sta se gubi od predmeta u 4. godini drustvenog smera gimnazije???

Logika se "transformiše" u filozofiju a građansko u ustav :)

I, za razliku od građanskog, ustav se ocenjuje... ali nije to predmet s kojim ćeš imati problema... može samo da ti poveća prosek :ok:

Što se fizike tiče, jeste, i ona ostaje, ali ne bi trebalo da nešto posebno muče vas društvenjake s njom... mada, opet, sve zavisi kog ćeš profesora da dobiješ, odnosno ko ti već predaje
 
Logika se "transformiše" u filozofiju a građansko u ustav :)

I, za razliku od građanskog, ustav se ocenjuje... ali nije to predmet s kojim ćeš imati problema... može samo da ti poveća prosek :ok:

Što se fizike tiče, jeste, i ona ostaje, ali ne bi trebalo da nešto posebno muče vas društvenjake s njom... mada, opet, sve zavisi kog ćeš profesora da dobiješ, odnosno ko ti već predaje

Gradjansko se ne 'transformise' u ustav,ono je povezano s njim,ali nema tu nikakve transformacije.Mnogi ne uce gradjansko,a i gradjansko nastavljas da imas u cetvrtoj.
 
ovako, trebaju mi razne razne razne informacije o 6 bg. gimnaziji sad cu 8 razerd tako da se prelamam koju cu da upisem ali 6 me ekplozivno privlaci ALI NE ZNAM STO :D :D :D :D :Dtrebaju mi informacije:
kolko bodova trazi ? kakvi su profesori? kakvo je drustvo? jel ima puno da se uci? gde se nalazi skola, jel na zvezdari?? MOLIM POSALJITE MI STO PRE ODGOVOR!!! UANPRED HVALA TNX :D

Ti sve biraš neke škole na Zvezdari, te sedmu, te šestu. Nije ti sedma ništa bliža od šeste.
 

Back
Top