kako je moguce

duduk:
da sam kod 2-3 provajdera a da se konektujem istovremeno p[ostoji li program ili je u pitanju 2 modem
Pravi si duuuuduuk! Ja imam dve konekcije kod yubc neta i euneta ali jos nisam probao da obe uklucim u isto vreme? Dali mislis da ti sve tri budu na ictom browseru? ALA BI TO BILO LUDO!
 
Pa sta bi dobio samo time? Hoces da ti vreme prolazi 2X brze. Ili ti je toliko stalo da placas telekomu veci racun? Ako je ovo drugo nakaci se na 041 i resio si problem. Ako je ovo prvo tu ti jedino speed moze prividno pomoci, samo nemoj u velikim kolicinama :lol: .
 
Ih bre! Odmah paljba, a niste ni sigurni da li može.

Može, program postoji, setiću se kako se zove, pa ću napisati, a omogućava da se pomoću 2 modema i dva internet naloga, preko (opet) 2 telefona zakačiš na net i postigneš neki kvazi-ISDN na dve parice. Naravno, ovo nema nikakve veze sa ISDN-om, ali podseća na kačenje na 2 parice pomoću istog. Poenta postoji, sve radi duplo brže, ali kad sve izračunaš (2 modema su još i najmanji trošak) - sve pada u vodu.

Takođe, u takvoj situaciji se, na ovdašnjim centralama, često javlja disparitet, odnosno asinhronizacija brzine prenosa paketa, što naravno povlači za sobom pad brzine, a kako neke centrale funkcionišu na svima poznat način, pitanje je isplativosti takvog poduhvata.

Eto.
 
Cekaj, pa nisam ni rekao da ne moze.
ALI dobiti dve tel. linije u Srbiji nije bas tako lako.
Ljudi po 2-3 godine cekaju da dobiju i jednu i onda jos godinu dana dok im prikace (ono sledece nedelje, za 2-3 dana, ti svaki dan intervenises, posle se smoris, pa posle mesec dana opet itd.).
Ja sam drugi broj cekao vremena i vremena dok nisam dobio.
A posle linije te cekaju racuni za tel, pa duplo vreme kod ISP-a i da ne nabrajam.
 

Back
Top