Jupi postadoh delegat u skupstini nekoj

Ybt, jedan dan si radikalka , drugi dan si LDPovka.... Šta si ti, neki šizofrenik?:lol:

Ajde, malo se fokusiraj na sebe, da znamo ko si...

Ma ja sam uclanjena u LDP, rekoh vec dosta puta to. Ali sam radikal :D
Dobro dosla, koleginice.....:ok:.....kako ne znas da li si u opstinskoj ili gradskoj skupstini??

Dnevnice su male, ali su redovne......:ok:

Pa nisam razumela, danas sam obavestena, mislim da je opstinska. ali sam delegat ne poslanik. Ai mozda se ne placaju interne skupstine ( tipa stranacke D:)
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Postala delegat a ne znaš đe. Isto k'o da se zaposliš, a ne znaš đe si se zaposlila.
Pa bila sam u gradu akda su mi javili :/. I nisam bas najbolje cula sve. Ai ko da je bitno? delegat bilo gde je dobra stvar :D. Napredujem xD
Yebote........drskost nekih ljudi ne poznaje granice.......:roll:........vid' jos javno pricaju o tome da su u ldp-u.......sramota :hahaha:

Jbga :D. Sta da radim, a koliko vidim mi jacamo, to je dobro za moju karijeru. Iako se ne slaazem sa LDP :D.
 
Pa bila sam u gradu akda su mi javili :/. I nisam bas najbolje cula sve. Ai ko da je bitno? delegat bilo gde je dobra stvar :D. Napredujem xD


Jbga :D. Sta da radim, a koliko vidim mi jacamo, to je dobro za moju karijeru. Iako se ne slaazem sa LDP :D.

Ma jacate vi pred svake izbore,pogotovu na forumima i slicnim papazjanijama :mrgreen:

Ma bol te uvo,samo gledaj da se tamo ne izlanes nesto tipa-Vojo srbine :hahaha:
 
srbija ima jos do dna
:hahaha::hahaha:
Dobijas brate bonu za ovo, jeste da je na moj racun, ali genijalan komentar xD
I to je bolje, Dačo, nego onaj Ugo što ne zna je li muško ili žensko. Za našu Anitu znamo sa sigurnošću da je žensko. I to kakvo žensko. :lol:
ahm.. A izvini otkuda ti znas kakva sam zenska ja? :D
Neko deli moje slike izgleda lol sta li uzas :D. A znam i ko xD. Zato deco nemojte davati svoje msn adrese ljudima sa foruma :D
Ma jacate vi pred svake izbore,pogotovu na forumima i slicnim papazjanijama :mrgreen:

Ma bol te uvo,samo gledaj da se tamo ne izlanes nesto tipa-Vojo srbine :hahaha:

meni je ringtone na mobilnom Himna Srpske radikalne stranke. Ona pesma. Vraticemo srpskus lavu, ispuniti zelju, zahvaljujuci vojislavu seselju :D. A necu iz prkosa da je menjam :D. To mi zvoni i na casu kad sam kad me neko zove xD. A to je fora da budes izuzetak, da prkosis svima D:.
Fora je isto da budes lep, zgodan, sredjen, a da opet prkosis :D
 
Nisam bas najbolej razumela u kojoj i sta. Valjda opstinska od LDP-a. Ali nema veze delegat=dobro :D. Super :D. A mozda padne i koja dnevnica.
Bravo za mene
ТОООООООООО......................ЛУТКООООООООООО!!!:mrgreen:
И НЕ ДИРАЈТЕ ВИШЕ .................ПРВУ ЛДП-овку...............РАДИКАЛСКЕ ПРОВЕНИЈЕНЦИЈЕ!!!:whistling: :whistling: :whistling:
 
ТОООООООООО......................ЛУТКООООООООООО!!!:mrgreen:
И НЕ ДИРАЈТЕ ВИШЕ .................ПРВУ ЛДП-овку...............РАДИКАЛСКЕ ПРОВЕНИЈЕНЦИЈЕ!!!:whistling: :whistling: :whistling:

Ma volim ja da me diraju... :)
Hvala na podrsci ^^. ali zaiista ovo je samo nisko mesto, mislim nije ni na nivou odborniak i think :D. ali je pocetak xD
 
A takođe, obično je tako, delegati su ujedno svi članovi, tako da i nije neki politički uspeh:lol:
Nema para, čak ni sendviča, možda bude neki sokić:D
Da ne ulazimo sad u problematiku zašto delegat ne zna gde je delegiran:super:

ako je kao u ds-u onda mi je sve jasno :hahaha:

ali opet. delegat onoga momenta kada na skupstini digne glas protiv OO dobija na znacaju.

dakle anita na sledecoj skupstini se pobuni i trazi da se odbor smeni. :D
 
ako je kao u ds-u onda mi je sve jasno :hahaha:

ali opet. delegat onoga momenta kada na skupstini digne glas protiv OO dobija na znacaju.

dakle anita na sledecoj skupstini se pobuni i trazi da se odbor smeni. :D
U čemu je razlika izmedju izbornih skupština ds-a, radikala, dss-a ili sps-a:think::mrgreen:
himna, govor predsednika, kratka diskusija, glasanje, i ćao. Uži krug ide na ručak:mrgreen:
 

Back
Top