Problem sa skinutim podatcima u rar formatu!

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.007
Skinuo sam sa rapida nesto sto mi je bilo potrebno i sve je podeljeno na 3 dela (tri rar fajla ili kako se vec zove ono),u svakom od rar fajlova ima jos jedan rar fajl i kada pokusam da otpakujem 2 i 3 nema sanse da otvorim jer ne prepoznaje ova krntija od kompa! sta da radim? Postoji li neki trik da self-extracting fajlovi rucno otvaraju.??:(
 
Ne lose si razumeo!:) Imam 3 rar fajla i svaki od ta tri rar fajla ima u sebi jos po jedan rar fajl i ja kad krenem od pocetka i kad pokusam prvi da otpakujem (da iz njega izvucem onaj rar fajl sto je u njemu) on posle ne moze da prepozna drugi i treci!

:)

Onda proveri imena tih rar fajlova, treba da se razlikuju samo u delu part 1-2-3

I naravno, da su fizički u istom folderu.
 
Što kaže @silovski, možda ti je potreban HJsplit program.

@†0verkill† ajde napiši nam kako glas neki deo toga što si skinuo.

znam na sta ciljas,ali nisam toliko plitak!
:)


Evo!
Age_of_Empires_2_-_The_Conquerors_Expansion[1].part3
Age_of_Empires_2_-_The_Conquerors_Expansion[1].part2
Age_of_Empires_2_-_The_Conquerors_Expansion[1].part1

I sad ja krenem lepo od prvog rara i on posle nemoze da nadje iako idem na browse na part 2 on nece da ga otvori!
 
Mislim da ovde nije problem u rar fajlovima vec da imam neki virus u kompu... Ne radi mi task menager,ne mogu da pokrenem antivirus ni da instaliram drugi i nijedan program nece da se instalira i nijedan program koji je skinut i u rar formatu nece da otvori!
Pa ti si izgleda rekorder u navlačenju virusa, pre 15 dana si instalirao novi sistem a pre nedelju dana te opravismo od virusa (valjda, bar ti tako kažeš), sad opet problem. Ajde postavi HijackThis log pa da vidimo šta to ima novo kod tebe. ;)
 
Pa ti si izgleda rekorder u navlačenju virusa, pre 15 dana si instalirao novi sistem a pre nedelju dana te opravismo od virusa (valjda, bar ti tako kažeš), sad opet problem. Ajde postavi HijackThis log pa da vidimo šta to ima novo kod tebe. ;)
Nemogu nijedan antivirus da instaliram!:roll:
Probaj da izbrises to [1], to mozda pravi problem...

Nije vec sam probao!
 

Back
Top