Susan Boyl & Shaheen Jafargholi -sta mislite???

Mali je luuuud,ne razumem samo kako,ima 12 godina,glas mu jos nije oformljen,nemoguce,kako j.bt...pa kakav ce biti sa 25......svaka mu dala.....

haha:kiss:

Shaheen,ipak
Mislim,uz duzno postovanje svi napravili famu oko Susan Boyle ,i treba,ali vec postaje malo preterano....sad malopre videla na vestima da reziser Titanik hoce da napravi film o njoj, a i Cathrene Z. Jones.....ali zbog cega? Ima na milione takvih dirljivih prica ,pa pre nekoliko godina onaj Paul Potts, isto kao Susan samo muska verzija,pevao je operu i pobedio na Britain's Got Talent,pa i ovaj mali,koji ima glas kao nijedan pre, i opet, da toliko sad komercijalizuju pojavu Susan...ima ona izreka da neke stvari samo treba ostaviti takve kakve jesu,..Inace ako ih prenaduvas..izgubice svoju lepotu.Tako i sa ovim.

Btw, Shaheen je jedini pevac za koga je Simon ikada ustao , ili drugi mozda...A ja sam gledala skoro sve moguce audicije svih American Idols-a, i Britain got Talent nekoliko njih...pre nego shto su neki kod nas culi za show samo zbog Susan.
 
Poslednja izmena:
Ja u ziwotu nisam cula nekog ko tako diwno pewa!:klap:Decak ima samo 12 godina i razbio je swe tamo swojim glasom...a Suzan pewa poput Celine Dion...:heart:tako da je sa prawom i uporedjuju sa njom i sa prawom je trenutno najweca globalna zwezda...I ja sam takodje gledala Paula Pottsa i mogu da kazem da je stwarno zasluzio pobedu.Izgled nije uopste bitan,wec glas...to samo dokazuje kako su ljudi plitki i misle samo na izgled i godine.:thumbdown:Pogledajte samo kako je izgledao Pavarotti,pa i Montserat Cabaille....ali nikog nije briga za izgled kada su najbolji u swetu i obaraju swe swojim glasom.....Smatram da je wrlo neposteno od swih sto su joj se podsmewali kada ima kristali glas....swe moguce pohwale od mene :worth:
 

Back
Top