URL

UrBaNiYaK

Zainteresovan član
Poruka
392
Kako se na postu postavlja url adresa odnosno link, znaci da bude plava i podvucena i da pritiskom na nju ides na neki sajt???
Mozda je pitanje debilno ali stvarno ne znam, a ko pita zlo ne misli!
Hvala
 
... i bas nadje da pirotski uspesni pokusaj pravljenja neuspelog portala uzmes za zamorce :lol:

... a cmarkiz trlja li ruke od silnih kompjutera koje je uvalio svima pa cak i klincima sto napravise sajt...

eh, sto bih voleo da ne poznajem sve te likove, pa da mi bar sve to bude smesno... ovako :roll:
 
eh... da sad ne raspredam anegdote zbog kojih od cmarkiza ne bih kupio ni sraf... ma ni spajalicu...

Kako ga poznajem... pa recimo da sam poreklom iz Pirota, a dobar glas daleko se cuje... a losi jos dalje...

Pa mislim, kako iko iole ozbiljan moze da kupi nesto iz firme gde te doceka Bobika :lol: ... Isto k'o kad odes u onaj Team Dream (tako se valjda zovu oni u 'Soliteru') gde se Licko predstavi k'o serviser (ako se u medjuvremenu nije vratio u Tanuki, obzirom da je opstina resila (koliko sam upoznat) da finansira tu nakaradnu RTV, pa da je tamo vise para)...

eh, ta popularna '81 koja je ulovila ekspertizu o kompjuterima od Sase ovce (aka Haklberi) :lol: ... Za nesto su ipak maheri: nema veceg pobornika piraterije u Juznoj Srbiji od Licka :lol:

Evo, jos Braca-radioaktivni da zavrsi studije pa da se i on zaposli u nekoj od tih Pakom-junk-reseler firmica, pa da srdacno pozelim Pirotu ulazak u XIX vek :lol:

... big brother Inco, aka Sx, is watching you :twisted:
 

Back
Top