sta raditi kad ste drugi??

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.699
uzivati u tome kako je nju bas briga i kulirati sve ostalo jer eto nije frka

ili prekinuti sve da bi dosli do jednostavnosti ili do neke druge zvanicnije promene

mislim nije da smara s' tim drugim on jednostavno postoji i kontam da nije to da sad nesto tu zelim neki brak ili bilo sta vec mi odgovara i kao tu sam ali je opet komplikovano

znaci nema pritiska ali nesto valja ciniti jer ovako ne moze da ostane,, iz vise razloga..

ili da prekinem kontam ne bi joj bilo sta smetalo uradio bih to kao kool nije losa i vrlo je razumna osoba ili da nastavim pod ovim statusom koji je komplikovan jer taj coek koga ja uz to i ne znam najbolje ispada los a ona nije losa ali se desilo ne mogu da objasnim vrlo je komplikovano

da hocu mogu je nateram da otera (raskine s tim likom) tog ali ne volim da insistiram na tudjim odlukama i kontam da ni ona ne zna jadna sta bi jer je zatecena situacijom isto ko i ja

sta onda??
 
uzivati u tome kako je nju bas briga i kulirati sve ostalo jer eto nije frka

ili prekinuti sve da bi dosli do jednostavnosti ili do neke druge zvanicnije promene

mislim nije da smara s' tim drugim on jednostavno postoji i kontam da nije to da sad nesto tu zelim neki brak ili bilo sta vec mi odgovara i kao tu sam ali je opet komplikovano

znaci nema pritiska ali nesto valja ciniti jer ovako ne moze da ostane,, iz vise razloga..

ili da prekinem kontam ne bi joj bilo sta smetalo uradio bih to kao kool nije losa i vrlo je razumna osoba ili da nastavim pod ovim statusom koji je komplikovan jer taj coek koga ja uz to i ne znam najbolje ispada los a ona nije losa ali se desilo ne mogu da objasnim vrlo je komplikovano

da hocu mogu je nateram da otera (raskine s tim likom) tog ali ne volim da insistiram na tudjim odlukama i kontam da ni ona ne zna jadna sta bi jer je zatecena situacijom isto ko i ja

sta onda??

cekaj...znaci,tvoja devojka ima decka? :confused:
 
Nema sanse da bih se upustao u bilo kakve price tog tipa..cak i neke neresene prosle veze dok se tacka ne stavi..u trenutku mi prestaje biti zanimljiva ako samo kombinuje sa nekim drugim..i pomisli da moze sedeti na dve stolice..eventualno u kres kombinaciji bez emocija..poljubaca i neke preterane neznosti..i sto je najgore s kondomom
 
ne, a sad stvarno, bez zezanja...
situacija je krajnje ozbiljna
i stvarno nema smisla da joj trazis
da raskine sa tim drugim tipom
tj prvim, pardon.
devojka je sad pod stresnom i moras da je razumes.
najbolje da joj predlozis sex u troje.
cula sam da ljubavni trougao moze sasvim lepo da funkcionise
ako su ljudi razumni i sve.
ko zna...mozda ti se svidi i taj njen decko.
zivot je tako nepredvidiv...
aj.
:)
 
Pocni da cenis sebe vise...
A isto tako zapitaj se kakva je ona osoba...treba li ti to...? Sex kako sex, ok...ali ocigledno ti u ovom slucaju vise razmisljas gornjom glavom....to je vreme da pakujes prnje iz ove zahebancije...

Srecno...:lol:

meni ona nije postavila neki ultimatum niti bilo sta skroz se nekako i to sto smo se nasli desilo igrom slucaja. Postoji dosta strasti i razumevanja izmedju nas - ne bih to nazivao ljubav jer bi onda verovatno peezdeo zbog tog drugog ali je sustina da imamo kvalitetan i sex i razgovor.

Niti pominje tog svog decka niti me uporedjuje s njim niti nesto insistira ili smara svojom vezom za koju cak i ne znam koliko ce i kako to da traje
 

Back
Top