjaji/glas-javnosti-06-05-2009/tito-se-vraca-u-uzice

Ko je samo izmanipuliso nevinu decu i napravio od njih srbo-mrzitelje, sa takvim Srbija nema buducnost.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Uzice: Tito mi ti se kunemo

ljudi izlapeli nacisto

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Je*'o ih Tito bash...

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Ако ужичани то ураде...треба им увести контролу из БГ и сменити општинску власт..и свима карту за Кину послати нека тамо воде и титов споменик јебо их тито!
    “Mors tua, vita mea”

Iskusan
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

ovi u Uzicu treba da pevaju emire nemanjo kusturice mi ti se kunemo da na tvoja ( nasa) polja ne skrenemo

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

To Uzice!!!Ja samo mogu ovo da podrzim,posto sam i sam iz Sevojna.Uvek sma bio da se "Tito" vrati na trg,Uzice je partizanski grad i kao sto u ovom tekstu pise to bi mu i pomoglo da bude i turisticko mesto.
    Krivo mi smao sto ne mogu biti u Srbiji za 25. maj...

A vi sto se zgranjavate na ovo,a sta je sa onima sto idu svake godine na ravnu goru?To nije problem jeli?E sad je doslo vreme da i "partizani" slave svog heroja kao sto cetnici slave svog djenerala.
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Zainteresovan član Penzioner_48+ (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Evo, jedna se već " zaklela"

" Ne lomite mi bagrenje"

Ističe se Secikesa (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Druze Titoooo,
    mi ti se kuneeemoo,
    majku ustasku da ce
    da ti jeb.mooo.
    Zivi u miru,spremaj se za rat.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio Master_Chief Pogledaj poruku
    To Uzice!!!Ja samo mogu ovo da podrzim,posto sam i sam iz Sevojna.Uvek sma bio da se "Tito" vrati na trg,Uzice je partizanski grad i kao sto u ovom tekstu pise to bi mu i pomoglo da bude i turisticko mesto.

A vi sto se zgranjavate na ovo,a sta je sa onima sto idu svake godine na ravnu goru?To nije problem jeli?E sad je doslo vreme da i "partizani" slave svog heroja kao sto cetnici slave svog djenerala.
    Pod vodjsom tvog heroja Srbija je rasparcana na tri dela, Kosovo itd.
    Jadna li je Srbija sa takvim kao sto si ti. Daleko ce te stici. Sta si ti uopste?

Zainteresovan član stehlik (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio Secikesa Pogledaj poruku
    Druze Titoooo,
    mi ti se kuneeemoo,
    majku ustasku da ce
    da ti jeb.mooo.
    Idi nauci se kulture, posto ovakvi komentari krase nasu zemlju, nije ni cudno sto nas niko nevoli!

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    853

Sad samo da Sanader bude pocasni gradjanin i da se otvori meorijalna kuca Maks Luburic .

Kakve gluuperde stetocnske . daklem stvarno imamo tih morona koji su pogodni da budu korisni idioti za izvoz . 3 x vise nego drugi narodi .

Ističe se Secikesa (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio stehlik Pogledaj poruku
    Idi nauci se kulture, posto ovakvi komentari krase nasu zemlju, nije ni cudno sto nas niko nevoli!
    Nije to stvar kulture nego politicke agtacije.
    Zivi u miru,spremaj se za rat.

Ističe se Saramat (avatar)
    Učlanjen
    30.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Нек нам се Бог смилује.

Domaćin siticentar (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Svak ćast na natpisu.
    Užičani imaju podršku svih antifašista sa prostora bivše Jugoslavije. Situacija sa spomenicima u Travniku je slična, 20 spomenika, bista i spomen ploča samo tri ispravna i vlastima ne pada na pamet da iz buđeta odvoji koju paru za njihovu obnovu. Po njima isrorija počinje od njihovog dolaska na vlast. Kakav apsurd za nas poštovaoce istorije prije posljednjeg rata da u Travniku nemamo ulicu Maršala Tita, niti nopbelovca Ive Andrića rođenog u Travniku.
    25. maja je otvaranje obnovljene Titove pećine u Titovom Drvaru pa mi je žao što nemogu biti na dva mjesta istovremeno.

Aktivan član bilosta (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Te direktore skola koji to dozvoljavaju treba na goli otok

Aktivan član bilosta (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio siticentar Pogledaj poruku
    Svak ćast na natpisu.
    Užičani imaju podršku svih antifašista sa prostora bivše Jugoslavije. Situacija sa spomenicima u Travniku je slična, 20 spomenika, bista i spomen ploča samo tri ispravna i vlastima ne pada na pamet da iz buđeta odvoji koju paru za njihovu obnovu. Po njima isrorija počinje od njihovog dolaska na vlast. Kakav apsurd za nas poštovaoce istorije prije posljednjeg rata da u Travniku nemamo ulicu Maršala Tita, niti nopbelovca Ive Andrića rođenog u Travniku.
    25. maja je otvaranje obnovljene Titove pećine u Titovom Drvaru pa mi je žao što nemogu biti na dva mjesta istovremeno.
    Za spomenik tu i tamo, ne bih se bas slozio ali ajde...

Ali da deca polazu zakletvu titu na vernost

Moderator SURbel (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    "...ево нас у казамату, на нама ланци звече" -Србија данас
    Reputaciona moć
    1242

Не видим у чему је проблем?

Прво - то је ПЕРФОРМАНС, друго - Ужичка република је део историје Ужица, треће - то је у туристичке сврхе исто као и Кућа цвећа у Београду, и четврто, као што се и у тексту наводи: "U Muzeju kažu da im cilj nije veličanje kulta, već predstavljanje doprinosa omladine užičkog kraja izgradnji i obnovi.".

Зашто бисмо се стидели иједног сегмента своје историје?
    А као што већ много пута рекох, незахвално је оцењивати исправност историјских догађаја са одређене временске дистанце (што је већа то је незахвалније) а нарочито у данашње време новог светског поретка и натурања неолибералистичких вредности.

И да ли стварно неко мисли да су сви они омладинци, који изградише Србију после другог светског рата, били комуњаре??? Оно за шта нам данас требају милијарде евра да изградимо, они су изградили ЗА ЏАБЕ, и зашто онда неко сматра да се не вреди сећати тога?
    Морамо ли, по ко зна који пут, да газимо сами себе - газећи по својој историји и својим жртвама?

Obećava profin (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

da bi turiste - partizane svakako trebalo odvesti barem do Krčagova, tamo gde su komunisti 1941. godine, bez suda i suđenja streljali svoje neistomišljenike i bacali ih u jame.
    cisto radi turizma trebalo ti taj 'performans' ponoviti sa svima onima koje velicaju delo i lik druga tite- da ne zapostavljamo tradiciju
    da li bi i onda velicali titu?
    Drugi se, za sada, na ovu pomamu za Titom, ne oglašavaju. Verovatno zato što se to sada zove - performans!
    delirium tremens

Moderator SURbel (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    "...ево нас у казамату, на нама ланци звече" -Србија данас
    Reputaciona moć
    1242

Citat Original postavio profin Pogledaj poruku
    Citat:
    da bi turiste - partizane svakako trebalo odvesti barem do Krčagova, tamo gde su komunisti 1941. godine, bez suda i suđenja streljali svoje neistomišljenike i bacali ih u jame.

cisto radi turizma trebalo ti taj 'performans' ponoviti sa svima onima koje velicaju delo i lik druga tite- da ne zapostavljamo tradiciju
    da li bi i onda velicali titu?

Наравно, и тамо их треба одвести - ниједну историјску чињеницу не треба сакривати, нити другу фаворизовати.

Истовремено би било добро објаснити и целокупно друштвено и политичко стање, и код нас и у свету у то време али не са данашње тачке гледишта, већ заиста како је шта било и зашто.

А мислим да то можемо да урадимо - да се дистанцирамо од навијачког става према било коме или чему из тог периода јер то је, на крају крајева - ДАВНО ПРОШЛО ВРЕМЕ, за чије схватање не вреде данашњи параметри.

Оно што никад нисмо урадили, а требало је, је да сагледамо сопствену историју у правом историјском светлу - на основу историјских чињеница (а не склоности!) и да пребројимо наше жртве, бар у 20. веку.
    Сматрам да је то основ за почетак нашег самопоштовања.

А ово тражење кривца за ово или оно, фаворизовање једног и ниподаштавање другог и обрнуто, укратко - неозбиљна препуцавања различитих данашњих политичких струја око њихових виђења историје је, што би рекли Грци - бурбуцала.
    Poslednji put ažurirao/la SURbel : 06.05.2009. u 15:15

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Citat Original postavio Timoteklan Pogledaj poruku
    Pod vodjsom tvog heroja Srbija je rasparcana na tri dela, Kosovo itd.
    Jadna li je Srbija sa takvim kao sto si ti. Daleko ce te stici. Sta si ti uopste?
    Jadna li je Srbija bas sa takvim kao sto si TI,Tito nema veze sta se desilo Srbiji10 godina POSLE njegove smrti,samo smo krivi.
    A ja se izjasnjavam kao jugosloven...
    I ne razumem sto moramo da se stidimo proslosti,mnoge zemlje bi se ponosile ovim,ali ne,mi smo specijalan narod,nista nam ne valja,i u jajetu trazimo dlaku...
    Sto se mene tice Tito ne mora da se vrati niti iko ni blizu kao on,ali ko god drugi dodje ne ume nista drugo sem da krade i laze narod pred izbore da bi skupio koji glas vise.
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Elita NEPOBEDIVO SUNCE (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Kazem ja : BANDA CRVENA josh je ziva u Srbiji , zato nam je ovako , kako nam je !!!
    Sve je ovo laz pa cak i to !!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Jadna li je Srbija bas sa takvim kao sto si TI,Tito nema veze sta se desilo Srbiji10 godina POSLE njegove smrti,samo smo krivi.
    A ja se izjasnjavam kao jugosloven...
    I ne razumem sto moramo da se stidimo proslosti,mnoge zemlje bi se ponosile ovim,ali ne,mi smo specijalan narod,nista nam ne valja,i u jajetu trazimo dlaku...
    Sto se mene tice Tito ne mora da se vrati niti iko ni blizu kao on,ali ko god drugi dodje ne ume nista drugo sem da krade i laze narod pred izbore da bi skupio koji glas vise.
    Ti samo vidis ono sto zelis da vidis, ali nevidis sta je taj isti Tito radio sa srpskom elitom posle drugog svetskog rata. Pod Titom Vojvodina i Kosovo su dobili Autonomiju, Crna Gora postala Republika, Makedonija itd. Sto tvoj Tito ako je tako dobar kao sto kazes, nije isto ucinio Hrvatima na primer, mogao je dati Dalmaciji autonomiju, moga je dati Krajni autonomiju (cak ako se uzme u obzir da je Hrvatska izvrsila nevidjen genocid nad Srbima (Jasenovac itd.) onda ne da je mogao dati Srbima u Krajni neku vrstu autonomije, nego je morao dati, ali nije!)
    Pa kao dete sam i ja velicavao Tita, ali kad covek sazreli pa progleda malo skroz prste sta je radjeno u njegovo ime, onda samo moze doci do zakljucka: Jeste, Tito je bio Jugosloven, ali posto verovatno i sam nije imao poverenja da ce Jugoslavija opstati, ipak se pobrinuo da sto vise osteti Srbiju. Opasnost preti: Jaka Srbija = slaba Hrvatska.
    Lepo je Tito pricao... ali jedan covek se meri po tome sta radi, a ne sta prica. Titina doktrina: Slaba Srbija = Jaka Jugoslavija, a ako dodje do raspada onda: Slaba Srbija = Jaka Hrvatska/Slovenija. To sto ti danas lose zivis, to su ti posledice njegove i komunisticke politike.
    Poslednji put ažurirao/la Timoteklan : 06.05.2009. u 19:38

Aktivan član PlavaPrinceza (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Užice: Tito mi ti se kunemo

U čemu je problem? Po meni je ovo baš dobra inicijativa!

Zainteresovan član aksunamun (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Mozda za turizam ali sto se tice nekog povratka crvenih ,treba sasec u korenu.

Aktivan član
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Svaka čast mome Joži, ali ovako nešto nema ni u Kumrovcu!

Slične teme

1. Druže EU, mi ti se kunemo...
    Autor Papa Smurf u forumu Politika
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 06.05.2009., 12:16
  2. Oj Rusijo mi ti se kunemo....
    Autor Red_Zmaja u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 24.04.2008., 19:11
  3. Druze tito mi ti se kunemo
    Autor Dovla u forumu Muzika
    Odgovora: 2