Godisnja doba

Evo ja cu prva:)
Meni su gotova sva lepa...Prolece mi je predivno.Priroda se budi,sve polako pocinje da lista,cveta.Ozivi priroda sva.Na prolece i mi svi kako da kazem"zivnemo"Pojave se oni slatki leptirici u stomaku:).Taj period ,od pocetka proleca,pa do kraja jako brzo prodje.Tek sto se naviknem na njega dodje leto,koje je jako slicnio prolecu,samo sto je toplije,mnogo toplije.Tada se ide na plaze,sunca se,kupa-uziva u letu.Jesen....nju bas i ne volim....Ipak lepo je otici i tad u prirodu i uzivati u raznobojnom liscu.Cesto i tada volim da odem na F. Goru i uzivam u jesenji..Jesen nije lepa u gradu kao ni zima.Tada se ljudi i manje raspolozeni,danui su kisni,tmurni.Kkad zima naidje,to se Bogami oseti....Zima je zaista lepa.Ova zima mi je nekako brzo prosla....
Znaci leto i zima su mi omiljena godisnja doba,prolece je isto ,a jesen i ne bas,a li smatram da svako godisnje doba ima svoje lepote.
 
Jedino godisnje doba koje bas volim je prolece.......voleo bih da zivim negde gde je prolece vecno.Leto volim samo kada sam na moru (ili pored neke druge vode u kojoj se mogu i okupati.zato tu ne racunam Dunav),ne podnosim vrucinu jer se tada mnogo znojim.Zima ima svoje drazi samo kada padne sneg i sve zabeli (sto je sve redje),ali je s druge strane lose to sto je hladna :D Jesen mi je zanimljiva samo na razglednicama,
 
Jedino godisnje doba koje bas volim je prolece.......voleo bih da zivim negde gde je prolece vecno.Leto volim samo kada sam na moru (ili pored neke druge vode u kojoj se mogu i okupati.zato tu ne racunam Dunav),ne podnosim vrucinu jer se tada mnogo znojim.Zima ima svoje drazi samo kada padne sneg i sve zabeli (sto je sve redje),ali je s druge strane lose to sto je hladna :D Jesen mi je zanimljiva samo na razglednicama,
Pa imamo slicne ukuse:)
 
Najomiljenije god. doba-leto, kao što piše u mom nicku :heart: Leto obožavam zbog plivanja, temp. preko 30*S, i naravno zbog raspusta :) :cool:
Najgore god. doba-tmurna i depresivna jesen jer inače mrzim kišu. :(
Proleće i zimu manje-više volim...Proleće zato što se priroda budi, sve cveta, buja i da ne nabrajam dalje :mrgreen:... Zimu volim zato što sam kao mala jako volela da se sankam, mada sam sankanje nažalost prevazišla :( Zimi je takođe lepa priroda, belina te okružuje, i naravno volim da se grudvam... :)
 
Leto.... :) ...mozes totalno da se opustis na plazi...uvece recimo...blag vetar pirka,gledas u prostrano zvezdano nebo koje ti je iznad glave... i iznad svih i svega... tu je samo pesak i mozda neka draga ti osoba sto deli sa tobom cari jedne takve divne spokojne veceri, koja mozda drzi tvoju ruku u svojoj i cini da taj trenutak ostane savrsen i jedinstven....to je samo jedna od cari leta...:)....
 

Back
Top