Dinkića u zatvor!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Mnogo kriminala stoji iza njega, misli da je bog koga ljudski zakon ne vezuje! Dinkića su ljudi birali, ne sada kada nemaju hleba, nego kad je obećavao hiljadu evra od akcija i da će "Zastava" praviti 300.000 automobila

BEOGRAD - Tomislav Nikolić, predsednik SNS, kaže da pomirenje između njega i Dragana Todorovića, na koje poziva Velimir Ilić, nije realno. Iako tvrdi da je spreman da u potpunosti sarađuje s radikalima, Nikolić poručuje da bi to pitanje Todorović najpre morao da raščisti sa svojim šefom Vojislavom Šešeljem.
- Todoroviću su ruke potpuno vezane. Radikali se meni kradom javljaju, mnogi veoma ljubazno, ali to je sva komunikacija koja je moguća.

I Todorović vas pozdravlja?
- Ne, nas dvojica više ne govorimo. Kad sam odlazio iz SRS, prognozirao sam da će tako biti jer će mu Šešelj to narediti. Todorović je sa mnom u svađi jer mu je tako naredio Šešelj. Ako bi ga neko stavio na poligraf, on ne bi imao šta da mi zameri.

Mađari danima zatežu kada je reč o podršci rebalansu budžeta. Da li to još jedna ucena vlasti?
- Kad čujete da je neko istakao zahtev za koji kaže da je uslov bez koga neće nešto da prihvate, to znači da se trguje. Vidim da je bilo nekakvih dogovora, meni neprihvatljivih.

Da li treba očekivati još jedan rebalans?
- Sigurno, jer Vlada duguje podatke kojima će nas ubediti da će i ovakav budžet biti ispunjen. Problem je što su budžet pravili kao da su normalna vremena.

Da li će Vlada uspeti da izdrži ceo mandat?
- Ne! Proturaju priču da je to skupo.

Zar nije?
- Ne mora da bude. Predlažem da država više ne finansira izbore i kampanju, već da to radimo sami tako što nećemo zakupljivati termine u medijima, praviti spotove, plaćati bilborde. Takva kampanja državu ne bi koštala dinara, a ni stranke ne bi trošile novac koji bi morale posle da vraćaju onima od kojih su novac dobili - tajkunima. Javni servis bi se obavezao na istu minutažu za sve stranke.

Za kad da očekujemo izbore?
- Da je bilo pameti, već bismo ih imali. Prolazi im vreme za dobar rezultat, jer sindikati izlaze na ulice. Ljudima je jasno da ih vlast vodi u krizu. Dinkića su ljudi birali, ne sada kada nemaju hleba, nego kad je obećavao šengensku vizu, hiljadu evra od akcija, da će "Zastava" raditi 300.000 automobila...

Zatražili ste smenu Dinkića zbog mešanja u rad pravosudnih organa?
- Mnogo kriminala stoji iza njega! Dinkić misli da je bog koga ljudski zakon ne vezuje! Ali, ako se ombudsman Janković usudio da zatraži smenu nekih sitnijih činovnika u Ministarstvu zbog uticaja na sudsku vlast, onda ministar prvi mora da ide! Imam pismo u kome onod Privrednog suda traži da obustavi stečaj! Ko je on da to traži?!

Slažete li se da ubuduće predsednički kandidati treba da polažu ogromne kaucije, koje država zadržava ukoliko u prvom krugu ne osvoje 10.000 glasova?
- Odakle mi pare za kauciju, da tražim od tajkuna? Finansijska ucena ljudi da se kandiduju nije dobra, jer Ustav svima daje pravo da biramo i da budemo birani, a ne samo onom koji ima novac.

Da li biste vi imali da položite desetak hiljada evra?
- Ne bih imao, osim da zajmim. SNS sa žiro računa ne bi mogao da mi da novac za tu namenu, a da idem kod bogataša da tražim pare, neću! Bogati hoće da finansiraju samo onoga koji može da pobedi jer bi, kada osvoji vlast, mogao da vrati.

Ivica Dačić tvrdi da postoje tajkuni koji finansiraju sve stranke?
- To je neozbiljna izjava čoveka koji bi trebalo da bude ozbiljan! Dačić bi kao ministar policije to morao da istraži, pa da i oni koji novac daju i oni koji primaju budu u zatvoru. On poručuje da postoji kriminal u koji je možda umešana i njegova stranka, a ne istražuje ga!

DS je prvi podneo finansijski izveštaj u kome od 44 finansijera nema nijednog krupnog biznismena?
- Oni imaju više od 10 miliona iz budžeta, i mislim da im nije potrebno da se vezuju za bogate ljude. I oni znaju koliko je to opasno.

Tvrdili ste da su Mišković i Beko radikalima platili samo jedan televizijski termin i prevoz?
- Termin nam je bio ustupljen, uleteli smo, a onda čuli da ne moramo da platimo. Ja sam to priznao, ali to se više neće desiti.

Da li se vama nude biznismeni?
- Preko prijatelja poručuju da hoće da pomognu stranci, ali ja to ne prihvatam.
 
Ја мислила тема о Динкићу и таман се затрчала да хРк..пљ,...

.
Их бре "Бомбонице"...........па ниси ваљда стварно то помислила!!!:dontunderstand:

Па побио би их фекално напрдњачки ТОМА ЈУДА.
да покрену тему у вези неког другог!!!:hahaha::rotf::hahaha::rotf: :hahaha::rotf:

Кога он не стигне, иде код "правника и ПОСТДИПЛОМЦА"!!!:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:
 
ne lupaj zebro

nije covek prevario nikoga , tad su srbija i crna gora bila jedna drzava.

prakticno ti ljudi placaju duplo carinu i pdv zato sto bagra ZUTA tadicevska ne zna vise kako i od koga da ukrade pare.
 
ne lupaj zebro

nije covek prevario nikoga , tad su srbija i crna gora bila jedna drzava.

prakticno ti ljudi placaju duplo carinu i pdv zato sto bagra ZUTA tadicevska ne zna vise kako i od koga da ukrade pare.

Konacno da se slozim i ja sa Tihim :D

Uvezao sam auto pre referenduma u Crnoj Gori,registrovao ga u Bijelom Polju,vozio ga bez problema i po zemlji i inostranstvu...

Ok bi bilo da se placa samo carina,ali sa PDV-om su pretjerali...Ispadne da placas 30% trzisne vrijednosti auta + ponovo registraciju u Srbiji...

Hajde da je samo carina i registracija,pa bi OK bilo,ali sa PDV-om previse ispadne ...
 
Ја мислила тема о Динкићу и таман се затрчала да хРк..пљ,...

.

Pa da su stavili naslov "intejrvju sa Tomom Nikolicem", ko bi usao u tu temu, onda iskoriste ime poznatijeg politacara i ljudi se upecaju.Koga normalnog interesuje sta je reko Toma? Pa on je na pokitickoj sceni dvadesetak godina. Sta to ima novo da nam kaze sto se nije setio ovih dvadeset godina?:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 

Back
Top