Slovenija gradi hidroelektrarne kod Albanije

TiTo_was_black

Primećen član
Banovan
Poruka
667
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=4&c_id=198557

Slovenija bo s sodelovanjem pri izgradnji verige hidroelektrarn na reki Shala izvedla do zdaj največjo slovensko investicijo v Albaniji.
V izvedbo projekta, vrednega 145 milijonov evrov bodo kot dobavitelji opreme in storitev s področja gradbeništva in inženiringa vključena številna slovenska podjetja. "Pogodba predstavlja začetek slovenskega investiranja v albansko energetsko infrastrukturo," je dejal predsednik upravnega odbora družbe Interenergo Anton Papež.

očitno je to još jedan razlog više da se u srbiji poči bojkotiranje slo produkta
zanima me šta ljudi misle o tome
 
neki ljudi prošli dan pisali su na neki drugi temi da je slovenščina dijalekt neke prasrbščine
ako je tako onda nema probema sa razumevanejm

BTW, koga uopste briga sta i gde Slovenija investira

hmm zašto ima onda toliko ljudi koji imajo komplexa zbog što slovenija investira u srbijo i zbog onih 5 merkatora koji tamo postoje i počijo praviti neke teme
*bojkot slo proizvoda.*
očitno ima ljudi koji imajo probleme i *brige* sa investicijami slovenije
 
neki ljudi prošli dan pisali su na neki drugi temi da je slovenščina dijalekt neke prasrbščine
ako je tako onda nema probema sa razumevanejm

Budi ozbiljan.

hmm zašto ima onda toliko ljudi koji imajo komplexa zbog što slovenija investira u srbijo i zbog onih 5 merkatora koji tamo postoje i počijo praviti neke teme
*bojkot slo proizvoda.*
očitno ima ljudi koji imajo probleme i *brige* sa investicijami slovenije

Pa mene licno ne zanima sta i gde cete investirati. Politika i ekonomija su dve razdvojene stvari. Niko vama nece zabraniti da investirate i plasirate svoju robu na srpskom trzistu. A to sto vas Srbi ne vole to je druga stvar i ima svoj razlog.
 
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=4&c_id=198557

Slovenija bo s sodelovanjem pri izgradnji verige hidroelektrarn na reki Shala izvedla do zdaj največjo slovensko investicijo v Albaniji.
V izvedbo projekta, vrednega 145 milijonov evrov bodo kot dobavitelji opreme in storitev s področja gradbeništva in inženiringa vključena številna slovenska podjetja. "Pogodba predstavlja začetek slovenskega investiranja v albansko energetsko infrastrukturo," je dejal predsednik upravnega odbora družbe Interenergo Anton Papež.

očitno je to još jedan razlog više da se u srbiji poči bojkotiranje slo produkta
zanima me šta ljudi misle o tome

gdje kraj albanije. na kosovu, u makedoniji u crnoj gori???
 
peter krešnomir

ljepo ti kaže u albaniji
ili možda poznaš neko rjeko na ksometu makedoniji koja može učiniti 130 MG?

wujaymarkoff
imaš pravo
slovenci su največa mafja u srbiji, svi kradejo ubijajo siljujejo svi gradijo na crno pa svi provociraju u srbiji pa i sloveneac je gradonačelnik u beorgadu

hmm vjerujem zašto je onda *mržnja* prema sloveniji
hmm ili je možda obratno?
 
peter krešnomir

ljepo ti kaže u albaniji
ili možda poznaš neko rjeko na ksometu makedoniji koja može učiniti 130 MG?

wujaymarkoff
imaš pravo
slovenci su največa mafja u srbiji, svi kradejo ubijajo siljujejo svi gradijo na crno pa svi provociraju u srbiji pa i sloveneac je gradonačelnik u beorgadu

hmm vjerujem zašto je onda *mržnja* prema sloveniji
hmm ili je možda obratno?

super sto ulazu u albaniju,to i jeste njihov nivo,pa kad im dezelu preplave siptari bice frka:ok:
 
peter krešnomir

ljepo ti kaže u albaniji
ili možda poznaš neko rjeko na ksometu makedoniji koja može učiniti 130 MG?

wujaymarkoff
imaš pravo
slovenci su največa mafja u srbiji, svi kradejo ubijajo siljujejo svi gradijo na crno pa svi provociraju u srbiji pa i sloveneac je gradonačelnik u beorgadu

hmm vjerujem zašto je onda *mržnja* prema sloveniji
hmm ili je možda obratno?

Silujeojeouo :hahaha::hahaha:
 
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=4&c_id=198557

Slovenija bo s sodelovanjem pri izgradnji verige hidroelektrarn na reki Shala izvedla do zdaj največjo slovensko investicijo v Albaniji.
V izvedbo projekta, vrednega 145 milijonov evrov bodo kot dobavitelji opreme in storitev s področja gradbeništva in inženiringa vključena številna slovenska podjetja. "Pogodba predstavlja začetek slovenskega investiranja v albansko energetsko infrastrukturo," je dejal predsednik upravnega odbora družbe Interenergo Anton Papež.

očitno je to još jedan razlog više da se u srbiji poči bojkotiranje slo produkta
zanima me šta ljudi misle o tome

Decko ovo je srpski forum(nekima i srbski al necemo da zalazimo u to:mrgreen:) elem napisi post tako da bude malkice razumljiviji i sa manje gramaticko gresko.....:ok:
Sto se mene tice gradite i nuklearnu......Srbima je vazna Srbija,a ne sta Janezi rade u susednoj nam Iliriji:hahaha:
 
peter krešnomir

ljepo ti kaže u albaniji
ili možda poznaš neko rjeko na ksometu makedoniji koja može učiniti 130 MG?

wujaymarkoff
imaš pravo
slovenci su največa mafja u srbiji, svi kradejo ubijajo siljujejo svi gradijo na crno pa svi provociraju u srbiji pa i sloveneac je gradonačelnik u beorgadu

hmm vjerujem zašto je onda *mržnja* prema sloveniji
hmm ili je možda obratno?

Ne mrze Srbi Slovence. Mrznja je patoloska osobina i radja nasilje. Ali su Srbi vecinom prema vama ravnodusni i nema razloga i da vas vole i da vas ne vole.
Tako da nemoj biti dosadan i izmisljati neke gluposti.
 
Nema se bogzna sta misliti o tome.

Slovenci su po obicaju ispravno nanjusili gdje lezi lova

hmm to tvrdiš jer slovenija uvjel imala pa i dans ima jako ekonomijo i puno para.
hmm mogu ja onda tvrditi da su SVI srbi imbeicli što su preglupi da zaradijo para?
i sagradijo nešto što se neče zrušiti u 5 godina i je učinjeno po svih standardima?

serbiano
mene bi zanimalo sve u vezi sa albanijo
 
Nema se bogzna sta misliti o tome.

Slovenci su po obicaju ispravno nanjusili gdje lezi lova

hmm to tvrdiš jer slovenija uvjel imala pa i dans ima jako ekonomijo i puno para.
hmm mogu ja onda tvrditi da su SVI srbi imbeicli što su preglupi da zaradijo para?
i sagradijo nešto što se neče zrušiti u 5 godina i je učinjeno po svih standardima?

serbiano
mene bi zanimalo sve u vezi sa albanijo

Pa ja vrlo cesto imam osjecaj da mislis da su svi na ovom forumu imbecili.

Anyway, Slovenci i imaju love jer je znaju dobro nanjusiti, kao sto rekoh. Nije to nista lose, naprotiv. Vi ste za sebe pametni i to je dobro.
 
Pa ja vrlo cesto imam osjecaj da mislis da su svi na ovom forumu imbecili.

Anyway, Slovenci i imaju love jer je znaju dobro nanjusiti, kao sto rekoh. Nije to nista lose, naprotiv. Vi ste za sebe pametni i to je dobro.

ja ZNAM da je puno ljudi ovdje imbecila
ali vidim da ima i dosti normalnih
problem je što imbeicli vide slovence kao neke jevreje koji su dobri samo u trgovini i da svi radimo u trgovini jer nemamo ništa druga nego para.
mi radimo bussines kao čitav normalan svjet
ako vi ne radite bussines onda ne znači da su oni koji radijo bussines neki ZLOvešči.
ali naši i ostala EU ne žele srbskih tvrtk u državi što sve što se gradi sa strane srbskih fabrika su srbska posla
 
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=4&c_id=198557

Slovenija bo s sodelovanjem pri izgradnji verige hidroelektrarn na reki Shala izvedla do zdaj največjo slovensko investicijo v Albaniji.
V izvedbo projekta, vrednega 145 milijonov evrov bodo kot dobavitelji opreme in storitev s področja gradbeništva in inženiringa vključena številna slovenska podjetja. "Pogodba predstavlja začetek slovenskega investiranja v albansko energetsko infrastrukturo," je dejal predsednik upravnega odbora družbe Interenergo Anton Papež.

očitno je to još jedan razlog više da se u srbiji poči bojkotiranje slo produkta
zanima me šta ljudi misle o tome

vi hidroelektrane mi nuklearku :hahaha:
 

Back
Top