Kosovo član MMF-a

MMF je americka organizacija tako da ne bi bilo uopste cudno da ih uclane tamo

trebaju im nove budale da im daju kredite pa da zive od njih.

samo tezak glupan moze da pomisli da ce uzeti kredit od MMFa da ga izvuce iz krize

to me podseca na ove idiote sto idu da zajme pare kod lokalnih zelanasa mafijasa i stavljaju usput hipoteke na kuce za tu pozajmicu. naravno posle nekog vremena izgube sve.

zato ja podrzavam ulazak siptara u MMF jer ce njihova siptarska vlast sada moci da uzima kredite od amerike i da te pare trosi i pljacka - kao ova nasa vlast. I onda kad pare potrose podici ce poreze narodu isto kao sto to radi Tadic kod nas - i jos vise siptara ce da postane sirotinja.
 
ovi sto uzimaju kredit od MMFa mene podsecaju na budale koje znaju 5 likova koji su uzeli pare od lokalnog zelenasa i izgubili kucu/stan i oni i pored toga misle da su pametniji od tih likova i da ce oni da naprave bizMis kad uzNu pare od MMF-a - "ce gi vrnemo kad gi obrnemo"

aha - malo sutra
 
e sada ce nas ministar spoljnih poslova da kaze kako
se najzesce pprotivi tome i kako nikada nece to proci u un
jel kosovo se odcepilo jeste
jel euleks dosao jeste
e da
ima rusija da stavi veto bas nas vole:hahaha:

Не тандрчи, човече. Руси су већ рекли ДА НЕ МОГУ БИТИ ВЕЋИ СРБИ ОД СРБА - па ако ове наше пиз*е ћуте ЗАШТО БИ СЕ ОНИ БУНИЛИ ... они ће пристати на све оно на шта Србија пристане.

Зашто ОЛОШ НА ВЛАСТИ ЋУТИ ПОВОДОМ УЖАСА КОЈИ СЕ ДОГАЂА НА ЖУТОЈ ЛИНИЈИ.........??????????????????????????????????????????????
 

do tada
a045.gif
 

Back
Top