15 godina razlike

kako se radi na zrelosti? mozda se slozim sa tobom ako mi postane jasno zasto mislis da na zrelosti treba raditi. ja sam zrelost uvek dozivljavala vise kao neki rezultat svega sto smo naucili, proziveli i sto smo u stanju da razumemo... mozda mislis na to da nikad ne treba da prestanemo da usavrsavamo sebe, da ucimo nove stvari, da se obavestavamo... opet, zrelost shvatam kao stanje duha, a ne kao kolicinu informacija koju posedujemo ili skup vestina kojima raspolazemo... moram malo da razmislim sta je zrelost.

da - to je to, sa tim sto uvijek postoji nesto sto nismo naucili/prozivjeli/u stanju da razumijemo,
ali buduci da je vecina mrtva, smatra se za normalno proglasiti sebe zrelim u odredjenim godinama i gotovo
praviti se da smo zreli u tacki u kojoj se nalazimo,a dalje od toga nema :mrgreen:
 
pa sto da ti kazem... oni sto jure cure pred pubertet... takodje su u redu jer se... jelte, radi o plemenitom svidjanju :think:

a su na istom nivou zrelosti sa 15god razlike,
ili je tip deMbil ili je cura super-genijalna..... u rl - mnogo je vjerovatnije ovo prvo, tip je deMbil koji ne moze da se uklopi u svoju generaciju te jurka mladjane :neutral:

a to je kao pravilo, da samo osobe sa istim nivoom zrelosti ulaze u vezu? z:shock: Jbote, provedes sa nekim 3 godine pa ne skontas neke razlike dok ti ne budu natrljane na nos, a ovo dvoje na toj svirci procenili da su isti nivo zrelosti, pa su zato dali sansu vezi.

A ni cura izgleda ne moze da se uklopi u svoju, ali to nije ni bitno jer uklopljenost/ukalupljenost nista ne mora da znaci. Nikome nije ni palo na pamet da se to dvoje ljudi mozda ono kao jedno drugom dopadaju, uzas... misim, ono, ionako samo 0,00045% ljudi ulazi u vezu zbog simpatija, vecina prvo uporedi izvode iz maticne knjige rodjenih i odlaze na strucne procene zrelosti pre prvog poljupca z:dm3:
 
a to je kao pravilo, da samo osobe sa istim nivoom zrelosti ulaze u vezu? z:shock: Jbote, provedes sa nekim 3 godine pa ne skontas neke razlike dok ti ne budu natrljane na nos, a ovo dvoje na toj svirci procenili da su isti nivo zrelosti, pa su zato dali sansu vezi.

A ni cura izgleda ne moze da se uklopi u svoju, ali to nije ni bitno jer uklopljenost/ukalupljenost nista ne mora da znaci. Nikome nije ni palo na pamet da se to dvoje ljudi mozda ono kao jedno drugom dopadaju, uzas... misim, ono, ionako samo 0,00045% ljudi ulazi u vezu zbog simpatija, vecina prvo uporedi izvode iz maticne knjige rodjenih i odlaze na strucne procene zrelosti pre prvog poljupca z:dm3:

vala baš, preterana analiza na kraju paraliza:lol:
 
a ti nikad nisi ili ne bi da omastis brke sa nekom dvadesetogodisnjakinjom a...da ne pitam za mladje :mrgreen:

mojne se foliramo lik bi da se omrsi...klinka bi da fura sa matorcem jer misli da je to dokaz njene zrelosti....samo bi da se ebe a da joj ne udje sto je dokaz nezrelosti...sto uopste nije lose niti imam nista protiv samo da jos postane svesna sebe ...

sto li mi smrdi da je ovo neki kon... nema ga/je da se javi :lol:

Da li si svesna koliko si toga ovde otkrila o sebi? z:dm:
 
On je bezobrazan i zuri mu se sto joj posle metar dana "veze" sa dvadesetogodisnjom devojkom kaze da je zeli i da jedva ceka dan kad ce voditi ljubav sa njom? z:shock:

Oni treba da sednu jedno sa drugim i da rasciste sta podrazumevaju pod vezom. On je njoj rekao sta zeli, vreme je da i ona njemu kaze sta ne zeli i to jasno i glasno da zna covek cemu moze da se nada, a cemu ne.

njoj se očigledno ne žuri, čemu frka sa njegove strane:lol:
 
a to je kao pravilo, da samo osobe sa istim nivoom zrelosti ulaze u vezu? z:shock: Jbote, provedes sa nekim 3 godine pa ne skontas neke razlike dok ti ne budu natrljane na nos, a ovo dvoje na toj svirci procenili da su isti nivo zrelosti, pa su zato dali sansu vezi.

A ni cura izgleda ne moze da se uklopi u svoju, ali to nije ni bitno jer uklopljenost/ukalupljenost nista ne mora da znaci. Nikome nije ni palo na pamet da se to dvoje ljudi mozda ono kao jedno drugom dopadaju, uzas... misim, ono, ionako samo 0,00045% ljudi ulazi u vezu zbog simpatija, vecina prvo uporedi izvode iz maticne knjige rodjenih i odlaze na strucne procene zrelosti pre prvog poljupca z:dm3:

neko skonta, neko ne :)
 
njene godine ovde mozda ne igraju bitnu ulogu, vec njeno iskustvo.
poznajem devojku od 23 godine. ne da je nevina, nego nije se ni ljubila nikad. njoj da dodje neki od 35 kome je sex kao dobar dan... pa i njoj bi svaki njegov nagovestaj da mu se jebbe delovao preuranjeno i napadno. a on, normalno, tuccao bi.
 
njene godine ovde mozda ne igraju bitnu ulogu, vec njeno iskustvo.
poznajem devojku od 23 godine. ne da je nevina, nego nije se ni ljubila nikad. njoj da dodje neki od 35 kome je sex kao dobar dan... pa i njoj bi svaki njegov nagovestaj da mu se jebbe delovao preuranjeno i napadno. a on, normalno, tuccao bi.

Ma dobro, niko ni ne krivi devojku, svako ima svoje razloge, svoju pricu i svoj svemir, nego ovde ljudi krenuli da tumace kojekako a meni samo u glavi ono "nasla krpa zakrpu, pisi propalo"
 
sta je tu isprazno?sex nije isprazan...veoma je bitan.... nema tu nista isprazno....:evil:

kako kome. u zivotu sretnes svakakve ljude.
a ima neke uzaludnosti i praznine koja se nikad ne popuni u tom sexu. radis iznova i iznova i svaki put kad se popnes na vrh , sjuris se nizbrdo i moras opet. i tako ceo zivot. i nikad ti nije dosta i uvek hoces jos - zacarani krug praznine. kazi da nije ?:neutral:
 
kako kome. u zivotu sretnes svakakve ljude.
a ima neke uzaludnosti i praznine koja se nikad ne popuni u tom sexu. radis iznova i iznova i svaki put kad se popnes na vrh , sjuris se nizbrdo i moras opet. i tako ceo zivot. i nikad ti nije dosta i uvek hoces jos - zacarani krug praznine. kazi da nije ?:neutral:


Ovaj krug sam smislio
Ovaj krug sam stvorio
Ovaj krug sam razbio
U vetar rasuo. :mrgreen:

isto vazi i sa duhoivnim jedinstvom...... nikad kraja penjanju u visine.... no limits :whistling:
sex je kruna momenta..... a sta je kruna duhovnog jednistva ?
 
A gde bi mogli da spadamo?:think:

U oblivion,nirvanu,neku drugu dimenziju?:think:
Pa def u onaj deo sveta koji robuje predrasudama :lol:

Pa i nije debil, nego pedofil...

:dash::dash::dash:
Joj, majko moja :lol: Dakle ceo zivot su mi momci oko 10 god stariji od mene. Svi su pedofili? :think: Jedan je cak hteo i da me zeni , verovatno iz bolesnih pobuda ljubavi :roll:
Znaci ne verujem da citam ovo u 21. veku, j,b,t crkva odobrava brakove do 15 god razlike, vama je to too much :sad2:

A zamisli ovo: javlja se ONA od 20 godina i kaze kako postoji neki ON od 35 godina i da je sa njim metar dana u vezi i da ON jos ne zeli seks! z:D

Bio bi nenormalan, jelda? z:D
Onda bu bio peecka :lol: ili gay ako ima srece, ko zna sta bi mu napakovali.

Ovo je dakle jos jedna od tema gde umesto resavanja problema pljujemo mi prepametni fdorumashi necije pravo na izbor. Dakle nas parove sa razlikom u godinama treba bicevati i spaliti na lomachi. Stvarno ne znam kako me nije bilo sramota da svoje momke vodim kod svojih roditelja, a oni cak po 10 god stariji od mene . Pedofili nijedni a ja sponzorusha :rotf:
 
sve primarne potrebe i sva zadovoljstva koja zivot znace su onda uzaludni z:(

pa donekle. u krajnjoj liniji da. te primarne potrebe imaju svrhu - odrzanje zivota, ali kako zivimo da bismo umrli, onda je dakle zivot uzaludan, ali ne obavezno i isprazan. to jest, nas je zadatak da sprecimo da nam bude isprazan , makar i bio uzaludan i besmislen... hmm, nije za ovu temu definitivno.

(volela bih samo dodati da ono sto sam napisala - da taj sto sa 35 nece da jebbe mozda prezire ispraznost sexa- to nije moj stav. ali srela sam coveka koji bas tako misli. )
 

Back
Top