vazdusna puska

Probaj Nemacke "weihrauch" vazdusne puske.
Imao sam 2 (HW 77K i HW90 ) i sa obe sam bio prezadovoljan.
Tako ti je to kad svabo napravi :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pozdrav svima!,malo cas sam video u oglasima nova vazdusna puska sa optikom 120 e,ne pise koji je proizvodjac 5,5 mm je,izgleda kao da ima 2 ceva a donji cev sluzi za repetiranje,nisam mogao da skinem sliku,ali ako zelite da vidite ukucaj te na goglu (Prodajem novu vazdusnu pusku 5,5 mm, sa optikom 4x20 - BEZ PAPIRA) i na prvom sajtu prva slika je te puske,molio bih nekog ako ima neko iskustvo sa tom puskum da mi napise kakva je to puska,i koji je njen efikasan domet? cuo sam da su turske proizvodnje a uvoze ih iz bugarske,hvala unapred!
 
Ima dugacku cev, preduslov za veliku preciznost ali optika je neupotrebljiva. Samo 20 mm precnik ( kostala me 20 EU ) Jako je tesko uociti cilj u sumrak i posle 100 m trcanja za plenom. Optika sa vecim precnikom je vec druga prica.
Bilo kako bilo trazi pusku sa sto vecom brzinom zrna. Nista ispod 300 m/s za cal. 0.177 ili 4,5 mm . 0.22/5,5 mm ima malo manju brzinu ali vecu energiju !!!
Imas kod nas El Gamo - google. Preporuka, uvek biraj modele kojima se NE prelama cev radi punjenja. Vrhuncki modeli su sa CO2 bocom i do 0,4 l, jezivo I nikad ne kupuj bez probe, naslepo. preko neta ili telefona. Proveri sve !!!
Dalje idi na You Tube i ukucaj Big Bore Airguns. Da ti ja sad pricam, neces mi verovati...
 
Poslednja izmena:
Povedite računa jer puška sa velikom brzinom zrna može da bude veoma opasna.
Jedan dečak je dobio zrno u list noge i morali su hirurški da ga izvade. Osim toga ona baš i nije za lov (krivolov)
 
Treba mi pomoc. Imam vazdusnu pusku Diana 35s tako pise na njoj, ali je rasklopljena neznam kako da je sklopim. Pokusao sam danas uz pomoc neke seme i naravno nisam uspeo. Naso sam niki br na internet tj prodavnicu koja se bavi prodajom i servisiranjem oruzja, zvao i oni mi kazu da moram imati neki list za pusku da je zavedena, ja to nemam. Pusku je dobio moj otac na poklon od prijatelja jos pre 15 godina ta dokumenta su ostala kod tog coveka a on se odselio u nemacku. Sad neznam sta da radim. Ja zelim samo da sklopim pusku da mogu da puckaram u metu i to je to. Imam 23 godine. Nisam ima problema s policijom. Ako moze neko da mi pomogne neka mi se javi. Hvala
Da pusku je rasklopio moj otac pre 10-tak godina zbog mene jer sam ubio par kokosaka :) i plasio se covek da ne ostane bez pernated zivotinje, jos sto je najveca fora cuva golubove.
 
DIANA 34 Classic ima sledece karakteristike 46" 19,5" 7.5 lbs .177" 1000 fps. Kako nije dobra, neko je pustio komentar da nije zadovoljan, u kom smislu? Jel je neprecizna ili slabo bije, ima dobru duzinu cevi, diabolo zrno je 4,5 mm?
 
Ni 5 eura to ne vredi.Svako oružje samo može zlo da donese i ništa drugo.Bolje kupiti koju alatku sa tim parama i nešto raditi sa alatkama kako bi uzeli koju paru.

Radi se po ceo dan samo vikendom odmaram :) drugar mi ima vazdusnu pa hocu i ja da uzem neku pa zajedno da gadjamo u metu,flasice itd...
Pa sad sta uzeti Hatsan 125 ili Norica Dragon? Norica dragon 4.5 kosta 20 000.
 

Back
Top