Majstor za oružje

t9y7m8.gif

Zahvaljujem svima!
 
Суле поправи ли ти мајстор тог Меркела?! Ако није могу ја да пробам а имам и једног другара војног оружара па мало да чепркамо :) :) ...
 
Pozdrav ljudici. Ja imam predmet za bruniranje. Do duse nije ni pistolj ni puska, vec bajonet. Radi li to neko u Novom Sadu? Hvala u napred za pomoc.

imas kod ketnera (u zovu je bilo da neko donosi robu od ketnera sve osim municije i oruzja, a probaj da narucis preko snajpera) tecnost za hladno bruniranje Birchwood casey PERMA BLU jednostavno i fino ostane ja vrsim sitne popravke i bruniranja po oruzju sa tim (podji na ketner-ov sajt mislim da mozes i poruciti placanje kreditnom) pozz
 
Hladno bruniranje nije toliko kvalitetno koliko i toplo... Treba ti brunisal... Par grejača... I neka blaga kiselina koja će izgristi nečistoće, ali ne i metal... Posle kiseline ide voda sa sapunicom, pa čista voda i onda se deo potapa u zagrejan brunisal i posle određenog vremena (u firmi stoji oko pola sata) je sigurno kvalitetno brunirano.
Pozdrav!
 
bas zbog toga necu da se bakcem. Zato postoje ljudi koji su placeni za to i nema da brines. :) Odradio mi je Cvele Paroski strasno dobro, o'ladio me za 100e, ali ne zalim, perfektno izgleda. I nema razmisljanja ni oko cega..
 

Back
Top