HJSPLIT

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.257
Zdravo!Skinuo sam sa RapidShare Windows XP SP-3,7 partija po nekih 100 MB i 1 partija od 35 MB.Sve sam to spakovao u jedan folder.Skinuo sam i program HJSPLIT.Moje pitanje glasi:kako da sada to sve sastavim i da spremim na CD.Glavno pitanje je kako da sastavim te partije?Molim vas ako mozete detaljnije objasniti,jer ne znam upotrebljavati ovaj HJSPLIT. :dontunderstand: :rtfm: :dash: :bye:
 
Za ovo ti nije potrebam HJ Split..
Za ovaj poslic ti moze da odradi i WinRAR

U folderu, kako kazes da si stavio sve part
desni klik na prvi i opcija
extract here

Nakon toga sve rar arhive ce biti raspakovane..
Sad ne znam sadrzaj fajla..
AKo je ISO datoteka unutra, ona je mozes da narezes sa programom koji koristis za rezanje cd/dvd diskova..
Najvjerovatnije je da se unutar arhiva nalazi *ISO fajl
nakon raspakivanja bi trebalo da imas ovaj fajl i jednostavno ga narezi kako sam vec napisao..
 
GZ:
Za ovo ti nije potrebam HJ Split..
Za ovaj poslic ti moze da odradi i WinRAR

U folderu, kako kazes da si stavio sve part
desni klik na prvi i opcija
extract here

Nakon toga sve rar arhive ce biti raspakovane..
Sad ne znam sadrzaj fajla..
AKo je ISO datoteka unutra, ona je mozes da narezes sa programom koji koristis za rezanje cd/dvd diskova..
Najvjerovatnije je da se unutar arhiva nalazi *ISO fajl
nakon raspakivanja bi trebalo da imas ovaj fajl i jednostavno ga narezi kako sam vec napisao..
Uradio sam kako si rekao i raspakovao prvu partiju u folderu.Zatim sam kliknuo na MagicIso i otvori se prozor gdje mi nudi neku registraciju ali mi nudi i Tru It! Nadam se da je to u redu jer kad kliknem na Tru It moze se otvoriti dalje....
 
Uradio sam kako si rekao i raspakovao prvu partiju u folderu.Zatim sam kliknuo na MagicIso i otvori se prozor gdje mi nudi neku registraciju ali mi nudi i Tru It! Nadam se da je to u redu jer kad kliknem na Tru It moze se otvoriti dalje....

nemoj da otvaras magic isom vec lepo taj raspakovani fajl koji je sa ekstenzijom.iso narezes na cd
 
Pitanje vezano za ovu temu.Nakon raspakivanja imam iso fajl od 6 gigabajta,koji sam htio narezati,ali mi zahtjeva više prostora,jer DVD nije dovoljan.Kako ga mogu narezati na dva DVD-ja?
 

Back
Top