Modni žiri

Meni kod Marije samo sandale smetaju.
Nisu me nesto odusevile dame na Oskaru ove godine.

A ova sirota Dzenifer Aniston zivota mi sta god da obuce to izgleda bezlicno. Koliko god ona bila lepa i imala super telo za svoje godine, izes ga, bezlicna pa bezlicna
 
marija-karan.jpg


A sta biste vi rekle

cipele odudaraju jelda i frizura je sta znam ko za malu maturu

a ceo autfit kao da je hostesa a ne zvanica

al opet bi joj dao prolaz

Kombinacija je očigledno inspirisana Španijom i toreadorima. U tom kontekstu su i sandale, samo što one ovim crvenim cvetom daju ženstvenost celoj kombinaciji.Dok je gornji deo muško toreadorsko odelo, sandale odražavaju žensku špansku nošnju. Meni je to odlično pogođeno :) . Bez sandala bi sve bilo promašaj. Mada mislim da je mogla da ponese nešto ženstvenije, ona je prirodno lepa i u nekoj svečanoj haljini sa adekvatnom frizurom bila bi prelepa.
 
@
xella

Strašno, zaista..

Ali, izgleda da se trudi da prati trendove . I Madona je nosila kostim matadora na Brit Awards samo što je kod nje to bio scenski kostim, a kod Marije kao odelo pogrebnika.Spasila se sandalama. Iskreno, meni su se kod nje jedino sandale i dopale. I ideja kako da to uklopi sa odelom.

Evo Madone pre pada sa scene :lol:

rs_300x300-150225142718-6004-madonna-falling-brit-awards.ls.22515.jpg
 
Znači...ne verujem šta je obukla! Ima čitavu džunglu na sebi . Još ove sandale poput papuča za kuću. Užas. Bar je ona uvek bila kraljica stila, šta se desilo sa ženom? Ona često nosi zelenu boju i predivno joj stoji.Ali ovde je sve grozno..od nijanse do materijala i ukupan džungla stil je potpuni promašaj

unnamed_3.original.png


p.s.

Nikol, ovaj put si baš uprskala. Nemoj to da radiš :)
 
Poslednja izmena:
hale.jpg


Sa ovakvim ramenima, ova haljina je pogrešan izbor. Bokserska majica bila bi OK.

- - - - - - - - - -

šarliz.jpg

Ovo je kao kostim iz nekog SF u kome režiseru a ni kostimografu mašta baš nije jača strana.

- - - - - - - - - -

hejli.jpg

Čestitamo. A gde je srećnik?

- - - - - - - - - -

džane.jpg


Da li se u ovome hoda ili vas neko kotrlja?

- - - - - - - - - -

mat.jpg


"I tako, baš krenem na dodelu Oskara i prolazim pored "Kadinjače" Bajina Bašta, kad vidim počeli da prodaju smokinge. Uzeo sam dva, da imam i za dogodine."
 
aalicia.jpg

Ako želite da naglasite da nemate izražen struk i da su vam ramena šira od kukova, ova haljina je pravi izbor za vas. Ali zato će doći do izražaja vaš dugi torzo u odnosu na ne tako duge noge.

- - - - - - - - - -

kirsten.jpg


Što se mene tiče, ovo ulazi u top 3. Fudbal i moda su slični, izgleda prosto kada to rade ljudi koji znaju.

- - - - - - - - - -

naomi.jpg

Veoma otvorene haljine i izrezi na haljinama imaju tu svrhu da izgledaju seksi. Zašto mi ova ne izgleda seksi?

- - - - - - - - - -

Bred.jpg

"Imam super sako. A i pantalone su mi super, uzeo sam ih od cimera."
 

Prilozi

  • dženifer.jpg
    dženifer.jpg
    45,9 KB · Pregleda: 6
Pogledajte prilog 430457
Jao ljudi ovo je Dženifer. Oduvek sam verovao u nju. Ne, ja ne mogu, subjektivan sam, evo recite vi.

- - - - - - - - - -

skarlet.jpg


Baš je nekako kratka iu ovoj aljini, k'o babuška. Deluje nekako provincijalno.

- - - - - - - - - -

nikol.jpg

Lepa je haljina, al nekako mi je više za plažu. Isto i nanule.

- - - - - - - - - -


Pogledajte prilog 430462
Sećate se Nataše Rostove na debitantskom balu? E pa njena mlađa sestra.
 
Poslednja izmena:
Oskar moda je ove godine fejlovala na skoro svim poljima. Belo i ove godine na sve strane, kao da ne shvataju da to malo kome dobro stoji, a u vecini slucajeva izgleda kao da si u vencanici. Za tolike pare, retko ko izgleda zaista glamurozno i dostojno crvenog tepiha.
 
Dopada mi se izbor marama i šalova koje žena D. Medvedeva nosi u crkvi. Primetila sam da na Uskrs uvek kombinuje crvenu haljinu ili komplet ( na radost :) ) sa belim šalom od čipke ili tila. Vrlo lepo. I ova druga kombinacija golubije sive sa metalno srebrnom mi se dopada. Videla sam njene slike i u drugim,manje formalnim prilikama i deluje mi jako simpatično i sa prilično stila :)

ox281264460229927591.jpg


134143152_14287948714101n.jpg


Medvedev-calls-Orthodoxy-revival-miracle.jpg

p.s.

Izuzev noktiju - boja i oblik ...užas ! :lol:
 

Prilozi

  • ox281264460229927591.jpg
    ox281264460229927591.jpg
    43,2 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena:
Uma Thurman je u Kanu obukla elegantnu haljinu puder roze boje koja prelepo ide uz njen svetao ten i plavu kosu. Ono što mene buni je izgled dekoltea. Grudi su previše naglašene ( kao u baroku) , a čini mi se da joj nije dobro ujednačena boja tela pa se vide tragovi kupaćeg kostima. :lol: I dosta je promena na licu, jedva sam je prepoznala . Verovatno operacije ..

Haljina je zaista lepa :)

675.jpg
 
Poslednja izmena:
Moram da intervenišem zbog svakakvih gluposti koje se danas pišu.

Naravno, tema broj jedan je Vučićeva zabava i izgled njegove lepše polovine. Znači, žena nije obučena ni u kakvu rimsku togu, već je haljina inspirisana grčkim peplosom, što je u ovom slučaju odličan izbor, jer ima mnogo nabora koji prikrivaju stomak od nedavnog porođaja. Lepo je što je otvorena u gornjem delu gde ističe vrat i dekolte, a i frizura je odlično pogođena s obzirom da bi svaka punđa bila preterana i delovala bi kao grčka boginja.

Još jedna stvar koja nije zanemarljiva...ovo je pokušaj da se donekle iskopira Melanija na istovetnoj ceremoniji tj. da se prati trend. To nije ništa neobično i vrlo često šalje i dodatne poruke. Tako je gospođa Makron obukla istu svetlo plavu nijansu kao Melanija, a sad vidimo i Tamara Vučić kopira njenu svečanu varijantu.

Mislim da je odlično pogođeno i jako lepo. :)

225965_clipboard_ff.jpg
 
Konačno je došao dan da vidimo i premijerkinu devojku. I ostali smo zatečeni količinom lepote i stila Milice Đurđić . Sjajno :)

Ana%20Brnabi%C4%87%201_1000x0.jpg


Btw, Brba i dalje fura svoj dendi stil što joj odlično stoji, a Tasovac je sad već u nekoj fazi hermafrodita. Nedefinisan :lol:
 
Poslednja izmena:
E, baš! :)
Ja se izvinjavam, al meni je Brnabićka toliko odvratna, da je potpuno svejedno šta ima na sebi.

Ona je zaista ružna, ali trudim se da ne budem subjektivna :lol:

Kod nje ne mogu da ne primetim da ima izgrađen stil. Kakav-takav, ali sopstveni stil i ona ga nosi sa izvesnom lakoćom. Sakoi su joj odličnog kroja i dobrih materijala. Očigledno engleski štof. Fura muški fazon, sakoi, košulje, ravne cipele...i to je to Još je nisam videla sa kravatom , a sudeći po ležernom stilu, i neću.

Taj svedeni stil je obojila odličnim kaiševima i često,prilično hrabrim cipelama. To potpuno menja sliku. Posle crnih čipkanih čarapa Zorane Mihajlović u Skupštini, Brnabićka mi dođe kao dama od stila :lol:
 
Ja nisam rekla da je ružna, rekla sam da je odvratna. :lol:
Od svake ružne žene danas možeš na praviti lepu ženu. Od Brnabićeve pre svega ne možeš napraviti - ženu. :) Da ne ulazimo u to zbog čega tako mislim, a nije vezano za seksualno opredeljenje... Ovaj pdf nije pravo mesto.
Negoo... slažem se za Zoranu Mihajlović, a vidiš, ne bi bilo loše ni otvoriti temu "Skupštinska moda"... :lol: Bilo bi tu zanimljivih detalja.
 
Da, da.. bile su mrežaste :lol:

Evo mali prilog za temu Skupštinska moda. Aleksandra Jerkov. Doduše, nisam sigurna da li je ona u Skupštini Srbije ili u nekom telu Vojvodine, ali nebitno.Bitna je ova kombinacije na pres konferenciji. Frizura mlekarice sa švajcarskih proplanaka, minđuše andaluzijske ciganke i strogi sivi sako ala frau Merkel. Neviđeno dosad, zaista..

p.s.

Obratite pažnju na bedž na reveru. Tri zvede koje označavaju Vojvodinu . Hajdi je očigledna separatistkinja :lol:

Aleksandra_Jerkov.jpg
 
Kako se ovo sad uopće igra? Pročitao sam prvu stranu i vidim da je igra zamišljena tako da osoba iznad postavi sliku a osoba ispod komentira izgled i postavi novu sliku koju onda osoba koja sljedeća posta ocjenjuje. Ovo se pretvorilo u kupusaru.
Evo da stavim novu sliku:
Kyra-Sedgwick-Feet-3127717.jpg

I bi li mogli stavljati i slike osoba koje nisu celebrityji? Znam dosta modnih blogova i mislim da bi bilo zanimljivo i modne blogerke uključiti u ovu temu.
 

Back
Top