Ko ili shta je najvishe upropastilo Srbiju?

Shta je najvishe upropastilo Srbiju?

  • Turci

  • nesloga

  • komunizam

  • bratstvo i jedinstvo sa Hrvatima

  • Rusija

  • Shiptari

  • Amerika

  • Vatikan

  • bombardovanje 1999.

  • Josip Broz Tito

  • Slobodan Miloshevic

  • vladavina demokrata

  • Vojislav Koshtunica

  • svetska ekonomska kriza

  • neshto drugo, navesti shta


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa Tito je unistio Srbiju i ponistio njen doprinos u I i II svetskom ratu, razbio SPC, zabranio 1945. povratak Srba i Crnogoraca na KiM stvorio R. Makedoniju i autonomne pokrajine.
Vezao Srbima ruke, a Siptarima dao noz.

Kako da ne.Nemoj samo da slušaš dežurne patrijote, raspitaj se malo kod starijih kako se živelo za Titino vreme i kako se putovalo sa crvenim pasošem.Kvalitet života je bitan, pusti herojske priče.
 
Kako da ne.Nemoj samo da slušaš dežurne patrijote, raspitaj se malo kod starijih kako se živelo za Titino vreme i kako se putovalo sa crvenim pasošem.Kvalitet života je bitan, pusti herojske priče.

Zavisi sta podrazumevas pod kvalitetom zivota.Ako si hteo npr. da posecujes nedeljne liturgije, slavis Srbsku novu godinu pitanje je koliko bi mogao da napredujes u drustvenoj lestvici, da dobijes stan...
 
Shaban Bajramovic, Shaban Shaulic........i jos oko 4 miliona shabana........:think:

(bar pola srbije)

Svakako najveće iznenađenje na prethodnim parlamentarnim izborima bilo je saznanje da su uz Liberalno-demokratsku partiju stali folkeri Šaban Šaulić i Snežana Babić Sneki. :super::super:
- Podržavam LDP, jer mislim da je to stranka koja će u narednih deset godina da preraste u jednu od najdominantnijih političkih partija u Srbiji – kaže za Reviju 92 Snežana Babić Sneki. - Jedna sam od retkih javnih ličnosti koja je neku političku ideju podržala bez ikakvog interesa. Uradila sam to isključivo iz ličnih ubeđenja, baš kao i moj suprug. U načelu, podržavam sve demokratske opcije, ali nemam političkih ambicija, poput nekih mojih kolega. :super::super:
“Nekrunisani” kralj folka Šaban Šaulić poručuje da nema nameru da se aktivno bavi politikom, ali i da mu takav angažman niko nije ni ponudio.
- Član sam LDP, ali sam potpuno apolitična ličnost-priča Šaban Šaulić. :super::super::super:
http://www.revija92.rs/code/navigate.php?Id=599&editionId=5&articleId=27
 

Back
Top