Kupoholičarka ili neyebica?

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Vikend, praznik je,sve je ok, mirno i tako to...
Jedan veliki tržni centar, jedna malo veća prodavnica, i muški i ženski odevni predmeti...
... ženska histerija za kasom, a bogami i za sandalama...muzika koja gruva u pozadini dodatno potpaljuje atmosferu... u trenutku sam se osetio kao u Racoon cityju u Resident Evil 2.... da sam imao neko oruđe bio bi gori od onih psihopata po američkim školama.

Da li bi tim svim ženama bitnije skrenulo pažnju da je neko izvadio svoga pitona i krenuo da mlati po majcama i ostalim artiklima ili bi se i dalje tukle oko kase i novih sandala?

Dakle kupoholičarke ili neyebitis ?
 
Vikend, praznik je,sve je ok, mirno i tako to...
Jedan veliki tržni centar, jedna malo veća prodavnica, i muški i ženski odevni predmeti...
... ženska histerija za kasom, a bogami i za sandalama...muzika koja gruva u pozadini dodatno potpaljuje atmosferu... u trenutku sam se osetio kao u Racoon cityju u Resident Evil 2.... da sam imao neko oruđe bio bi gori od onih psihopata po američkim školama.

Da li bi tim svim ženama bitnije skrenulo pažnju da je neko izvadio svoga pitona i krenuo da mlati po majcama i ostalim artiklima ili bi se i dalje tukle oko kase i novih sandala?

Dakle kupoholičarke ili neyebitis ?

pa, ja mislim da im piton (sem ako nije pravi) ne bi skrenuo paznju
barem meni ne bi
e, sad, ne razumem pitanje u osnovi, ali samo sam htela da povrsno overim temu....
 
Pitanje je : Koji su najveći motivi takve masovne histerije? Frustracija ili sniženje...

e, pa sad...
ja kupujem iz dva osnovna razloga:

1.nesto mi treba u tom trenutku (redji slucaj)
2. sezonsko je snizenje, pa su cene dosle na svoj realan nivo (cesce)

ali, nikada nisam u histeriji, sem mozda kad u inostranstvu imam odredjenu kolicinu para koju trebam da potrosim za par dana, a place mi se od snizenja
kupujem bez obzira na ucestalost seksualnih odnosa, tj. nema mi veze sa nejebitzom
tacno je da me soping moze oraspoloziti u danima kad sam u daunu, ali me isto tako moze oraspoloziti i dobra knjiga
tako da najcesce skoknem da kupujem...knjige... kad sam lose volje:mrgreen:
 
Ma kakav piton, samo bi ga otresele sa odece da im ne smeta:mrgreen:
Aj sad ozbiljno...meni licno nebi privukao paznju, pa jos ako sam se nameracila dobro da kupim nesto. Inace, ja ne vristim i nisam histericna kad kupujem...A volim da kupim, narocito ako mi to bas treba...
A i te koje jesu histericne pri kupovini, mislim da su prilicno nezadovoljne u zivotu pa mozda tako nadomeste.
A i nemam pojma...Ja se ic tu ne pronalazim.
 
To mi lici na Delta City sto si opisao..pa sta sad, potrosacko drustvo. Provod za celu porodicu sto se kaze.."kvalitetan provod" a ono si zabijen ceo dan u onu sterilnu zgradurinu sa vestackim osvetljenjem i trosis pare. A ljudi malo zaboravljaju da je najbolji provod onaj besplatni..
Ne znam jel sam potrefila temu, a sto se tice shopinga inace u normalnoj dozi i kolicinama, pa sta, kupis neku lepu krpicu koja ti dobro stoji i osecas se zadovoljno, to je ok...a sad klanje zbog rasprodaje, pa-ko voli nek izvoli...za nadoknadjivanje praznine se slazem sa ostalima, isto kao i sa hranom...
 
Da su svi seksualno zadovoljeni.. do histerije ne bi ni došlo.. koju bi bolele uši da li su se sandale prodale ili nisu ukoliko prima dozu na vreme... aj sad iskreno, pa ionako su te sandale jedan od dela rituala zavodjenja da bi se došlo do? koga , čega? pa njega....
 
Vikend, praznik je,sve je ok, mirno i tako to...
Jedan veliki tržni centar, jedna malo veća prodavnica, i muški i ženski odevni predmeti...
... ženska histerija za kasom, a bogami i za sandalama...muzika koja gruva u pozadini dodatno potpaljuje atmosferu... u trenutku sam se osetio kao u Racoon cityju u Resident Evil 2.... da sam imao neko oruđe bio bi gori od onih psihopata po američkim školama.

Da li bi tim svim ženama bitnije skrenulo pažnju da je neko izvadio svoga pitona i krenuo da mlati po majcama i ostalim artiklima ili bi se i dalje tukle oko kase i novih sandala?

Dakle kupoholičarke ili neyebitis ?

Vidi, piton i sandale ti je dilema kao Ferrari i ribe.

Naime - kada imash Ferrari - imash i naramak riba, tako ti je i sa dobrim sandalama - imace naramak ye8acha. Josh ako su na popustu... - morash da imas na umu i tu dimenziju...
 
Da su svi seksualno zadovoljeni.. do histerije ne bi ni došlo.. koju bi bolele uši da li su se sandale prodale ili nisu ukoliko prima dozu na vreme... aj sad iskreno, pa ionako su te sandale jedan od dela rituala zavodjenja da bi se došlo do? koga , čega? pa njega....

Ma pre bih rekla emotivno zadovoljeni...to je praznina koju treba ispuniti..mislim da sex tu nije toliko bitan..tj ne kupuju zbog nedostatka istog
 
Volim kupovinu s vremena na vreme, ali ne i histeriju tim povodom :eek:. Ako su prevelike guzve - uopste ni ne ulazim u radnju. Di jos da se otimam sa ostatkom sunarodnica za krpice, sandalice i ostale drangulije...

Postoje snizenja na koja se moze otici bez toliko stresa, kao i radnji sa solidnom i povoljnom robom u svako doba, pa bas ne moram da rizikujem da me neka mlatne sandalom, cipelom ili da me neki manijak spopada pitonom na javnom mestu :lol:.

Uopste necu da razmisljam ni o vristacicama na snizenju ni o muskom svetu koji se toga uzasava i od silnog uzasa bi da pusta tamo neke zmijurine po radnjama :lol:.
 
Shta vam je sa tim pitonima u javnosti...:roll::p

Mislim da je tto od svega pomalo smuckano u nejakom bicu sklonom da se prepusta globalnim tokovima, malo previse paze na modu, a para se i nema, malo neyebitza, malo emotivna nezadovoljstva, malo dosada, kod nekog i glupost...Mrzim velike trzne centre iz dubine svoje duse slovenske!!!!:evil::evil::evil:
 
Vikend, praznik je,sve je ok, mirno i tako to...
Jedan veliki tržni centar, jedna malo veća prodavnica, i muški i ženski odevni predmeti...
... ženska histerija za kasom, a bogami i za sandalama...muzika koja gruva u pozadini dodatno potpaljuje atmosferu... u trenutku sam se osetio kao u Racoon cityju u Resident Evil 2.... da sam imao neko oruđe bio bi gori od onih psihopata po američkim školama.

Da li bi tim svim ženama bitnije skrenulo pažnju da je neko izvadio svoga pitona i krenuo da mlati po majcama i ostalim artiklima ili bi se i dalje tukle oko kase i novih sandala?

Dakle kupoholičarke ili neyebitis ?
SALE je ipak mnogo zanimljiviji u tom trenutku :)
 
Shta vam je sa tim pitonima u javnosti...:roll::p

Mislim da je tto od svega pomalo smuckano u nejakom bicu sklonom da se prepusta globalnim tokovima, malo previse paze na modu, a para se i nema, malo neyebitza, malo emotivna nezadovoljstva, malo dosada, kod nekog i glupost...Mrzim velike trzne centre iz dubine svoje duse slovenske!!!!:evil::evil::evil:

Ali makar imaju kulturne parkinge (ne i vozache-parkirache).
 

Back
Top