Vrhunski snimak NLO-a nadomak Moskve

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
Vrhunska snimka NLO-a nadomak Moskve

0524007.17.jpg

Video je u dva tjedna privukao oko 150 tisuća znatiželjnika, te je naveo na raspravu prikazuje li doista goste iz svemira. Svašta se može pročitati, pa i to da je CIA zaposlila agente da sve poriču.

O snimci koju ćete vidjeti na žalost se ne zna mnogo osim da je zabilježena početkom travnja.

Utoliko tek možemo ostaviti komentar i primijetiti da se autor, ako je u pitanju prijevara, svojski potrudio da izvanzemaljska letjelica izgleda realno budući da je predano izradio veličinu i oblik broda.

Tu je i nevjerojatan manevar letjelice (naglo nestaje ulijevo, 22. sekunda videa), te je time u potpunosti zadovoljena forma.

Naravno, ostavimo prostora i mogućnosti da nije u pitanju podvala, te da video doista prikazuje goste s druge planete kako u predvečerje 6. travnja lutaju nebom nadomak Moskve.

Uostalom, nije li nekadašnji predsjenik Sovjetskog saveza Mihail Gorbačov prije dvadesetak godina izjavio da je "fenomen NLO-a itekako stvaran i da mu treba pristupiti ozbiljno", čime je zagolicao maštu svih koji vjeruju da nismo sami i da vlade to znaju?


Net.hr
05.05.2009
 
Neznam, meni ovo izgleda super, znaci super...jako realno, pa sta god da li je.
Ako je neko "namontirao" ovaj NLO u snimku, onda je odlicno obavio posao.....
Nekima treba vise dokaza, nekima manje, da bi verovali u nesto, a ja u vanzemaljce verujem i mislim da postoje i bez dokaza! A jos ovako nesto kad vidim....
Sta mi ljudi u stvari cekamo? Da nam dodju na kafu mozda..?
 
Neznam, meni ovo izgleda super, znaci super...jako realno, pa sta god da li je.
Ako je neko "namontirao" ovaj NLO u snimku, onda je odlicno obavio posao.....
Nekima treba vise dokaza, nekima manje, da bi verovali u nesto, a ja u vanzemaljce verujem i mislim da postoje i bez dokaza! A jos ovako nesto kad vidim....
Sta mi ljudi u stvari cekamo? Da nam dodju na kafu mozda..?

Bas sve tako.Ako postoje, ako su napredniji od nas , ako nas posjecuju,ako nas izucavaju,posmatraju i povremeno se ptikazu. Sto nam lijepo kako valja ne dodju u goste?
Sva ova pitanja nam onda ostavljaju otvorena.Prvo je najbitnije,P O S T O J E LI i oko se nesto desava STA TO i opet KO TO i ZBOG CEGA.Koliko je samo pitanja izmedju ovih sazetih.Ponavljam se no moram,ISTINA je odgovor, a kako istini tesko u dvorove mozemo da nagadjamo ,POSTOJE LI VANZEMALJCI,a nismo sigurni KO SMO MI SAMI.
DEVIL, danas je moderno sve negirati i tada si pametan , a ja v o d o l i j a . :)
 
Bas sve tako.Ako postoje, ako su napredniji od nas , ako nas posjecuju,ako nas izucavaju,posmatraju i povremeno se ptikazu. Sto nam lijepo kako valja ne dodju u goste?
Sva ova pitanja nam onda ostavljaju otvorena.Prvo je najbitnije,P O S T O J E LI i oko se nesto desava STA TO i opet KO TO i ZBOG CEGA.Koliko je samo pitanja izmedju ovih sazetih.Ponavljam se no moram,ISTINA je odgovor, a kako istini tesko u dvorove mozemo da nagadjamo ,POSTOJE LI VANZEMALJCI,a nismo sigurni KO SMO MI SAMI.
DEVIL, danas je moderno sve negirati i tada si pametan , a ja v o d o l i j a . :)
Ma znas sta je... pitacemo Muldera i Sculy:D oni sve otkriju:D
 
Vrhunska snimka NLO-a nadomak Moskve

0524007.17.jpg

Video je u dva tjedna privukao oko 150 tisuća znatiželjnika, te je naveo na raspravu prikazuje li doista goste iz svemira. Svašta se može pročitati, pa i to da je CIA zaposlila agente da sve poriču.

O snimci koju ćete vidjeti na žalost se ne zna mnogo osim da je zabilježena početkom travnja.

Utoliko tek možemo ostaviti komentar i primijetiti da se autor, ako je u pitanju prijevara, svojski potrudio da izvanzemaljska letjelica izgleda realno budući da je predano izradio veličinu i oblik broda.

Tu je i nevjerojatan manevar letjelice (naglo nestaje ulijevo, 22. sekunda videa), te je time u potpunosti zadovoljena forma.

Naravno, ostavimo prostora i mogućnosti da nije u pitanju podvala, te da video doista prikazuje goste s druge planete kako u predvečerje 6. travnja lutaju nebom nadomak Moskve.

Uostalom, nije li nekadašnji predsjenik Sovjetskog saveza Mihail Gorbačov prije dvadesetak godina izjavio da je "fenomen NLO-a itekako stvaran i da mu treba pristupiti ozbiljno", čime je zagolicao maštu svih koji vjeruju da nismo sami i da vlade to znaju?


Net.hr
05.05.2009

Bas sve tako.Ako postoje, ako su napredniji od nas , ako nas posjecuju,ako nas izucavaju,posmatraju i povremeno se ptikazu. Sto nam lijepo kako valja ne dodju u goste?
Sva ova pitanja nam onda ostavljaju otvorena.Prvo je najbitnije,P O S T O J E LI i oko se nesto desava STA TO i opet KO TO i ZBOG CEGA.Koliko je samo pitanja izmedju ovih sazetih.Ponavljam se no moram,ISTINA je odgovor, a kako istini tesko u dvorove mozemo da nagadjamo ,POSTOJE LI VANZEMALJCI,a nismo sigurni KO SMO MI SAMI.
DEVIL, danas je moderno sve negirati i tada si pametan , a ja v o d o l i j a . :)

ima mnogo takvih klipova po you tube sajtu...


Slatko.....

Weoma dobar snimak,i samim time,dokaz da nismo sami.Covece,ne bi rekao da je owo podwala,a da jeste,onda je to uradio majstor swog zanata,znaci zna znanje.

Swidja mi se sto kazete da wanzemaljci postoje,jer oni zaista postoje,mnogo je dokaza :D:D:D

Često čitam tvoje postove.Podržavam tvoje mišljenje.Sigurno je da nešto kriju od običnog sveta.Mislim da nas ipak obmanjuju ovim slikama i snimcima.


:rtfm:I ja mislim da postoje vanzemaljci,nemoguće da smo sami u ovolikoj galaksiji.Ali,da li su to snimci vanzemaljaca ili samo falš?Ja lično mislim da su čiste montaže,jer sam pročitao o jednom čoveku koji je tvrdio da je video vanzemaljce,opisao je ovaj događaj i mnoge novine su to objavile.Međutim,novine su ga krivo citirale i zato je i dan-danas ostao naziv leteći tanjir,iako u suštini ne izgleda baš tako.A evo i linka:

http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%9B%D0%9E#.D0.98.D1.81.D1.82.D0.BE.D1.80.D0.B8.D1.98.D0.B0
 
Konacno neki snimak koji jasno pokazuje prisustvo NLO letelica a za koji cak i skeptike sramota da kazu da je FAKE.
Ovo otvara mnoga pitanja. Kakva je to tehnologija koja odrzva letelicu nepokretnu u vazduhu bez mlaznih motora ili propelera a koja istu pokrece iz mesta ogromnom brzinom.
Da je ovo tajni projekt Americke vojske onda bi to znacilo da je tehnologija (koja se drzi u tajnosti) napredna toliko da se ne moze uporediti sa ovom koju mozemo da vidimo.... a to je tesko poverovati.

Ne znam vi, ali ja kada vidim ove snimke ozbiljno se zamislim o istinitosti onoga cime su nam napunili glavu u ranom detinjstvu i sta neumorno pokusavaju da odrze validinim, a tice se SVETA , ZIVOTA i istorije jednog i drugog.
 
Često čitam tvoje postove.Podržavam tvoje mišljenje.Sigurno je da nešto kriju od običnog sveta.Mislim da nas ipak obmanjuju ovim slikama i snimcima.


:rtfm:I ja mislim da postoje vanzemaljci,nemoguće da smo sami u ovolikoj galaksiji.Ali,da li su to snimci vanzemaljaca ili samo falš?Ja lično mislim da su čiste montaže,jer sam pročitao o jednom čoveku koji je tvrdio da je video vanzemaljce,opisao je ovaj događaj i mnoge novine su to objavile.Međutim,novine su ga krivo citirale i zato je i dan-danas ostao naziv leteći tanjir,iako u suštini ne izgleda baš tako.A evo i linka:

http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%9B%D0%9E#.D0.98.D1.81.D1.82.D0.BE.D1.80.D0.B8.D1.98.D0.B0


Hvala legendo moja! :)

Dobar link.Pise da su i rimljani pominjali stitove,pa cak i cele wojske na nebu.Zanimljivo...

Reci cu sledece.Covecanstvo je uspawano.Osecaj za onostrano,za powezanost sa swemirom,zwezdama,sa swojom pravom istorijom koja nije samo zemaljska,je izgubljen,no mozemo ga naci.

Jer kroz celu istoriju,skrivano je pravo znanje,pravo poreklo.I covecanstvo je krenulo u pravcu bez swog porekla.Kako bi razumeli sta govorim,procitajte sledecu pricu:

"Našao neko orlovo jaje i stavio ga pod kokoš. Orlić se izlegao kad i pilići i odrastao sa njima.

Čitavog života orao je radio isto što i kokoši u dvorištu, misleći da je jedna od njih. Kljucao je naokolo u potrazi za bubama i glistama, kokodakao je i lepršao krilima, uzdižući se koji pedalj iznad tla. Prošle su godine i orao je ostarjeo.

Jednog dana ugledao je u visini, na vedrom nebu, čudesnu pticu moćnih raširenih krila, kako lebdi na vjetru.

Stari orao zapanjeno je gledao uvis. "Šta je to?!?" pitao je."
To je orao, kralj ptica", rekla mu je jedna kokoš. "
On pripada nebu, dok mi, kokoši, pripadamo zemlji."

I tako je orao umro među kokošima, ne znajući ko je."


Naime,danas kad widimo drevne poruke,stare extraterestrial posetioce,swe ono,za sta covek pomisli da je tako neverovatno,plus kad dodamo Atlantidu,Mu,Lemuriju,swe to izgleda tako ogromno,wece od nase civilizacije,i wece od naseg znanja,mi se naprosto diwimo i cudimo...Zasto?

Pa to je nasa proslost,jer mi dolazimo odakle i oni...Mozda smo mi kao onaj stari orao,ali mi cemo otkriti nase poreklo,i priswojicemo znanje koje je skriveno...I winucemo se kao taj orao....

Mi smo u stanju da napravimo NLO letelicu,zato sto nam je dostupno znanje drevnih predaka.Ali ako nismo,tu su oni da poguraju.

I mi mozemo to da uradimo.Jer smo ih oduwek prawili...

Naime,Nikola Tesla,u temi koju sam postavio,je prvi dosao da nacina da je napravi.Plus dao je opis u recenici. Kad je umro,pola njegovih spisa je nestalo.Ko ih je uzeo? Sto nisu dostupni swetu?

Naravno,izwinjawam se za recenicu "...I winucemo se kao taj orao.... " ,sta sam hteo reci je, mi smo orao koji ce se winuti,nece ostati sa kokoskama :D

Istorijske mitove,legende,crteze koji se baziraju na posetama NLO-a,tj.posetilaca iz swemira,tumacim u prvobitnom obliku - kao poruku za buduce generacije,da su nas posetila bica iz swemira.

Sto znaci 2+2=4,i tako razmisljam u wezi swega owoga. Jer,ako pise 2+2=4,onda ne treba traziti "objasnjenja" ili,waditi sinus,kosinus,koren iz pomenutih sabiraka. Sto znaci,widite crtez koji ima 1000 godina,sa nekim bicem sa kacigom,znaci to predstavlja crtez koji ima 1000 godina,i sa nekim bicem sa kacigom,odnosno predstavlja bice iz swemira.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ili je ipak zemaljska tajna tehnologija.
Da li ovaj komentar dole moze imati neki smisao i da li "elektormagnetni pogon" moze biti ostvaren na ovaj nacin za pokretanja letelice ?

I meni mirise na tajnu zemaljsku tehnologiju .
Hladni rat definitivno nije zavrsen samo je izmenio svoj oblik .
Da li su rusi testirali svoj novi proizvod ili su ameri sa istim spijunirali ruse :)
 
E, a moze li malo da se igramo logike?
Zate onaj produkt inteligencije?

Ajd, ovako...

Jeste da je tanjir savrsen oblik za medjuplanetarnu letelicu (kazu UFO-lozi).
Ja kontam da je svaki oblik letelice idealan za svemirska putaovanja, jer ne podleze aerodinamici.
A znate sto?
Zato sto u svemiru nema otpora...zao mi je sto nemam volje da vam to objasnim ili nacrtam, nadam se da razumete to.

Dalje.
Nasa najbliza zvezda je udaljena 3,5 svetlosne godine od nas.
Znaci, pod uslovom da oko te zvezde ima planeta na kojoj su se stvorili evolutivni, zivotni uslovi priblizni nasem, niihova tehnologija bi morala bit "na nivou", sto bi rekao Zika iz "ljubi ljubi, a glavu ne gubi"
Svi mi mislimo da je vanzemaljska tehnologija daleko, daleko ispred nase.
A niko ne konta da smo mi mozda daleko, daleko ispred njih? Mozda su oni sada u srednjem veku?

Ma...
Da su bas tehnoloski namazaniji od nas, zasto nas ne kontaktiraju?
Zasto vrse kao samo prelete iznad nekih podrucja i zbrisu?

Jel se to oni nas boje mozda?
Oni, koji su savladali visegodisnji svemirski let u jednom obicnom tanjiru?

Pa sto ne slete, zakucaju na prva vrata i pokazu prstom (ili repom) "vodite me svom vodji?"

Cak i ako ne putuju vise godina da bi nas samo preleteli, ako imaju nadsvetlosne pogone, zasto se boje nas?
tehnologija koja je savladala prostor/vreme, a krije se od daleko inferniornijih bica kao sto smo mi?

Svako inteligentno bice u svemiru (a verujem da ih negde ima) nece doci na novi svet samo da bi preletalo i plasilo...

Svako inteligento bice je zeljno saznanja, zeljno kontakta.
Zeljno da razbije svoju usamljenost.

Kontam da vanzemaljci ne bi trebali biti ratoborni, ili zeljni humanog mesa.
Jer, ako su savladali space travel samo radi lova na moju dzigericu i plucno krilo na rostilju, onda ih bas ebem.
 
Не знам колико ће моћи да се увећа.
Не знам шта је на фотки,гледао сам код другара на рачунару
са МНОГО моћнијом графичком картом.
Објекат је као суза,црне боје ПРЕМА Сунцу,сребрне КОНТРА.
Може бити и да је амерички експреимент.
Не оставља траг, да није неки Стар трек експеримент?
 

Back
Top