Da vas vidim

Vesna Ks

Domaćin
Poruka
3.132
:D Imam dosta godinica,pa je vec puno toga iz moje natalne podlozno "proveri".Volela bih da cujem kako se tumaci,a ja cu posteno"priznati"sta jeste a sta nije;)A i zanima me sta jos mogu ocekivati na svim poljima
a020.gif


 
:D Imam dosta godinica,pa je vec puno toga iz moje natalne podlozno "proveri".Volela bih da cujem kako se tumaci,a ja cu posteno"priznati"sta jeste a sta nije;)A i zanima me sta jos mogu ocekivati na svim poljima
Vidi li se u zvezdama na sta ce ici energija koja nesto raste u meni kako godine idu(a kao treba ocekivati smirivanje:think:).Ajde,deco..:heart:
Sam naziv teme je izazivacki.
"ajde deco" je obracanje bez minimuma postovanja, a ti navodno ocekujes da ti odgovori neko sa znanjem.... a i zasto bi postovala kad si ti tu da "proveris".

Izvini ali ja ne razumem kako uopste trazis nesto sa ovim stavom. :confused:
 
"Deco"-zato jer je ovde vecina dosta mladja od mene."Provera"je moje zivotno iskustvo,a astolosko znanje nemam.
Eto sta je moc jezika-ja mislila jedno,a neko procita drugacije..Sorry:cmok2:
 
Ovde bas ima zivotnog iskustva i super bi bilo da potvrdis tj posteno priznas.
Svidja mi se ovaj mesec u prvom polju verovatno te spasava od dosade i njime lakse prevazilazis teskoce.
jeli ovde pukla neka ljubav skoro ili nisi ni dozvolila da ti se to desi?
 
Sam naziv teme je izazivacki.
"ajde deco" je obracanje bez minimuma postovanja, a ti navodno ocekujes da ti odgovori neko sa znanjem.... a i zasto bi postovala kad si ti tu da "proveris".

Izvini ali ja ne razumem kako uopste trazis nesto sa ovim stavom. :confused:


Ja nisam osetila nikakvo ujedanje kad sam prvi put procitala ajde deco...:cmok:
A uglavnom sam medju najmladjim clanovima po forumima a to mi ne smeta jer imam dosta znanja i dara za okultizam, astrologiju.....i mnogi su me nazvali magom posebno za neke grane..... pa mi je cast da pomognem ljudima koji mi mogu biti majke, ocevi i sl...:mrgreen: Drugo, mladost je jedan plus zar ne? Jos napredna Licnost koja rukovodi dobro sa svojim Sopstvom...Pa zasto bi se neko uopste ljutio? :mrgreen: Volim i sto znam (a to kazem jer su me silni ljudi samo potvrdili posle nekog vremena i to mi je jako drago, za razliku od mnogih kvazi astrologa koji su meni u nekim vremenima lupali gluposti i plasili me iako sam negde bila svesna kako samo izmisljaju no dobro....never mind! ) i sto sam mlada......:zper: Inace ovo pricam jer mi je licno muka od NABEDJENIH neznalica, dobar primer vam je samo ovaj krem sloj po tvu...a ne jer sam samoljubljiva...Uostalom kako su me cesto pljuvali ovakvi, necu da komentarisem.....Posto ih znam skoro sve privatno ovako ili onako, jako sam razocarana.....Toliko foruma, toliko astrologa a nemate profesionalnu osobu....I svi se samo takmice.Kao da je to sustina. A malo hoce da prizna...Uostalom najvise me nerviraju ljudi koji nece da priznaju neke stvari koje su jasne kao dan. zamena teza, klasican valjda fenomen...Nazalost......


 
Poslednja izmena:
ne znam mozda imas kosmare? ili neko tesko oboljenje zbog saturna u 12. mozda neke povrede vam je imao muz ili ima(ako ga imate).mesec ti je napadnut ma je moguce neki problem sa materinstvom ili sa ljubavlju uopste...sigurno nije nista tacno:)
 

Back
Top