sta se gubi od predmeta u 4. godini drustvenog smera gimnazije???
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: sta se gubi od predmeta u 4. godini drustvenog smera gimnazije???

Početnik
    Učlanjen
    03.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano sta se gubi od predmeta u 4. godini drustvenog smera gimnazije???

Ja znam da gubimo biologiju ali da li je moguce da se ne gube fizika i informatika...?msm stvarno onda ga preterase..

Iskusan Raisa (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    180

Podrazumevano Re: sta se gubi od predmeta u 4. godini drustvenog smera gimnazije???

do sada si vec trebao da izgubish hemiju i latinski, sad posle trece ide biologija i geofrafija....Fizika i informatika ostaju....nazalost.. Mada ne znam koji ce nam fizika uopste ne bi ni matematiku trebali da imamo...Ali fiziku cete imati malo, dva casa nedeljno...Jedino ako ne idesh u Karlovacku onda nemahs nishta od svega toga...

Veoma poznat latisa (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    301

Podrazumevano Re: sta se gubi od predmeta u 4. godini drustvenog smera gimnazije???

Meni se sve cini da sam geografiju imala sve 4 godine... Posle 3 gubi se biologija, logika, ali se dobije filozofija. Informatika , matematika i fizika ostaju definitivno. Ne secam se za sociologiju, ustav i psihologiju, ali mi se cini da traju po 1 godinu, pa ako si imao, verovatno ces izgubiti. Mada, kazem, ne secam se bas najbolje...

Iskusan Raisa (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    180

Mi nemamo geografiju posle trece...Koliko ja znam geofrafija za cetvrtu godinu je turisticka geofrafija...E da,i logika. Psihologija se gubi posle druge, a Ustav i sociologija se dobijaju u cetvrtoj,...

Elita Dakyorlando (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    482

Logika se "transformiše" u filozofiju a građansko u ustav

I, za razliku od građanskog, ustav se ocenjuje... ali nije to predmet s kojim ćeš imati problema... može samo da ti poveća prosek

Što se fizike tiče, jeste, i ona ostaje, ali ne bi trebalo da nešto posebno muče vas društvenjake s njom... mada, opet, sve zavisi kog ćeš profesora da dobiješ, odnosno ko ti već predaje
    Niko ne može tako da mi upropasti život kao što ja mogu sam sebi.

Poznat Carol (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    135

Nije mi jasno zašto,
    ali fizika ostaje.

Aktivan član Støffän Lingua (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio Dakyorlando Pogledaj poruku
    Logika se "transformiše" u filozofiju a građansko u ustav

I, za razliku od građanskog, ustav se ocenjuje... ali nije to predmet s kojim ćeš imati problema... može samo da ti poveća prosek

Što se fizike tiče, jeste, i ona ostaje, ali ne bi trebalo da nešto posebno muče vas društvenjake s njom... mada, opet, sve zavisi kog ćeš profesora da dobiješ, odnosno ko ti već predaje
    Gradjansko se ne 'transformise' u ustav,ono je povezano s njim,ali nema tu nikakve transformacije.Mnogi ne uce gradjansko,a i gradjansko nastavljas da imas u cetvrtoj.

Elita Dakyorlando (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    482

Jeste, tačno, ne uče svi građansko nego neki idu na veronauku umesto toga.

Mene su zbunili s tim kad sam polazio u srednju školu, prvi razred, i diktirali nam raspored časova pa su umesto građanskog rekli "ustav"... i onda sam pomešao ta dva i sve do četvrte nisam bio načisto s tim šta je građansko a šta ustav
    Niko ne može tako da mi upropasti život kao što ja mogu sam sebi.

Početnik
    Učlanjen
    25.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ovako, trebaju mi razne razne razne informacije o 6 bg. gimnaziji sad cu 8 razerd tako da se prelamam koju cu da upisem ali 6 me ekplozivno privlaci ALI NE ZNAM STO trebaju mi informacije:
    kolko bodova trazi ? kakvi su profesori? kakvo je drustvo? jel ima puno da se uci? gde se nalazi skola, jel na zvezdari?? MOLIM POSALJITE MI STO PRE ODGOVOR!!! UANPRED HVALA TNX

Aktivan član Jukie (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio milos.radevic3 Pogledaj poruku
    ovako, trebaju mi razne razne razne informacije o 6 bg. gimnaziji sad cu 8 razerd tako da se prelamam koju cu da upisem ali 6 me ekplozivno privlaci ALI NE ZNAM STO trebaju mi informacije:
    kolko bodova trazi ? kakvi su profesori? kakvo je drustvo? jel ima puno da se uci? gde se nalazi skola, jel na zvezdari?? MOLIM POSALJITE MI STO PRE ODGOVOR!!! UANPRED HVALA TNX
    Ti sve biraš neke škole na Zvezdari, te sedmu, te šestu. Nije ti sedma ništa bliža od šeste.

Slične teme

1. Odgovora: 112
    Poslednja poruka: 18.05.2010., 22:58
  2. vanredno zavrsavanj gimnazije prirodnog smera ?!
    Autor phoenix_013 u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08.10.2008., 14:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •