Starke

wild_child

Elita
Poruka
18.483
E situacija ide ovako!Imam starke,sive boje koje su nakon dugog nosenja u prilicno jadnom stanju.Zelim da ih ofarbam u neku drugu boju ali ne znam kako to da uradim a da bude relativno trajno...tj da se boja ne ispere pri prvoj kisici.Dal je neko pokusao da ofarba svoje i kako...svi pametni saveti su dobrodosli........
 
wild_child:
E situacija ide ovako!Imam starke,sive boje koje su nakon dugog nosenja u prilicno jadnom stanju.Zelim da ih ofarbam u neku drugu boju ali ne znam kako to da uradim a da bude relativno trajno...tj da se boja ne ispere pri prvoj kisici.Dal je neko pokusao da ofarba svoje i kako...svi pametni saveti su dobrodosli........
E pa...
jedno vreme, kad je bila citava zbrka sa starkama - ima ih, nema ih, vise ih NIKADA nece biti, pa cas nema one boje... i sl, kupovali su ljudi bele, pa s njima radili... ovaj... svasta
Bojenje i sl...
Ja ti to ne bih preporucivala, jer boju nikako ne mozes da dobijes 8)
 
:cry:
Pa znam ali cisto sam htela da ih nekako obnovim jer sam :lol: emotivno vezana za njih.Vec sam obnovila one prugice sa strane a sad samo jos da ih obojim u svetlo trrava zeleno :lol:
 
ja sam pokusala jednom davno da moje starke obojim sprejom(ili sprejem....hmmmmm), nije ispalo mnogo lose....uspla sam da zastitim gumu, ali kopcice nisam...posle sam pokusala njih da sredim markerom, al se marker izlio i usrao celu stvar...
 
Probaj sa nekim hvalitetnim markerom,ali vise puta da se boji,sa vise naslaga.I onda ostavis da se osusi.Mozda izblede posle nekog vremena a ti opet uzmes i ofarbas markerom.Em je lakse em je preciznije nego sprejem ili nekom drugom vrstom boje.
 
wild_child:
E situacija ide ovako!Imam starke,sive boje koje su nakon dugog nosenja u prilicno jadnom stanju.Zelim da ih ofarbam u neku drugu boju ali ne znam kako to da uradim a da bude relativno trajno...tj da se boja ne ispere pri prvoj kisici.Dal je neko pokusao da ofarba svoje i kako...svi pametni saveti su dobrodosli........

veoma slična situacija i kod mene...predložite još nešto :? :D
 
akrilna boja za slikanje u Lukasu u K.Mihajlovoj ili u Vasinoj ona radnja sa slikarskim materijalom ili bilo koja druga radnja.Malo su skuplje, ali su trajne.Jedino sto ce ti potpuno zasistiti platno tako da neces mozda moci u masini da ih peres vec rucno...
 
wild_child:
E situacija ide ovako!Imam starke,sive boje koje su nakon dugog nosenja u prilicno jadnom stanju.Zelim da ih ofarbam u neku drugu boju ali ne znam kako to da uradim a da bude relativno trajno...tj da se boja ne ispere pri prvoj kisici.Dal je neko pokusao da ofarba svoje i kako...svi pametni saveti su dobrodosli........

Uzmi sprej u zeljenoj boji...Isprskaj patike...I onda uzmi LAK i izlakiraj. (mozda i uspe)
 
Ako su bele starke a ti hoces da ih ofarbas uradi ovako.
Uzmi te starke stavi ih zajedno u Masinu sa nekom majicom koja se BRISE i koja ima slicnu boju kao sto ti hoces onda ce se to lepo obrisati ostace nesto i na starkama :lol:
Stvarno nemam maste ali sta bi ja :lol:
 
Goscica:
akrilna boja za slikanje u Lukasu u K.Mihajlovoj ili u Vasinoj ona radnja sa slikarskim materijalom ili bilo koja druga radnja.Malo su skuplje, ali su trajne.Jedino sto ce ti potpuno zasistiti platno tako da neces mozda moci u masini da ih peres vec rucno...

Thanks mislim da cu ipak i pored svih pametnih saveta poslusati tebe :lol:
Mada ni sprej nije losa ideja.
Inace skontali ste da nosim duboke sivkaste starke kad vec pricamo o tome :lol: I obozavam ih
 
Kuda ide ovaj svet :?: :?: :?: :?: :?:

Videla sam juce karirane roze-plave polu-duboke starke sa cipkastim pertlama :shock: :shock: :shock: :shock: To nije sve.......znak je izvezen plavim i roze cirkoncicima :shock:
 

Back
Top