Gde moze da se skace padobranom i koliko kosta?
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Gde moze da se skace padobranom i koliko kosta?

Početnik
    Učlanjen
    05.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Gde moze da se skace padobranom i koliko kosta?

Voleo bih da mi neko odgovori, da li postoji neko udruzenje padobranaca, da li svako moze da skace, koliko kosta? Imam neopisivu zelju da probam!!!!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Gde moze da se skace padobranom i koliko kosta?

evo ti telefon skole za paraglajding, uzivaj...
    063 353 177

Početnik
    Učlanjen
    26.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Zrenjanin, aerodrom Ecka 023-881-076 ili 023-36-579

Obećava
    Učlanjen
    19.06.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Moj iskreni i prijateljski savet ti je da probas,osecaj je neopisiv,ne postoje reci da se opise koji je to osecaj.

Početnik
    Učlanjen
    19.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pozdrav svim "ekstremistima"...

Ljudi,pozdrav...
    a da li znate br.telefona od nekoga u N.Sadu ko se bavi padobranstvom...Zvao sam na aerodrom " Cenej" ali izgleda da br. ne valja...
    Hvala svima...
    A sto se tice ADRENALINA:" I LIVE FOR THIS SHIT!!!!!"javascript:emoticon('')

Guest

Podrazumevano Re: Pozdrav svim "ekstremistima"...

Citat Original postavio NS-Miki
    Ljudi,pozdrav...
    a da li znate br.telefona od nekoga u N.Sadu ko se bavi padobranstvom...Zvao sam na aerodrom " Cenej" ali izgleda da br. ne valja...
    Hvala svima...
    A sto se tice ADRENALINA:" I LIVE FOR THIS *!!!!!"javascript:emoticon('')
    Ko hoce da skace na Ceneju - AK Novi Sad neka se obrati Darku (instruktoru padobranstva) 063/858-25-81.

A sto se tice adrenalina, to vam je kao da pitate kakav je Sex, a nikad ga niste imali. Jednostavno to mora da se dozivi.
    Ljudi danas sve i svasta nazivaju extremnim sportovima, smesno, voleo bi da svi ti extremni "sportasi" probaju slobodan pad (prosecna brzina 180-200km/h), pa usrali bi se od straha jos na vratima aviona, a da li bi iskocili... Ko posle skoka i dalje bude tvrdio da je njegov sport exstreman.... nema sanse... EXTREMNIJE od ovog NEPOSTOJI.

Apsolutno mi nije namera nikog da plasim, stavise, padobranstvo je danas (na nasu srecu) izuzetno bezbedan sport i ne treba niko da se boji sta ako nesto krene naopako, padobran otkaze isl... Sve je moguce i desava se -normalno (doduse jako retko), ali zato postoji rezervni padobran i obuka na kojoj cete nauciti SVE sto je potrebno (prinudne postupke i procedure, situacije, moguce probleme i njihovo resavanje, sve o padobranu, avionu....).Upravo zbog predrasuda (i jos nekih stvari) padobranstvo je sport sa najmanje aktivnih sportista (trenutno ih ima oko 100, mozda i manje) u odnosu na bilo koji sport u ovoj zemlji koji vam padne napamet -to odgovorno tvrdim. Meni kao padobrancu je u interesu da bude sto vise ljudi koji ce skakati, sto je vise ljudi koji probaju to je vise onih koji ce ostati aktivno da se bave time, to znaci vise ljudi na aerodromu, vise drustva, vise klubova koji ce raditi, vise novca u ovom sportu, samim tim bolja oprema, bolji avioni (trenutno u ovoj zemlji nepostoji nijedan avion koji baca padobrance sa 4000+m visine,apsurd, to vam je kao da hocete da budete ronilac a mozete da ronite samo u bazenu, kod nas se 90% skokova skace sa 1000m) i tako u krug. Bez masovnosti sporta nema ni sporta.

PADOBRANSTVO TREBA SVI DA PROBAJU. Potrebne godine: od 16 do 99+godina.
    Obavezan lekarski pregled uglavnom svi prolaze, znaci bilo kakve sposobnosti iznad normalnog i prosecnog nisu potrebne. Podjednako dobro skacu devojke od 45kg i sportisti od 90kg.
    Cena se najcesce krece oko 60 eura, u sta ulazi obuka i dva skoka, nakon cega se svaki naredni skok placa od 10 do 20 evra u zavisnosti od visine i cena konkretnog aerokluba. Verujte vredi svaki evro - cent.

Nemojte nista da cekate i razmisljate, zovite najblizi aerodrom i dovorite se.
    Ovo jedna od onih stvari koje obavezno trebaju da se probaju u zivotu.
    Ako nekom trebaju telefoni od drugi aeroklubova, pitajte, trenutno neznam ali mogu nabaviti svaki.
    Koliko znam, ove godine se obuka organizuje u aeroklubovima u Novom Sadu, Paracinu, Zrenjaninu, Beogradu -sigurno a za ostalo....raspitajte se.

Pozdrav i

BLUE SKY

Guest

Podrazumevano

Ako nisi bio u vojsci 63 padobranska brigada.

free jumper
    Guest

Podrazumevano pa moze da se skace u beogradu

Moze u beogradu na lisicijem jarku preko puta pdainske skele u padobranskom klubu nebeski dijamant,
    posetite ovu web adresu kako bi se detaljnije upoznali www.nebeskidijamant.co.yu

Guest

Podrazumevano

a koji je klub najbolji, ili koji su najbolji ????

Početnik
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio andrija-st
    Voleo bih da mi neko odgovori, da li postoji neko udruzenje padobranaca, da li svako moze da skace, koliko kosta? Imam neopisivu zelju da probam!!!!!!!!
    U Beogradu imas dva padobranska kluba koja rade obuku a to su Feniks( javi se Joci na 064/182-43-92)
    i Nebeski dijamant ( javi se Jabucilu na 064/169-80-40). Oni ce ti dati detaljne informacije...

Ističe se VictorySun (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

a gde moze da se penjwe na vestacke stene u bg?
    hitno! pliz

Guest

Citat Original postavio andrija-st

SMRADU JEDI GOVNA
    KO TI JE DAO DA SE POJAVIS NA INTERNETU

Ističe se VictorySun (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

moze da se skace

Obećava MilosPZS (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Ponovo pokrećem temu, zanima me da li neko zna gde sada postoje skokovi sa 3000 metara i koja je cena??

Slične teme

1. koliko kosta...........
    Autor folder u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.05.2005., 06:58
  2. a koliko to kosta?
    Autor loop u forumu Hardver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 09.05.2005., 22:09
  3. moze li danas da se kupi i koliko kosta...
    Autor loop u forumu Hardver
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 01.05.2005., 21:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •