Sta je ovo bilo?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stranac74

Zainteresovan član
Poruka
321
The Poisoning Albanian youth by Yugoslav ( SERBIAN ) Government in March - April 1990!!!


Ovo je neki Video snimak na kome se govori o nekim napadom na Albancima pogotovo u skolima nekim gasom!
Ja prvi put cuo danas o tom slucaju pa bi me zanimalo sta vi znate o tome!
 
Jos i pravi razliku izmedju ljoljaljnih aljbanaca i onih neljoljaljnih :hahaha:

Pa sad kako za koje.......za one koje sam provali da se samo prave da su lojalni i njih syebe........zayeban je taj gas bio ;)

U stvari ameri su nas bombardovali da nam uzmu formulu za taj gas :hahaha:

To je bilo ono teslino oruzje :hahaha:

Dalje zvuci mi zanimljivo ima li neki link...

Sta zvuci zanimljivo?sto je neki analbananac u hagu lupio da je sloba(Srbija) pustao gas i trovao analbanansku decu po skolama,koja su igrom slucaja isla u odeljenja sa srpskom decom.........:hahaha:

Ili ti je zanimljiviji onaj deo kada izjvi da su ga srpski policajci masakrirali :hahaha:

Ili onaj svemoguci svedok koji je bio na 5 mesta u isto vreme.....:hahaha:
 
Pa sad kako za koje.......za one koje sam provali da se samo prave da su lojalni i njih syebe........zayeban je taj gas bio ;)

U stvari ameri su nas bombardovali da nam uzmu formulu za taj gas :hahaha:

To je bilo ono teslino oruzje :hahaha:



Sta zvuci zanimljivo?sto je neki analbananac u hagu lupio da je sloba(Srbija) pustao gas i trovao analbanansku decu po skolama,koja su igrom slucaja isla u odeljenja sa srpskom decom.........:hahaha:

Ili ti je zanimljiviji onaj deo kada izjvi da su ga srpski policajci masakrirali :hahaha:

Ili onaj svemoguci svedok koji je bio na 5 mesta u isto vreme.....:hahaha:

Zaboravio si onog koji je bio izresetan a ni jednu ranu nije imo jer ga je alah zacuvo! Ili je to taj masakriran!
Sve je to u redu vasi komentari nego bi mene zanimalo sta se stvarno dogodilo!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top