Kucni player Orion DVD-835 problem: pomerena slika ulevo
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Kucni player Orion DVD-835 problem: pomerena slika ulevo

Upir
    Guest

Podrazumevano Kucni player Orion DVD-835 problem: pomerena slika ulevo

Poz,
    kupio sam danas dvd player [Orion DVD-835] i posto nisam kuci (trebalo bi da odem za koji dan) isprobao sam ga kod druga. Povezali smo ga na scart prikljucak, sto bi trebalo biti neko optimalno resenje, ali slika je bila pomerena ulevo, tako da se leva petina slike nije videla, a sa desne strane je bilo crnog prostora.

nama amaterima nije uspelo da popravimo problem, a ja bih hteo da znam da li se ovo uopste moze popraviti (na tv ili playeru) ili je razlog za reklamaciju - u kom slucaju bih hteo da ga zamenim odmah, pre nego sto ga odnesem kuci i vidim da i tamo ne radi...

Inace sam player je pustio total film trailers disc i mp3 disk, i disk sa slikama, ali slika je svo vreme bila tako "pomerena ustranu" i nije se misala...

Sta da radim?

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Po meni je TV.. Nisi naveo koji TV aparat si koristio da prikljucis DVD.. Prvo pogledaj u opcijama TV aparata da nije podesena slika u stranu za koju govoris da nije u redu.. Dakle u opcijama TV aparata mozras naci opciju da pomjeras sliku sa lijevo desno.. Pokusaj a najvjerovatnije je to rjesenje.. Poz.

Slične teme

1. BS player and WMP Problem ???
    Autor mutombo u forumu Softver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 02.03.2006., 21:59
  2. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 09.02.2006., 22:07
  3. POMERENA: i pametnija od NJENE
    Autor loop u forumu Arhiva
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.06.2005., 23:37

Pravila za slanje poruka