pitanje o svemu

Pa ne valjaju ti polozaji meseca i marsa.To bi znacilo da si kuci agresivan a kad treba bitka da se vodi tebe nema.Mada mars u raku ume da se pokaze kad je odbrana njemu dragih osoba u pitanju,veoma je osetljiv i emotivan.Mesec u ovnu ume da bude veoma impulsivan i bez mnogo emocija!uvek traga za novim izazovom itd,totalni kontrast raku..S vagom na podznaku drugi te vide kao finu,neagresivnu,nenametljivu osobu.Sa saturnom u prvoj kuci trebalo bi da budes povucena osoba koja u potpunosti drzi sebe pod kontrolom.Drugi te vide kao povucenu osobu.

Venera u devici govori da si dobro organizovan i da zadovoljstvo pronalazis u komunikaciji,urednosti..

Sunce u lavu i to u desetoj kuci zajedno sa merkurom je odlicna pozicija za posao.Imas dobre predispozicije da budes uspesan.

Takodje imas uran i saturn u drugoj kuci i mesec u sestoj sto znaci da najveci deo svoje energije usmeravas na poslovni uspeh i veoma si ogovoran u svom pohodu ka uspehu.Tome samo pridodaje sunce u lavu.Ti sigurno goris od zelje da budes prvi i najbolji..
 
Da li i meni neko moze reci nesto prvenstveno za zaposlenje i porodicu?Rodjena sam 31.7.1976. u 09i15 u Hrvatskoj Kostajnici.Jer vec neko vrijeme me prati neuspjeh za nezspjehom.Hvala bez obzira na odgovor.
 

Back
Top