Kako da resim ovaj na izgled beznacajan problem?
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Kako da resim ovaj na izgled beznacajan problem?

uplasena
    Guest

Podrazumevano Kako da resim ovaj na izgled beznacajan problem?

Imam decka u Novom Sadu,tamo studira. Ja sam iz jednog mesta koje je udaljeno od ns-a jedno sat vremena voznje. Problem je sto mi rodtitelji ne daju da idem u ns dok se ne zavrsi skola posto su mi ocene jaaako lose... Ali ja ga nisam videla vec dva meseca,a u vezi smo oko godinu dana a da moji roditelji ne znaju za to jer je mnogo stariji od mene. Jedini izlaz je da odem do ns-a posto on ne moze da dodje do mog mesta,ima jako puno obaveza! Kako da slazem roditelje(sta da im kazem-gde sam?)a da ipak odem u ns na jedno popodne? Molim vas-ocajna sam

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

jadno moje dete kakvog idiota si nashla kada sebi dopushta da se ti zbog njega toliko cimash i rizikujesh popravni ispit + lazesh svoje roditelje.....i zashto on kao toliko stariji nije spreman da se zrtvuje jednako za tebe...ipak je mushko zar ne???
    da si meni kojim sluchajem tako doshla dobro bi te istukao i poslao nazad....toliko

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kako da resim ovaj na izgled beznacajan problem?

Citat Original postavio uplasena
    Imam decka u Novom Sadu,tamo studira. Ja sam iz jednog mesta koje je udaljeno od ns-a jedno sat vremena voznje. Problem je sto mi rodtitelji ne daju da idem u ns dok se ne zavrsi skola posto su mi ocene jaaako lose... Ali ja ga nisam videla vec dva meseca,a u vezi smo oko godinu dana a da moji roditelji ne znaju za to jer je mnogo stariji od mene. Jedini izlaz je da odem do ns-a posto on ne moze da dodje do mog mesta,ima jako puno obaveza! Kako da slazem roditelje(sta da im kazem-gde sam?)a da ipak odem u ns na jedno popodne? Molim vas-ocajna sam
    I ja sam studirala u drugom gradu (Bgd) i to je otprilike ta razdaljina. Koja je verovatnoca da je on proveo dva meseca u NS bez dolazenja kuci? Vrlo mala, decko te opasno laze. Mozda ne zna kako da raskine sa tobom. Pokusaj se da se raspitas da li je dolazio... Cak se i godisnje doba promenilo, pa valjda je dolazio da uzme garderobu...

lady me!
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio goodday
    jadno moje dete kakvog idiota si nashla kada sebi dopushta da se ti zbog njega toliko cimash i rizikujesh popravni ispit + lazesh svoje roditelje.....i zashto on kao toliko stariji nije spreman da se zrtvuje jednako za tebe...ipak je mushko zar ne???
    da si meni kojim sluchajem tako doshla dobro bi te istukao i poslao nazad....toliko

Devojcice, njemu nije stalo do tebe... Da mu je stalo dolazio bi minimum jednom nedeljno... Obaveze??? Ma daj...
    Posle izvesnog vremena, saznaces da te je prevario i onda ces kukati kako su muskarci stoka, kako im ne treba verovati... bla, bla, bla, bla...

willbert
    Guest

Citat Original postavio uplasena
    On,bre, da je neki muskarac,bi dosao kod tebe.Ekstra,sto je,kako kazes,mnogo stariji.Sve mislim da te zavlaci u veliku bedu,a ti sad vidi sama.Mene bi na njegovom mestu jako razocarala.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

mozda se tebi ide od roditelja ali shta je tu je cuti uchi kad dobro naucish onda je sve tvoje
    jaooj kad cu ja tako

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano

Uh al je rasturiste,,,,,
    dadoste mi ideju za jedan post na drugu temu

Mozda nije sve tako crno.
    Dogovori se sa nekom drugaricom da idete u kupovinu
    mozda ce ta prica proci.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Popravi ocjene, pa onda trazi da ides...
    Ni ja te ne bih pustila da se smucas okolo kako hoces, dok slazes keceve u skoli...

Slične teme

1. Ovaj problem ne mogu da resim
    Autor Dupont u forumu Hardver
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 22.01.2009., 12:55
  2. Kako da resim ovaj problem instalacije harda?
    Autor sputnik81 u forumu Hardver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 22.11.2007., 16:04
  3. KAKO DA RESIM PROBLEM
    Autor dexon u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.07.2006., 17:47
  4. Kako da rešim problem?
    Autor Tvix u forumu Multimedija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 03.03.2005., 07:55
  5. Sta je ovo?Kako da resim problem?