Pet friendly namještaj/ apartmani u Srbiji

Pozdrav divni ljudi :)

Vidim da niko ne piše odavno, ali ako neko i dalje traži apartmane u Beogradu koji primaju ljubimce, sada ih ima malo više, ali i dalje ne dovoljno. Znam kako je kada nemaš kome da ostaviš svog četvoronožnog člana porodice, i kada te svi gledaju kao ludaka što hoćeš da ga povedeš sa sobom. Mislim da imaju stanova na Vračaru koji dozvoljavaju da se dovede ljubimac, čini mi se da je drugarica iz Loznice tu bila kada je došla sa svojim jorkšircem. Vračar je kul jer tu imate sada i nekoliko parkova za pse, a pet šopove naravno imate svuda.

Nadam se da sam nekome olakšala potragu :)

P.S. Moramo da se potpomažemo mi sa našim slatkim čupavim stvorenjcima :D
 
Pozdrav divni ljudi :)

Vidim da niko ne piše odavno, ali ako neko i dalje traži apartmane u Beogradu koji primaju ljubimce, sada ih ima malo više, ali i dalje ne dovoljno. Znam kako je kada nemaš kome da ostaviš svog četvoronožnog člana porodice, i kada te svi gledaju kao ludaka što hoćeš da ga povedeš sa sobom. Mislim da imaju stanova na Vračaru koji dozvoljavaju da se dovede ljubimac, čini mi se da je drugarica iz Loznice tu bila kada je došla sa svojim jorkšircem. Vračar je kul jer tu imate sada i nekoliko parkova za pse, a pet šopove naravno imate svuda.

Nadam se da sam nekome olakšala potragu :)

P.S. Moramo da se potpomažemo mi sa našim slatkim čupavim stvorenjcima :D

Hej, imala sam i ja slično iskustvo, moja sestra je morala da dođe iz Zrenjanina ovde sa majkom na lečenje i niko nije mogao da im pričuva kerića, pa su iznajmili dnevni odmor Beograd za neke smešne pare - kod mene nisu mogli da idu pošto mi je mlađi brat alergičan na dlaku... Ali sam ja bila u apartmanu da im čuvam kucu i da je izvedem u šetnju i nahranim dok se vrate. Aj' što je stan top nego što je stvarno pet-friendly, gazde su posebno napravile takav stan, ostavili su čak i dve činijice za vodu i neke rezervne granule za mace i kuce, ma o svemu su mislili.
 

Back
Top