PLANETE U RECEPCIJI

maji split

Početnik
Poruka
13
ZANIMA ME VAŠE MIŠLJENJE O PLANETAMA U UZAJAMNOM UTJECAJU.IMA MALO LITERATURE O OVOJ TEMI PA AKO NETKO NEŠTO IMA NEKA OSTAVI.ŠTA JE SA TIM PLANETAMA KAD SU VLADARI HOROSKOPA,PA DALJE KAD SE OBJE NAĐU BEZ ASPEKATA,PA KAD JE JEDNA JAKO LOŠA A DRUGA DOBRA ITD ITD
 
evo ovako npr; podznak blizanci a vladar merkur u biku,venera u blizancima,merkur loš i konjunkciji sa algolom a venera odlična..e,i sad kako djeluju te planeta koje su u uzajamnom utjecaju,trebale bi biti najjače u horoskopu bla bla...pratiš li me
 
e,da...mislim na recepciju,nego neznam stavit natalnu....al meni je moja posve jasna,al kod drugih ljudi mi nije baš...nedavno sam naletila na natalnu lika koji ima neaspektiran jupiter u 3 polju u blizancima i neaspektiran merkur u 9 polju u strijelcu ? al ako hoćeš povirit u moj natal evo ti ovako 30.05.1976 u 4:45am u splitu 16:27E i 43:30N
 
e,taj R merkur u 12 polju kao vladar stvarno je nešto izvan ovoga svijeta,posve nepraktičan al zato sa velikim znanjem o onostranom,ima tu svega...,nego zašto netko ne iznese nešto šta ima o recepcijama...,npr,čovjek koji ima recepciju a obe planete bez aspekata....ma u biti neću vas više pilat...odo ja potražiti negdje drugdje šta me zanima...
lijepi pozdravi svima!
 
e,taj R merkur u 12 polju kao vladar stvarno je nešto izvan ovoga svijeta,posve nepraktičan al zato sa velikim znanjem o onostranom,ima tu svega...,nego zašto netko ne iznese nešto šta ima o recepcijama...,npr,čovjek koji ima recepciju a obe planete bez aspekata....ma u biti neću vas više pilat...odo ja potražiti negdje drugdje šta me zanima...
lijepi pozdravi svima!

E sto su svi na kraj srca....;)
vidi se imas pojma sta je recepcija...i to je OK...:D

A to sto su neaspektovane, kazu da osoba nema odredjenost kako treba~mora da "radi" vec ima vecu slobodu izbora i moze na svoj nacin da je manifestuje....

UP je bio gentlmen i postavio kartu.....:)
a sad je ne vidim....:(
Postavis natalnu?

 
ne kužim,jeli bila natalna pa je sad nema ili?ja ću provat stavit al prvo trebam vidit di,šta i kako ....a što se tiče recepcija,moja je laka za prokužit zato šta je merkur vladar horoskopa,ali npr da sam rođena sa podznakom u lavu i da mi je onaj mars u 1polju,kako bi onda djelovala recepcija s obzirom da bi sunce bilo jako itd...kako sam čitala na jednom mjestu,piše da su planete u recepciji glavne u natalu bez obzira gdje se nalaze,e ,i to mi nije jasno,šta vi mislite iz vašeg iskustva????
HVALA!
 
UP je postavio kartu, mislim bas na ovoj temi...al tebe nije bilo...
Sada ti ovde, a karta pobegla...
Recepcija je recepcija...i kad nisu glavni vladari...
Npr...ako je Mars u Vagi...a Venera u Skorpiji...
 
dušane,
vojim te

:heart:
:lol: volim i ja vas
e,taj R merkur u 12 polju kao vladar stvarno je nešto izvan ovoga svijeta,posve nepraktičan al zato sa velikim znanjem o onostranom,ima tu svega...,nego zašto netko ne iznese nešto šta ima o recepcijama...,npr,čovjek koji ima recepciju a obe planete bez aspekata....ma u biti neću vas više pilat...odo ja potražiti negdje drugdje šta me zanima...
lijepi pozdravi svima!
A zasto se ti ljutis majke ti,pa to je to,lepo ti je senka rekla,nema tu veze neaspektovana,aspektovana za recepciju,planete su prepustene same sebi,niti ih sta izaziva,niti sta pomaze da se izraze,jednostavno energija planeta je konstantna i bukvalno rade sta hoce,eto......a recepcije su po meni dobre,jer se planete ''vole'' tako da kazem,jer na primer ako je Sunce u raku a mesec u strelcu, ili vagi, ili devici to sunce se ne izrazava jednako,a ako je u mesec raku, i sunce je srecno jer moze radi dobro,zajedno sa mesecom.e opet imas onda i lanac dispozitora koji se moze zavrsiti od tri,pa u krugu do 5 ako hoces,i zato mi je po zanimljivo,jer onda dobijes jednu raznovrsnost koja moze biti jaako mocna sto zavisi od aspekata,ostalih i medjusodnih.....
E sad pitaj konkretno
 
pozdrav svima! sve mi je to jasno al mi nije jasna snaga planeta u recepciji,dakle,da sam u podznaku npr lav da li bi venera i merkur u mojoj karti zadržali istu snagu tj bili jači od recimo marsa u prvom polju i sunca????dakle snaga me zanima,bez obzira kakve planete u recepciji bile...i još npr kod osoba kad imaju 1 planet u sjedištu i dvije planete u recepciji,šta je tu snažnije????????netko reče da su planete u recepciji glavne kao u slučaju planete u sjedištu itd itd...
 
pozdrav svima! sve mi je to jasno al mi nije jasna snaga planeta u recepciji,dakle,da sam u podznaku npr lav da li bi venera i merkur u mojoj karti zadržali istu snagu tj bili jači od recimo marsa u prvom polju i sunca????Dakle Venera u Blizancima, Merkur u Biku...recepcija...i tu smo razresili....A SAD jos ubacis NPR...podznak lav...sta bi bilo kad bi bilo...OKACI KARTU!!!! podznak Lav, kuda je otislo Sunce? a ako je Sunce u 1.polju...analogno Ovnu,egzaltacija...pa je odlicno, mars u 1. analogno Ovnu,u sedistu... pa je opet super...dakle snaga me zanima,bez obzira kakve planete u recepciji bile...i još npr kod osoba kad imaju 1 planet u sjedištu i dvije planete u recepciji,šta je tu snažnije????????Uh, ovde bi trebala jedna APOTEKARSKA vaga da izmeri, meni se cini da su ovde podjednake jacinenetko reče da su planete u recepciji glavne kao u slučaju planete u sjedištu itd itd...
Pa, da, kad su u recepciji..kao da je svaka planeta bas u svom znaku...
 
pa jačina je bitna kod svakog procjenjivanja natala tako da znaš odakle počet tj kako čitati natal ...dakle,ako je u karti najnaglašeniji merkur ,cijeli natal se na nekakvi način gleda kroz njega...

Nisam sigurna da li je prenaglasen jer je bez aspekata:brus:Zato me sve to buni:think:ako je dominantan ...kako dominira ako ni sa jednom planetom nema aspekt
 

Back
Top