29 godina od smrti maršala

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.749
Danas je 29 godina od kako je nas dragi predsednik i marsal Tito umro.
Krivo mi je sto nisam imao priliku da budem rodjen u njegovoj Jugoslaviji onakva kakve je bila tada.

Nek mu je vecna slava!
Smrt fashizmu(demokratiji:D),sloboda narodu!

 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: ®
U principu, njegovo vreme je bilo sasvim OK... Mogao si da se osecas kao covek, da zivis slobodno... Da posle svake skole imas posao... Da radis i zaradis... Ovaj narod u 90% slucajeva, sve sto je stekao, stekao je za vreme Tita... Mnogo se tada i radilo i gradilo... Sam zivot u njegovo vreme ne kritikujem...

Ali, to sto nas je zajebao za Kosovo, nema mu oprosta...
 
joj, kad cujem ovako nesto
kosa mi se na glavi digne...
nasa propast je pocela onda kad je stvorena Jugoslavija
jer smo ziveli u zajednici sa nasim najvecim neprijateljima...
a ta belosvetska vucibatina nas je u crno zavila.
da su nasi pobedili 45-te, bila bi druga prica...ali nisu, na zalost
i Srbija je iz drugog svetskog rata izasla kao porazena.
 
Mo's taj prstic da okrenes na gore i da sednes na njega, onako evropski-demokratski. Jel' vazi?

Najljigaviji su mi ljudi koji su ceo zivot bili gmizavci a na forumu se kurce... Dok je Tito bio ziv bili su manji od makovog zrna... Nisu nista smeli ni da pomisle... Nisu smeli da kazu rec ni nekom najbednijem funkcioneru u mesnoj zajednici... A sada kada je covek mrtav, pljuju na sav glas... Sada bi oni njemu rekli sve, pljunuli ga, i slicno... Jadno je to... Licemerje je sitan pojam za takvo nesto... :thumbdown:

A za ovo sa prstom, neka hvala... Nisam ja iz te evropske price... To su tvoji obicaju, nacentriraj dupe, pa slobodno sedaj, koliko god zelis... :ok:

A u tom zanosu mozes i dalje da pljujes po cemu god pozelis... :thumbdown:
 

Back
Top