Vozite li...

Fiorella

Zainteresovan član
Poruka
397
...motor! Celo moje drustvo se ne odvaja od motora,od zoljica do skutera,a i ja sam polozila u ponedeljak pa cekam dozvolu.
Sta vi mislite o tome i imate li zelju za motorima?
 
Imao sam jaku zelju za motorem pre nekih 3 godine ali me je odjednom prosla ta zelja,a i otac mi je rekao da ce mi kupiti auto samo da se okanem motora,i tako ja dobijem auto mada jos nemam polozeno ali auto stoji.Nadam se da cu poloziti tamo krajem jula meseca.
 
Keeper:
garant cu one usisivache (skutere) da vozim ........
da, znam da ih svako vozi ... :) smeshno ... :D
mesto lepo na bicikle ....

Naravno, bike je zakon! Narocito od kada su poceli da zatvaraju Kralja Milana vikendom, onda je spojeno sve od Karaburme do Ade, pa se vozim do iznemoglosti!
 
miloshjan:
Keeper:
garant cu one usisivache (skutere) da vozim ........
da, znam da ih svako vozi ... :) smeshno ... :D
mesto lepo na bicikle ....

Naravno, bike je zakon! Narocito od kada su poceli da zatvaraju Kralja Milana vikendom, onda je spojeno sve od Karaburme do Ade, pa se vozim do iznemoglosti!
Pametno zboris..........ja svake subote i nedelje uzimam biciklu pa obrnem jedan krug od 15 kilometara.Posle se osecam mnogo lepse.
 
Jaoj... Motori... :D :D :D

Imam kola... Ali vise volim motore,samo sto moji nece da mi kupe... :-( Razumem ih.... Plase se...

Vozila sam skutere... Moram da se pohvalim... I MZ i R6... 8)
 
Ијаоо...скутери..сад има неки трип овде код нас у крају ,изнајмљују се скутери :roll: :roll: Али буквално сви дечаци из краја су полудели за тим и сад се окупљају да изнајмљују скутере..Дебили су чак хтели и после матуре да иду да се возе :roll: :roll: :roll: Свашта :P
 
Ma ja sam voleo skutere sve dok nisam video decka kako ga jedan kamion zguzva ko novinu na sred puta,od tada mi se skuter ogadio.Pomislio sam:Neka hvala ali na skuter ja sesti necu.Posle nekoliko meseci su poginula njih dvojica samo zato sto je zena kkoja je vozila kola nije vodila racuna.
 
Fiorella:
...motor! Celo moje drustvo se ne odvaja od motora,od zoljica do skutera,a i ja sam polozila u ponedeljak pa cekam dozvolu.
Sta vi mislite o tome i imate li zelju za motorima?
U poslednje vreme pochinjem da mrzim skutere...Kad pogledam ko sve vozi skuter...Dodje mi da shiznem.Zato sad nikad nebi qpio squter...

...Inache ja volim ove sportake....Mada chisto sumljam da cje mi cjale to qpiti...Jedino da ja qpim...Od...PLATE )
 
Mrzim skutere, motore itd. Ne podnosim kacige, a posle voznje, kosa mi je kao da sam izasla iz reklame za fanta-sokatu :!:

Inace, najodvratnije mi je kad neka plasticna "riba" ( :roll: ) u dopi*njaku zajase neki motor + pozadi joj se suknja-traka dodatno povuce i ne da joj sevaju samo tange (minimum 5 nijansi razlicite boje u odnosu na suknju, nego joj se i vidi duPPe :roll: ......uzas!
 
Ma ljudi nesreca ima uvek! Evo pre dve nedelje kada sam se spustao niz Beogradsku biciklom nisam mogao da ukocim i sudario sam se sa Audijem A6. Sreca auto je ostao bez ogrebotine, a ja... Ma sve je ok, to je normalno, ako vozite ludo kao ja.
 
miloshjan:
Ma ljudi nesreca ima uvek! Evo pre dve nedelje kada sam se spustao niz Beogradsku biciklom nisam mogao da ukocim i sudario sam se sa Audijem A6. Sreca auto je ostao bez ogrebotine, a ja... Ma sve je ok, to je normalno, ako vozite ludo kao ja.


...Audi A6 ? NeSeri....koji si ti secjnik :roll:
 
Ne vozim...
Pre jedno dve-tri nedelje ponudise meni moji da mi kupe skuter... I ja odbila... Dobar je meni moj bajs.
Drustvo mi je poludelo... Kazu da nisam normalna... Da sam blesava... Ma, znate vec kako ide to cascavanje :wink: Ali pocela sam da se pitam da li sam trebala da kazem da... :?
 
Electra:
Ne vozim...
Pre jedno dve-tri nedelje ponudise meni moji da mi kupe skuter... I ja odbila... Dobar je meni moj bajs.
Drustvo mi je poludelo... Kazu da nisam normalna... Da sam blesava... Ma, znate vec kako ide to cascavanje :wink: Ali pocela sam da se pitam da li sam trebala da kazem da... :?
Mozda si mogla da kazes da uzmes pare sto bi bile date za taj skuter pa da skupljas za kola.Kola su mnogo bolja od skutera....i vise si cool u kolima nego da zujis po gradu sa skuterom
 
Cheaf:
Electra:
Ne vozim...
Pre jedno dve-tri nedelje ponudise meni moji da mi kupe skuter... I ja odbila... Dobar je meni moj bajs.
Drustvo mi je poludelo... Kazu da nisam normalna... Da sam blesava... Ma, znate vec kako ide to cascavanje :wink: Ali pocela sam da se pitam da li sam trebala da kazem da... :?
Mozda si mogla da kazes da uzmes pare sto bi bile date za taj skuter pa da skupljas za kola.Kola su mnogo bolja od skutera....i vise si cool u kolima nego da zujis po gradu sa skuterom

E pa bas sam rekla da oni sacuvaju za auto... Ali mama je bila kategoricna: Nema sanse! Ma, nema veze, vozicu ja mamin Hundai (je l' se tako pise? :oops:)
 
Electra:
Cheaf:
Electra:
Ne vozim...
Pre jedno dve-tri nedelje ponudise meni moji da mi kupe skuter... I ja odbila... Dobar je meni moj bajs.
Drustvo mi je poludelo... Kazu da nisam normalna... Da sam blesava... Ma, znate vec kako ide to cascavanje :wink: Ali pocela sam da se pitam da li sam trebala da kazem da... :?
Mozda si mogla da kazes da uzmes pare sto bi bile date za taj skuter pa da skupljas za kola.Kola su mnogo bolja od skutera....i vise si cool u kolima nego da zujis po gradu sa skuterom

E pa bas sam rekla da oni sacuvaju za auto... Ali mama je bila kategoricna: Nema sanse! Ma, nema veze, vozicu ja mamin Hundai (je l' se tako pise? :oops:)
Valjda.....A sto kaze tvoja mama "Nema sanse"???
 
Pa valjda zato sto su pre godinu dana kupili auto... Moj osamnaesti je za dve godine... malo vise ustvari, ali to je to... Pa ce mi trebati i stance u metropoli... a moj tata, nazalost, nije sultan od Bruneja :lol: Salim se... ali 'ajde... Zaradicu ja jednog dana sama za jednog Grand Cherokee-ja, ha ha ha :D
 
he, he, he...najvise volim da cimnem volan dok pored mene prolazi neki debil izmedju kola na skuteru(drekavcu, prdezu...)i da mu skratim zivot za par godina....hehehehe....mala stoka koja ne postuje pravila u saobracaju...bas pre neki dan je lik skinuo skuter kod usca....bog da mu dusu prosti....a tako je veselo zujao... 8)
 
mario80:
he, he, he...najvise volim da cimnem volan dok pored mene prolazi neki debil izmedju kola na skuteru(drekavcu, prdezu...)i da mu skratim zivot za par godina....hehehehe....mala stoka koja ne postuje pravila u saobracaju...

Al' stvarno su se izbezobrazili :x
Treba neko malo da ih prizemlji :twisted:
 

Back
Top