Modni žiri

He Who Cares

Aktivan član
Poruka
1.798
Postavite sliku neke poznate licnosti,a osoba ispod neka oceni njen stil uz obrazlozenje za ocenu i postavi novu sliku...
ocene od 1 do 10
za pocetak...
340x.jpg

:hahaha:
 
Ja kod ovog lika gore ni ne vidim pojam stila. Obicna majica sa natpisom i farke. Nesto mi se ne uklapa posebno snala na kaisu sa el diablo natpisom a i boja metala se ne slaze uz belo jer vuce na krem, lepsi bi bio prljavo beli kais sa neutralnom plocastom metalnom snalom. Na slici fale cipele jer se celokupan stil (?) koji je ovako neugledan ne moze oceniti bez obuce.
ps. Tema je super, ali zasto moraju biti poznate licnosti? Ima puno zanimljivih fotki modnog tipa na netu. Zasto je ne bismo prosirili?
Pogledajte prilog 54230
 
Poslednja izmena:
Da moze nula ova cura bi je definitivno dobila.....

Ovo bi bilo kao kad bi sklet od coveka obukao bodi majcu....Kiwi zelene pantalone podignute do sisa i majca koja nema ni jednu slicnu boju sa pantalonama...Isto fale cipelice ali bolje da ih ne gledam dobice nulu...Ovako samo:
1:thumbdown:


JT_46SANDRA_BULLOCK_HUDSONS_JEANS.jpg

Paparazzo nam je uhvatio ovu ,,lepoticu,, ;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
leleeeee :eek:, ovo je unisht i za zgodnu guzu. To se jako cesto vidja kod devojaka kod nas, tesne farmerke uz chizme zaista retko kome dobro stoje. Tesne pantale, da, ali dzins, ne uz cizme. Odmah se dobija kaubojsko domacinski izgled. Ne svidja mi se duzina rukava jer ona udebljava ruke, ali mi se svidja uzak ali dubok izrez sa prednje strane. Subjektivna sam po pitanju pletenih kaisheva jer su mi ruzni. U odnosu na situaciju, uklapa se. Ocena 2 za kombinaciju, 4 za izbor cizama. Za drzanje, 0.
Zaboravila sam da ocenim onog lika gore, njemu 3 zbog nezanimljivosti i kaisha.
Pogledajte prilog 54231
Zanima me ocena leve slike.
 
leleeeee :eek:, ovo je unisht i za zgodnu guzu. To se jako cesto vidja kod devojaka kod nas, tesne farmerke uz chizme zaista retko kome dobro stoje. Tesne pantale, da, ali dzins, ne uz cizme. Odmah se dobija kaubojsko domacinski izgled. Ne svidja mi se duzina rukava jer ona udebljava ruke, ali mi se svidja uzak ali dubok izrez sa prednje strane. Subjektivna sam po pitanju pletenih kaisheva jer su mi ruzni. U odnosu na situaciju, uklapa se. Ocena 2 za kombinaciju, 4 za izbor cizama. Za drzanje, 0.
Zaboravila sam da ocenim onog lika gore, njemu 3 zbog nezanimljivosti i kaisha.
Pogledajte prilog 54231
Zanima me ocena leve slike.

Ako se ne varam ovo je gospa Beckam:D
Nije lose ocena 9/10
Sta da kazem svidja mi se jako samo naocare joj ne bih davao i ovo drzanje za suknju me nervira kao neka balavica.....


alyssa-milano.jpg
 
ocena 3...za haljinu...ima mnogo bespotrebnih nabora, deluje mi nekako vrecasto...
a dodatno je kvare mnogobrojni dugmici ili nitne...:(

ali frizura...boja kose...cista 10...:) kao i diskretan nakit...to mi se bas bas dopada...:)

0004B.jpg
 
1

Izvireli prsti iz cipela koje si nikako ne slazu uz ovu ,,black,, varijantu...Previse crnog dobijam utisak da radi na groblju:DUzas majca..Izbacen stomak...Debele butine....Katastrofa


Ako za nekog poznatog ,,muskarca,, mogu da kazem da ima stila to definitivno mislim na ovog ciku..Kad god vidim sve me prijatnije iznenadi...Nikad ga ne vidoh da je dosao razrozan u nekom out fazonu...Nemojte da me izneverite ispod devetke nista ne gledam:D

matthew-mcconaughey-music-gallery-300.jpg
 
1

Izvireli prsti iz cipela koje si nikako ne slazu uz ovu ,,black,, varijantu...Previse crnog dobijam utisak da radi na groblju:DUzas majca..Izbacen stomak...Debele butine....Katastrofa


Ako za nekog poznatog ,,muskarca,, mogu da kazem da ima stila to definitivno mislim na ovog ciku..Kad god vidim sve me prijatnije iznenadi...Nikad ga ne vidoh da je dosao razrozan u nekom out fazonu...Nemojte da me izneverite ispod devetke nista ne gledam:D

matthew-mcconaughey-music-gallery-300.jpg

Da budem na granici...ocjena 9...bila bi 10 samo da je zakopčao još jedno dugme na košulji...Inače sve ostalo je odlično..

angelina_jolie.jpg
 

Back
Top