Klasifikacije na ovom forumu.......

Eric Draven

Veoma poznat
Poruka
13.290
Zapitam se ponekad ko uvede ove klasifikacije na forum!?:think:
Elem svako ima pravo na sopstveno misljenje.Ali ipak brdjani koji o tome nemaju pojma svejedno dolaze na ovaj forum.Klasifikacije Europejac,Rusofil,Izdajnik,cetnik itd su samo par sa dugacke liste:roll:
Mislim izdajnik aj ljudi objasnite mi ovoliko....da li ga treba streljati zato sto ima suprotno misljenje....mislim ovde po nekim forumasima treba otvoriti koncentracione logore ako je neko za Eu ili NATO....jbote pustite ih ili im dajte kontra argumente zasto ne bi trebali da budu za to....cus izdajnik:roll:
A opet tu je i druga strana sa klasifikacijom patrijJota.Da li bi neko mogao da mi objasni smisao ove reci.....mislim sta se pod time podrazumeva......?

eto sta vise reci....vi ste na redu:think:
 
Zapitam se ponekad ko uvede ove klasifikacije na forum!?:think:
Elem svako ima pravo na sopstveno misljenje.Ali ipak brdjani koji o tome nemaju pojma svejedno dolaze na ovaj forum.Klasifikacije Europejac,Rusofil,Izdajnik,cetnik itd su samo par sa dugacke liste:roll:
Mislim izdajnik aj ljudi objasnite mi ovoliko....da li ga treba streljati zato sto ima suprotno misljenje....mislim ovde po nekim forumasima treba otvoriti koncentracione logore ako je neko za Eu ili NATO....jbote pustite ih ili im dajte kontra argumente zasto ne bi trebali da budu za to....cus izdajnik:roll:
A opet tu je i druga strana sa klasifikacijom patrijJota.Da li bi neko mogao da mi objasni smisao ove reci.....mislim sta se pod time podrazumeva......?

eto sta vise reci....vi ste na redu:think:
Па издајник је онај ко се не увлачи Русима, а патријота је онај ко се увлаци и коме не смеш ништа рећи против Русије.
 
Zapitam se ponekad ko uvede ove klasifikacije na forum!?:think:

Ne znam.

Elem svako ima pravo na sopstveno misljenje.
Naravno, ali vređaš kad god neko da dokaz da je planski bilo teranje Albanaca, itd...
Ti VREĐAŠ prvi, to se da videti. Ti izazivaš da te neko klasifikuje kao nešto nenormalno :cool::cool::cool:.

Ali ipak brdjani koji o tome nemaju pojma svejedno dolaze na ovaj forum.
Čekaj, ti koji si iz Leskovca a poreklo ti je sa Kosova (inostranstvo), kažeš nekom da je brđanin?
Brate...

Klasifikacije Europejac,Rusofil,Izdajnik,cetnik
Pa to se najčešće vidi u postovima tvojih prijatelja i tvojim.

Mislim izdajnik aj ljudi objasnite mi ovoliko....
Evo, Kosovo je nezavisno, treba ga priznati, to je simbol naših poraza, preporodiće se Srbija ako ga priznamo i imaćemo više šanse da dobijemo RS, VJ i MUPS su izbacivale Albance sa Kosova.

Čekam da me nazoveš izdajnikom :lol: posle ovoga, iako to nije izdaja.

da li ga treba streljati zato sto ima suprotno misljenje....
E ovako, vi nacionalno opredeljeni uvek pozivate na streljanje. Na primer Pinki Borac je banovan jer je napisao temu u kojoj poziva da me se strelja. Od tebe sam slično pročitao.
-----

Rezime

Sve uvrede su ovde preuveličane. Ubeđen sam da Pinki zaista ne želi da me streljaju, niti da Inagadadavida misli da si retardiran.
Simbolika političkog govora, frustriranost u nedostatku argumenata, jačanje argumenta uvredom (iako ga zapravo ne pojačava), itd...
 
Ma ja to samo cisto informativno. Politiku uglavnom izbegavam, ali se desi ponekad da i tu bude neka interesantna tema iako joj mesto nije tu, pa cisto da znam.

Doduse, i te zanimljive teme se posle cca 3 strane pretvore u raspravu Srbija vs ostatak sveta, pa mozda ova moja mantra i nema neku poentu.

edit: upuceno Eriku, uleteo Schutz
 
Zapitam se ponekad ko uvede ove klasifikacije na forum!?:think:
Elem svako ima pravo na sopstveno misljenje.Ali ipak brdjani koji o tome nemaju pojma svejedno dolaze na ovaj forum.Klasifikacije Europejac,Rusofil,Izdajnik,cetnik itd su samo par sa dugacke liste:roll:
Mislim izdajnik aj ljudi objasnite mi ovoliko....da li ga treba streljati zato sto ima suprotno misljenje....mislim ovde po nekim forumasima treba otvoriti koncentracione logore ako je neko za Eu ili NATO....jbote pustite ih ili im dajte kontra argumente zasto ne bi trebali da budu za to....cus izdajnik:roll:
A opet tu je i druga strana sa klasifikacijom patrijJota.Da li bi neko mogao da mi objasni smisao ove reci.....mislim sta se pod time podrazumeva......?

eto sta vise reci....vi ste na redu:think:

Slihtara.
 
Ne znam.


Naravno, ali vređaš kad god neko da dokaz da je planski bilo teranje Albanaca, itd...
Ti VREĐAŠ prvi, to se da videti. Ti izazivaš da te neko klasifikuje kao nešto nenormalno :cool::cool::cool:.


Čekaj, ti koji si iz Leskovca a poreklo ti je sa Kosova (inostranstvo), kažeš nekom da je brđanin?
Brate...


Pa to se najčešće vidi u postovima tvojih prijatelja i tvojim.


Evo, Kosovo je nezavisno, treba ga priznati, to je simbol naših poraza, preporodiće se Srbija ako ga priznamo i imaćemo više šanse da dobijemo RS, VJ i MUPS su izbacivale Albance sa Kosova.

Čekam da me nazoveš izdajnikom :lol: posle ovoga, iako to nije izdaja.


E ovako, vi nacionalno opredeljeni uvek pozivate na streljanje. Na primer Pinki Borac je banovan jer je napisao temu u kojoj poziva da me se strelja. Od tebe sam slično pročitao.
-----

Rezime

Sve uvrede su ovde preuveličane. Ubeđen sam da Pinki zaista ne želi da me streljaju, niti da Inagadadavida misli da si retardiran.
Simbolika političkog govora, frustriranost u nedostatku argumenata, jačanje argumenta uvredom (iako ga zapravo ne pojačava), itd...

1)Ni ja
2)Kakve dokaze...poenta je u tome da ijedan zivi link nisi dao da potkrepi ono o cemu ti,Kandicka i ostatak gospode lupate.....
3)Da si mi ziv i zdrav...ako 1000 puta nisam rekao da mi je porodica sa KIMa....i da zive u Vojvodini od tog proterivanja....:lol:jeli odakle ti da zivim u Lesokovcu?Ali svega ti?
4)U mojim..ajde....da vidim!:per:
5)Tvoje misljenje....a iskreno koga boli uvo za to tvoje misljenje....posto sa svakim tvojim novim nikom predstavljas neko trece lice Banacanine:lol:
6)Necu te tako nazvati termin za tebe i ono sto ti treba je poznato svakom forumashu;):lol:
7)Aha da...opet..cekam:per:
 
Primetio sam ja kod Ravena da se nešto mnogo približava žutima:lol:Bez šale,u pravu je,forum je stvarno septička jama kakve nije bilo ni za vreme izvesne ekipe sa daskama...

Draven ostaje neutralan;)......jer je debilno i kod opozicije a i pozicije:lol:...jos jedna vise nego glupa podela medj ovim narodom!eh eto jos klasifikacija!

Za koji mesec ce da nas ubedjuje kako treba da priznamo Kosmet:thumbdown:

:hahaha:ajde......
 
Shutz kontradiktoran si sam sebi. Aktivista si Fonda za Humanitarno Pravo koji je RS proglasio genocidnom tvorevinom. Opet pravis revizionizam u sopstvenim redovima.

Ne, nisam kontradiktoran uopšte, prlo sam dosledan i principijelan.

Srbi iz BiH zaslužuju entitet, možda čak i nezavisnu državu, jer su oni bili konstitutivni narod u SR BiH.

Međutim, Srbi mogu da se pozovu SAMO na teritorije na kojima su bili većina pre 1991.
Većina Podrinja i Posavine je bilo većinski muslimansko ili hrvatsko. Činjenica je da je Vlada RS imala plan da se uklone "nepodobni narodi" u Podrinju, Hercegovini, Podrinju i Krajini, kako bi se omogućio kontinuitet, celovitost RS.
Ovakva RS kakva je sad, jeste nastala na etničkom čišćenju u ubijanju, jer obuhvata teritorije na kojima su drugi narodi bili u ubedljivoj većini, a sada su većinski Srbi.
Suđenje Karadžiću je za nas prava poslastica, jer će presudom biti potvrđeno da je sve ono što sam rekao.
Rekao sam da je državni i vojni vrh SRJ planski čistio Kosovo od Albanaca, što je kasnije potvrđeno u presudi. Jer to su činjenice, koje se meni ni tebi ne sviđaju.
 
Ma ja to samo cisto informativno. Politiku uglavnom izbegavam, ali se desi ponekad da i tu bude neka interesantna tema iako joj mesto nije tu, pa cisto da znam.

Doduse, i te zanimljive teme se posle cca 3 strane pretvore u raspravu Srbija vs ostatak sveta, pa mozda ova moja mantra i nema neku poentu.

edit: upuceno Eriku, uleteo Schutz

*** politika kroji sudbinu svima danas(svesnima i nesvesnima) uvukla se u svaku poru drustva....sto se tice tema i offa....nista novo:lol:...imas pravo donekle:think:...

Da ima Banacanin taj obicaj da ulece....nista novo.....opet:rotf:
 
Ne, nisam kontradiktoran uopšte, prlo sam dosledan i principijelan.

Srbi iz BiH zaslužuju entitet, možda čak i nezavisnu državu, jer su oni bili konstitutivni narod u SR BiH.

Međutim, Srbi mogu da se pozovu SAMO na teritorije na kojima su bili većina pre 1991.
Većina Podrinja i Posavine je bilo većinski muslimansko ili hrvatsko. Činjenica je da je Vlada RS imala plan da se uklone "nepodobni narodi" u Podrinju, Hercegovini, Podrinju i Krajini, kako bi se omogućio kontinuitet, celovitost RS.

Rekao sam da je državni i vojni vrh SRJ planski čistio Kosovo od Albanaca, što je kasnije potvrđeno u presudi. Jer to su činjenice, koje se meni ni tebi ne sviđaju.

Ako si tako principijelan dodaj i Krajinu.

Da je neko cistio siptare danas ih ne bi bilo.
 
Ne, nisam kontradiktoran uopšte, prlo sam dosledan i principijelan.

Srbi iz BiH zaslužuju entitet, možda čak i nezavisnu državu, jer su oni bili konstitutivni narod u SR BiH.

Međutim, Srbi mogu da se pozovu SAMO na teritorije na kojima su bili većina pre 1991.
Većina Podrinja i Posavine je bilo većinski muslimansko ili hrvatsko. Činjenica je da je Vlada RS imala plan da se uklone "nepodobni narodi" u Podrinju, Hercegovini, Podrinju i Krajini, kako bi se omogućio kontinuitet, celovitost RS.
Ovakva RS kakva je sad, jeste nastala na etničkom čišćenju u ubijanju, jer obuhvata teritorije na kojima su drugi narodi bili u ubedljivoj većini, a sada su većinski Srbi.
Suđenje Karadžiću je za nas prava poslastica, jer će presudom biti potvrđeno da je sve ono što sam rekao.
Rekao sam da je državni i vojni vrh SRJ planski čistio Kosovo od Albanaca, što je kasnije potvrđeno u presudi. Jer to su činjenice, koje se meni ni tebi ne sviđaju.

Alo covece pa koga ti lazes.....:lol:
Ljudima je dovoljno da procitaju neke postove sa tvojih bivsih nikova i da vide koliko lazes.....:lol:
Jednom u svom zivotu saberi se i reci ono sto ti je zaista na dusi....ono sto mislis...nemoj menjati licnosti kao carape;):lol:
 
1)
2)Kakve dokaze...poenta je u tome da ijedan zivi link nisi dao da potkrepi ono o cemu ti,Kandicka i ostatak gospode lupate.....
E ovako, ovde si napisao sve ono protiv čeka se boriš u uvodnom postu.
1. Vređaš
2. Iznosiš neistine.

Potkrepio sam gomilom linkova, koji su i dalje na forumu, a i činjenicama koje znam.
Drugo, nisu samo linkovi u pitanju, ti sediš u kući a ja se bavim razotkrivanjem zločina.
Imam dokaze o zločinima nad Srbima, Hrvatima, itd... Ti nemaš ni jedan jedini dokaz, osim nekakvih linkova iz novina (Kurir, Pravda & company). Obaška što si vrlo pristrasan, dok je meni žao i želim da prikažem svaki zločin.

3)Da si mi ziv i zdrav...ako 1000 puta nisam rekao da mi je porodica sa KIMa....i da zive u Vojvodini od tog proterivanja....:lol:jeli odakle ti da zivim u Lesokovcu?
Ti živiš u okolini Leskovca ili u Leskovcu. To pokazuje tvoja IP adresa.

5)Tvoje misljenje....a iskreno koga boli uvo za to tvoje misljenje....[/QUOTE
A koga boli uvo za tvoje nečinjenično navijačko mšljenje?
Ja ne namećem mišljenje, niti mi je stalo da nekom nacionalisti objašnjavam nešto što on neće i ne može da shvati. Većina mojih postova je vezana za ratne zločine. Moj cilj je da prikažem zločine, Kiseloj je cilj da vrši SRS propagandu, Milanu je cilj da vrši LDP propagandu, itd...

]posto sa svakim tvojim novim nikom predstavljas neko trece lice Banacanine

Ima dve zanimljive stvari:
1. Uvek kažem koji je moj prošli nick, to znaju svi.
2. Svaki nick mi je banovan od strane Lacija ili Donkihota, zbog "antisrpske propagande".
Ipak ne znam zašto bi iznošenje dokaza o zločinima nad Albancima bila antisrpska propaganda.
Necu te tako nazvati termin za tebe i ono sto ti treba je poznato svakom forumashu;)
Kao npr, šta?
 
E ovako, ovde si napisao sve ono protiv čeka se boriš u uvodnom postu.
1. Vređaš
2. Iznosiš neistine.

Potkrepio sam gomilom linkova, koji su i dalje na forumu, a i činjenicama koje znam.
Drugo, nisu samo linkovi u pitanju, ti sediš u kući a ja se bavim razotkrivanjem zločina.
Imam dokaze o zločinima nad Srbima, Hrvatima, itd... Ti nemaš ni jedan jedini dokaz, osim nekakvih linkova iz novina (Kurir, Pravda & company). Obaška što si vrlo pristrasan, dok je meni žao i želim da prikažem svaki zločin
.


Ti živiš u okolini Leskovca ili u Leskovcu. To pokazuje tvoja IP adresa.

5)Tvoje misljenje....a iskreno koga boli uvo za to tvoje misljenje....[/QUOTE
A koga boli uvo za tvoje nečinjenično navijačko mšljenje?
Ja ne namećem mišljenje, niti mi je stalo da nekom nacionalisti objašnjavam nešto što on neće i ne može da shvati. Većina mojih postova je vezana za ratne zločine. Moj cilj je da prikažem zločine, Kiseloj je cilj da vrši SRS propagandu, Milanu je cilj da vrši LDP propagandu, itd...



Ima dve zanimljive stvari:
1. Uvek kažem koji je moj prošli nick, to znaju svi.
2. Svaki nick mi je banovan od strane Lacija ili Donkihota, zbog "antisrpske propagande".
Ipak ne znam zašto bi iznošenje dokaza o zločinima nad Albancima bila antisrpska propaganda.

Kao npr, šta?
A sto si ti gospodine banovan stotinu puta kad je ta istina objavljena?:lol:
I obojica znamo da u vecini slucajeva linkove nisi imao!;)
Molim te ne budi licemrno djubre.....da si mi dao prave dokaze,linkove i da je to potvrdjeno 100% reci ti vise ne bi zucnuo ovako se samo opet blamiras.....

Znaci doslo je do toga da mi se spijunira IP...pa mogao si to bolje da odradis bolesnice....:lol:.......:rtfm: ej idi leci se :hahaha:
Jelli bre....pa da li si ti stvarno toliko prsao....pa modovi te odaju dilberu.....znaju svaki tvoj nik ponaosob....a cujem i lista je podugacka....sem toga malo ljudi ne moze da prepozna tvoj nacin razmisljanja;)
Propaaganda je ono sto nije dokazano........:Da to sto si ti toliko bez mozga da to dokazes a tvrdis nije moj problem tako da:bye:
 
Poslednja izmena:
1)

Potkrepio sam gomilom linkova, koji su i dalje na forumu, a i činjenicama koje znam.
Drugo, nisu samo linkovi u pitanju, ti sediš u kući a ja se bavim razotkrivanjem zločina.
Imam dokaze o zločinima nad Srbima, Hrvatima, itd... Ti nemaš ni jedan jedini dokaz, osim nekakvih linkova iz novina (Kurir, Pravda & company). Obaška što si vrlo pristrasan, dok je meni žao i želim da prikažem svaki zločin.


Ti živiš u okolini Leskovca ili u Leskovcu. To pokazuje tvoja IP adresa.

5)Tvoje misljenje....a iskreno koga boli uvo za to tvoje misljenje....[/QUOTE
A koga boli uvo za tvoje nečinjenično navijačko mšljenje?
Ja ne namećem mišljenje, niti mi je stalo da nekom nacionalisti objašnjavam nešto što on neće i ne može da shvati. Većina mojih postova je vezana za ratne zločine. Moj cilj je da prikažem zločine, Kiseloj je cilj da vrši SRS propagandu, Milanu je cilj da vrši LDP propagandu, itd...



Ima dve zanimljive stvari:
1. Uvek kažem koji je moj prošli nick, to znaju svi.
2. Svaki nick mi je banovan od strane Lacija ili Donkihota, zbog "antisrpske propagande".
Ipak ne znam zašto bi iznošenje dokaza o zločinima nad Albancima bila antisrpska propaganda.

Kao npr, šta?

1-Nikad nista nisi dokazap

2-uvek lazes

3-lupas gluposti,ne zivi u leskovcu

4-Ne moras da kazes prosli nick,odma te provalimo

5-A to sto ti je svaki nick banovan samo od strane lacija i donkihota,dokazuje da ostali moderatori ne rade dobro svoj posao,i sudeluju u tvojim zlocinackim razmisljanjima.

6-ovo si ti izjavio i treba te banovati na IP

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9605422&postcount=35

7-zato sto iznosenje zlocina nad siptarima i jeste najgora antisrpska propaganda.
 
1-Nikad nista nisi dokazap

2-uvek lazes

3-lupas gluposti,ne zivi u leskovcu

4-Ne moras da kazes prosli nick,odma te provalimo

5-A to sto ti je svaki nick banovan samo od strane lacija i donkihota,dokazuje da ostali moderatori ne rade dobro svoj posao,i sudeluju u tvojim zlocinackim razmisljanjima.

6-ovo si ti izjavio i treba te banovati na IP

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9605422&postcount=35
[/QUOTE]

Jel vidis da je
e040.gif

ps-ja vredjam:lol:....ali to vecina ovde ne smatra uvredom........nego 100% istinom........;)
 
Poslednja izmena:
kad su podeljena misljenja oko timacenja pojma - pogledati definiciju

evo sa cro vikipedije, znacenje je univerzalno

Veleizdaja
Izvor: Wikipedija
Skoči na: orijentacija, traži

Veleizdaja je kazneno djelo vjerolomstva prema vlasitoj državi. Kazneni zakon u Hrvatskoj člancima 135. do 155. regulira to kazneno djelo.

Klasični i najpoznatiji primjeri veleizdaje su:

* sudjelovanje u ratu protiv svoje zemlje,
* pokušaj nasilnog rušenja svoje vlade,
* špijuniranje i odavanje državnih tajni,
* predaja tajnih dokumenta
* ili odavanje tajni svoje vojske, svojih državnih dužnosnika ili diplomata.
* odavanje podataka svoje obavještajne službe neprijateljskoj strani i stranim snagama,
* pokušaj ubojstva šefa države

Veleizdajnici su osobe koje čine izdaju u trenutku kada izdajnik ima obvezu biti odan svojoj državi. Tu obvezu mogu predstavljati razni čimbenici, kao što je državljanstvo, rad u diplomaciji, rad sa povjerljivim podacima,...

Veleizdajnici nisu pripadnici stranih obavještajnih službi i saboteri.
 
kad su podeljena misljenja oko timacenja pojma - pogledati definiciju

evo sa cro vikipedije, znacenje je univerzalno

Veleizdaja
Izvor: Wikipedija
Skoči na: orijentacija, traži

Veleizdaja je kazneno djelo vjerolomstva prema vlasitoj državi. Kazneni zakon u Hrvatskoj člancima 135. do 155. regulira to kazneno djelo.

Klasični i najpoznatiji primjeri veleizdaje su:

* sudjelovanje u ratu protiv svoje zemlje,
* pokušaj nasilnog rušenja svoje vlade,
* špijuniranje i odavanje državnih tajni,
* predaja tajnih dokumenta
* ili odavanje tajni svoje vojske, svojih državnih dužnosnika ili diplomata.
* odavanje podataka svoje obavještajne službe neprijateljskoj strani i stranim snagama,
* pokušaj ubojstva šefa države

Veleizdajnici su osobe koje čine izdaju u trenutku kada izdajnik ima obvezu biti odan svojoj državi. Tu obvezu mogu predstavljati razni čimbenici, kao što je državljanstvo, rad u diplomaciji, rad sa povjerljivim podacima,...

Veleizdajnici nisu pripadnici stranih obavještajnih službi i saboteri.

Znaci 35-40% drzavljana Srbije su visestruki izdajnici.

Naravno da treba otvoriti logore za takve u Srbiji........ovo je poprimilo nenormalne razmere.
 

Back
Top